2 tygodnie: od 6905zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie u rodziny goszczącej z wyżywieniem, opłaty rejestracyjne, test kwalifikacyjny, dyplom.

Sprawdź oferty

Nauka języka angielskiego w Nowym Jorku

Nowy Jork jest sercem Ameryki. Liczne drapacze chmur, tysiące trąbiących żółtych taksówek i ponad osiem milionów mieszkańców to właśnie można zobaczyć w Nowym Jorku. Nauka angielskiego w Nowym Jorku oferuje wiele możliwości, a jak wiadomo to legendarne miasto „nigdy nie śpi”.

Empire State Building, Times Square, Statua Wolności czeka na Ciebie! Wybór jest tylko jeden - nauka angielskiego w USA ze Sprachcaffe. Nawet dla osób, które nie interesują się kulturą i sztuką, trudno będzie się oprzeć wspaniałym galeriom w Nowym Jorku. W Central Parku będziesz mógł odpocząć od hałasu i zgiełku i oddać się rozmowom z nowymi znajomymi. Zapraszamy do Nowego Jorku. 

Wielkie miasto

W Nowym Jorku żyje ponad 8 milionów mieszkańców, co czyni je jednym z największych miast świata! Poczuj jego rytm!

Atrakcje turystyczne

Od czego zaczniesz: Times Square, Statua Wolności, Brooklyn Bridge, Empire State Building, China Town, 5. Aleja - możliwości się nie kończą!

Mix kultur

W Nowym Jorku spotkacie przedstawicieli licznych grup etnicznych, imigrantów o najróżniejszych korzeniach - to niesamowity tygiel kulturowy.

Szkoła na Manhattanie

Sprachcaffe znajduje się bezpośrednio w Battery Park, możesz stąd dotrzeć do wszystkich zabytków i uczyć się pośród imponującej linii horyzontu!

Jak wygląda nauka w Nowym Jorku? Zobacz galerię zdjęć

W takim otoczeniu będziesz się uczyć angielskiego prawie bez wysiłku i z dużą przyjemnością. Dodatkowo Twoja nauka angielskiego w Nowym Jorku nie będzie się ograniczać jedynie do tradycyjnych lekcji w szkole językowej – będziesz ją kontynuować podczas rozmowy z innymi studentami i mieszkańcami m.in. w restauracjach i muzeach. 

Szkoła w Nowym Jorku posiada doskonałą lokalizację oraz oferuje najwyższej jakości edukację.

Przeczytaj opinię o szkole Sprachcaffe w NY

Dlaczego nauka języka w Nowym Jorku ze Sprachcaffe?

Nauka angielskiego w Nowym Jorku  jest szczególnym doświadczeniem dla każdego bez względu na wiek. Na naszych kursach językowych w Nowym Jorku możesz uczyć się angielskiego od native speakerów i jednocześnie odkrywać jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie. Połączenie nauki i turystyki jest największą zaletą naszych kursów. Tutaj możesz znaleźć wszystko, co jest dostępne na świecie! Miasto przyciąga turystów swoim niesamowitym blaskiem. Kursy angielskiego w Nowym Jorku ze Sprachcaffe są Twoją inwestycją w przyszłość, a udział w kursie da Ci możliwość odwiedzenia wyjątkowych miejsc, zebrania cennego doświadczenia i nawiązania nowych, międzynarodowych znajomości. Odkryj, jak wiele korzyści ma dla Ciebie udział w programie Sprachcaffe z języka angielskiego w Nowym Jorku! Zapraszamy serdecznie na szalone, a jednocześnie super efektywne kursy angielskiego w Nowym Jorku.

Semestr za granicą – Podróż do Nowego Jorku

Chciałbyś zostać w Nowym Jorku dłużej? Co powiesz na semestr za granicą. Nasz program akademicki w USA to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ambitnych uczniów powyżej 17 roku życia, którzy po zakończeniu edukacji szkolnej chcą zwiedzić świat i poprawić swoją znajomość języka angielskiego. 12-tygodniowy pobyt za granicą połączony z nauką języka angielskiego sprawi, że poszerzysz swoje horyzonty, osiągniesz profesjonalny poziom w angielskim i zdobędziesz wartościowe doświadczenia.


Szkoła języka angielskiego w Nowym Jorku

Nasza szkoła:
 • Centrum Manhattanu!
 • Profesjonalni native speakerzy
 • Tylko międzynarodowi kursanci
 • American dream!

Szkoła angielskiego w Nowym Jorku:

 • 12 komfortowych sal lekcyjnych
 • Sala komputerowa z 8 komputerami i dostępem do internetu (darmowe wi-fi)
 • Recepcja
 • Miejsce do odpoczynku i relaksu
 • W szkole może uczyć się aż 150 osób - mix narodowości gwarantowany!

Zobacz jakie kursy angielskiego w Nowym Jorku oferuje szkoła Sprachcaffe.

Lokalizacja szkoły językowej Sprachcaffe w Nowym Jorku

Szkoła w Nowym Jorku położona jest w centrum Manhattanu. Dogodna lokalizacja szkoły pozwoli Ci zaoszczędzić czas (i pieniądze) na dojazdy. Będąc w centrum Manhattanu, będziesz w centrum wszystkich wydarzeń!

 

Zajęcia dodatkowe w Nowym Jorku

Szkoła Sprachcaffe w Nowym Jorku oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe w czasie wolnym, w których możesz oczywiście uczestniczyć. Nasi nauczyciele przygotowują wciągający program wspólnych wyjść, np. do klubów, na występy, wydarzenia sportowe czy kulturalne. Poznasz wtedy praktyczne możliwości zastosowania swojego jezyka angielskiego. Możesz odwiedzić liczne muzea, odpocząć w pobliskim parku czy wybrać się do teatru.

W weekend organizujemy wycieczki do Waszyngtonu, Bostonu i nad Wodospad Niagara. Sprachcaffe zaprasza serdecznie na naukę do Nowego Jorku - Szkoła angielskiego w Nowym Jorku czeka na Ciebie :-)


Kursy języka angielskiego w Nowym Jorku w USA

Najgęściej zaludnione miasto w USA, zamieszkiwane przez ponad 8 milion mieszkańców, zaprasza na kurs angielskiego do szkoły Sprachcaffe znajdującej sie na samym Manhattanie! Szkoła położona jest 5 minut pieszo od stacji metra. Jako, że Nowy Jork uznawany jest za światową stolicę mody, kultury, turystyki i finansów to kurs angielskiego będzie przygodą nie tylko językową!

Kursy języka angielskiego w Nowym Jorku prowadzone są od poniedziałku to piątku, więc wolny czas w weekendy jest zawsze gwarantowany - najlepiej wykorzystać go na poznanie miasta i nowych przyjaciół. Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat będący wartościowym dokumentem potwierdzającym uczestnictwo w kursie angielskiego w Nowym Jorku, co powinno być cennym dodatkiem do CV.

Hiszpanie, Japończycy, Koreańczycy, Niemcy, Włosi - to właśnie niektórzy z uczniów na naszych kursach językowych w Nowym Jorku.  Zajęcia prowadzone są w grupach do 14 osób. Sposób ich prowadzenia to już autorska metoda Sprachcaffe, tak aby nauka była szybko chłonięta, a wszystko następowało zarówno przyjemnie, jak i efektywnie wszystkimi naszymi zmysłami. Oferujemy kursy angielskiego w Nowym Jorku na wszystkich poziomach językowych od podstawowego po zaawansowany. Masz możliwość również wybrania czasu trwania oraz intensywności kursu angielskiego.

 

Rodzaje kursów w Nowym Jorku

Kurs part-time w NY

 • 10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Kurs standardowy w NY

 • 20 lekcji tygodniowo (15 godzin tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny w NY

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

Standardowy plus w NY

 • 24 lekcje tygodniowo (18 godzin tygodniowo)
 • Kurs standardowy + zajęcia dodatkowe
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 -  17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Wszystkie kursy trwające od 12 tygodni wzwyż wiążą się z wymaganym posiadaniem wizy studenckiej.

Broadway Dance Centre - angielski i lekcje tańca lub śpiewu

Marzysz o karierze na scenie i kochasz Broadway?

A może po prostu chcesz wziąć kilka lekcji tańca czy śpiewu, żeby być na bieżąco i miło spędzić wolny czas w Nowym Jorku? 

Kurs angielskiego w szkole Sprachcaffe można łatwo połączyć z lekcjami tańca i śpiewu we współpracującym z nami centrum tańca.

Broadway Dance Centre - znajduje się na Times Square - około 20-30 minut komunikacją publiczną ze szkoły. 


Żeby wziąć udział w lekcjach tańca wymagane jest minimum roczne doświadczenie taneczne, ale lekcje śpiewu w klasie Bettiny Sheppard są dostępne także dla początkujących.

Niektóre opcje:

Kurs standardowy angielskiego z nauką śpiewu na Broadwayu (2 dni w tygodniu) 

Kurs standardowy z nauką tańca na Broadwayu (2 dni w tygodniu) 

Kurs standardowy z nauką tańca i śpiewu na Broadwayu (2 dni + 2 dni w tygodniu) 

Kurs standardowy z nauką tańca i śpiewu na Broadwayu (5 dni w tygodniu) 

 

 

 

Opinie Naszych kursantów z Nowego Jorku:

 "I never imagined to know NY. It was only on the movies. Today, this dream came true. I was very welcome for everyone, especially at SC/GEOS Languages Plus. The teacher is great and the staff as well. It has been an unique experience where we have a lot of contact with people world wide."

Rodolfo Mendes Pereira Gomes (Brazylia)

"I have been studying English for one year. I studied a few language school. The SC/GEOS Languages Plus is the best one. People from many countries, good teachers, etc. The teachers always follow you that how is going your English skill. You have exam every end of the unit. You can see what did you learn. I have to talk about the staffs at SC/GEOS Languages Plus. They always help you out. You never have a question without answer."

Calgar Ozata (Turcja)

"Hi. I am a Korean student who is studying English with great teachers of SC/GEOS Languages Plus. Usually, there are a lot of Asian students in the language school, especially Chinese and Korean students. But there are only 3 Korean students, including me, and there is no Chinese student in SC/GEOS Languages Plus. Moreover, I have 7 classmates who are from different countries. SC/GEOS Languages Plus is one of the internationalized language schools. All of the members of SC/GEOS Languages Plus are very friendly and nice. For example, even though my Korean name is difficult to pronounce and remember, but they always call my Korean name correctly, I'm very impressed. Therefore, I think I am a lucky girl.  And the teachers of SC/GEOS Languages Plus always listen to students and try to do their best. Of course, their explanation in the class helps me to improve my English."

Ji Seung Hong (Korea)

"My name is Ziya Alisanoglu. I am from Germany. It was my first time to study abroad. I chose New York as my first destination. At the beginning, I was in Level 2. And then, I moved to Level 3 after 3 months. I improved a lot on my speaking and listening skills during the short-term study. I loved the atmosphere in Chelsea campus. Specially, my teachers, Brian and Brett were really great. We always got along together in my classes. My best friends in my classes were Marti and Sharon. They came from Korea. Also, I met my schoolmates who were from Turkey, Thailand, Japan and Columbia. I had a really great time while I studied in New York. I remembered on my birthday, one of the staff took me to Rockefeller Center to see the Christmas light up. I never forgot that excited moment. I really appreciated what the school had done for me in the past five months."

Ziya Alisanoglu (Niemcy)

"It's very comfortable to be here. When you don't speak English so well, everyone is making you comfortable. I made a lot of friends here. I really enjoyed sharing culture. I learned a lot about Asian culture especially. American culture - we have a lot in Belgium. There's music and movies. I learned a lot of slang here, which I wouldn't have learned studying in my country. My goal was to be comfortable in English. I feel I reached it. I'm much more talkative than before. It was difficult to pass from French to English but now I can pass from French to English. It's easier for me to meet new people. I feel it's a very unique experience to come here - even just here in this school. I learned so much."

Maude Lebon, (Belgia)

"Thank you for everything. I'm very delighted to come here. All of the staff is very kind, helpful, lovely, and friendly. I won't forget all of the good memories in here. I met a lot of good friends, staff. I'm going to miss all of you."

Suthawan (Kate) Chaiwattanaroj (Tajlandia)

"Hi, I'm Mario from Spain, and I've been living in NY for 3 months. It was a great experience and I'm looking forward to come back again to the USA. The classes were challenging and efficient, and the teachers and my classmates were wonderful. The city is amazing, and I strongly recommend everyone to spend some time here. It's something you will never forget."

Mario Nieto Crespo (Hiszpania)

O USA dowiesz się więcej w przewodniku tutaj.


Zakwaterowanie w Nowym Jorku ze Sprachcaffe

Powinieneś mieć odpowiednie zakwaterowanie, aby w pełni korzystać i być zadowolonym z kursu angielskiego. Zależy nam, żebyś podczas kursu czuł się komfortowo, dlatego w Nowym Jorku oferujemy Ci zakwaterowanie w rezydencji.

Ta opcja zakwaterowania da Ci możliwość komunikacji w języku angielskim - z innymi studentami – w ten sposób będziesz ćwiczyć nowo nabyte umiejętności językowe.

Dostępne formy zakwaterowania w Nowym Jorku

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
ok. 20 minut od szkoły
bez wyżywienia


Czas wolny w Nowym Jorku

Zwiedzanie i zakupy w "Big Apple"

Rozpocznij eksplorację kosmopolitycznego miasta Nowy Jork od rejsu statkiem na Staten Island i podziwiaj Statuę Wolności z bliska. Pięknym widokiem na metropolię możesz cieszyć się z platformy widokowej Rockefeller Center.

W metropolii znanej z mody i stylu życia zakupy są oczywiście również koniecznością. Odwiedzając 5th Avenue, znajdziesz najgorętszych i najbardziej znanych projektantów. Podczas tej wyjątkowej wycieczki zakupowej możesz także odwiedzić różne muzea i podziwiać drapacze chmur. To serce Manhattanu.

Co więcej...

Big Apple oferuje również charakterystyczne życie nocne z różnymi klubami i dyskotekami. Zalecamy również wizytę w jednym z licznych barów muzycznych, w których można spróbować własnych sił i posłuchać wyjątkowych wykonawców. Jako jedna ze stolic muzycznych świata, Nowy Jork oferuje szeroką gamę musicali. Spacerując po Broadwayu na pewno znajdziesz kawałek, który ci się spodoba.

Możesz także wziąć udział w weekendowych wycieczkach, które organizuje dla Ciebie zespół Sprachcaffe - na przykład do Waszyngtonu, Wodospadów Niagara i Bostonu. Zapoznaj się także z naszym przewodnikiem - znajdziesz tam więcej informacji na temat zabytków w USA i wszystko, co musisz wiedzieć o krainie nieograniczonych możliwości.

Lekcje tańca i śpiewu na Broadwayu

W Nowym Jorku masz wyjątkową okazję nie tylko wziąć udział w kursie języka angielskiego, ale także połączyć go z kursem tańca lub śpiewu w Broadway Dance Center - jednej z najpopularniejszych szkół tańca w Nowym Jorku. Doskonal swoje umiejętności językowe oraz umiejętności tańca i / lub śpiewu!


Lekcje tańca w Broadway Dance Center

Naucz się tańczyć na Broadwayu! Możesz połączyć kurs tańca w Broadway Dance Center z kursem angielskiego w Sprachcaffe. Nasze lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, a zajęcia taneczne 2-5 razy w tygodniu. 

Rodzaj kursuCena
Kurs standardowy + kurs tańca (2 dni) 585 PLN
Kurs standardowy + kurs tańca (2 dni) + śpiew (2 dni)1035 PLN
Kurs standardowy + kurs tańca lub śpiewu (5 dni) 1485 PLN

Lekcje śpiewu w Broadway Dance Center

Naucz się śpiewać na Broadwayu! Możesz połączyć kurs śpiewu lub tańca w Broadway Dance Center z kursem angielskiego w Sprachcaffe. Nasze lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku, a zajęcia muzyczne od 2 do 5 razy w tygodniu. 

Rodzaj kursuCena
Kurs standardowy + kurs śpiewu (2 dni) 585 PLN
Kurs standardowy + kurs tańca (2 dni) + śpiew (2 dni)1035 PLN
Kurs standardowy + kurs tańca lub śpiewu (5 dni) 1485 PLN

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
Czas wolny

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Central Park

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Wieczór filmowy

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do Chinatown

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Odkrywanie NYC nocą

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Washington D.C.

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Bostonu

lub czas wolny

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w NYC

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Nowym Jorku, w których warto wziąć udział. Miasto ma jeszcze wiele innych wydarzeń do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe NYC!

Scena letnia Central Park (czerwiec - wrzesień): Co roku w miesiącach letnich na letniej scenie w słynnym Central Parku odbywa się wiele bezpłatnych koncertów. Tutaj masz okazję cieszyć się muzyką na żywo.

Museum Mile Festival (czerwiec): W czasie tego letniego festiwalu można skorzystać z bezpłatnego wstępu do wszystkich muzeów na słynnym Museum Mile przy Fifth Avenue. Punkt obowiązkowy dla wszystkich entuzjastów sztuki!

Festiwal River to River (czerwiec - sierpień): Festiwal River to River to spotkania z artystami z dziedziny muzyki, filmu, tańca i wielu innych. W miesiącach letnich masz okazję poznać różnych artystów. Najlepsze: prawie wszystkie wydarzenia są bezpłatne!

Village Halloween Parade (październik): wyjątkowe obchody Halloween w Nowym Jorku. Village Halloween Parade to jedna z największych parad Halloween w Stanach Zjednoczonych i ekscytujący spektakl.


Ceny & terminy - Nowy Jork, USA

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie wyjazdu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (10$ /tydzień, 80$ depozyt)

Przeloty nie są zawarte w cenie.

"American dream" czeka! 

Ceny  nie zawierają lotów! Rekomendujemy sprawdzenie połączeń lotniczych, jak i rezerwację biletu lotniczego we własnym zakresie m.in poprzez: LOT, United Airlines, American Airlines, Qatar, KLM, Lufthansa. Bilet należy zarezerwować tylko po wcześniejszej rezerwacji kursu!

O bilet lotniczy możesz zapytać u naszego partnera Supertour

 

Wybierz i zaplanuj wyjazd językowy do NJ
*/