Nauka języka angielskiego w Victorii

Victoria to najstarsze miasto zachodniej Kanady. Miasto, które wzięło swoja nazwę od imienia królowej Victorii, było portem handlowym Zatoki Hudsona. W 1858 roku miasto rozrosło się w wyniku gorączki złota. Miasto stało się przejściem do kolonii Kolumbii Brytyjskiej i wyspy Vancouver. Ze względu na swoje duże znaczenie po połączeniu kolonii i przyłączeniu ich do Konfederacji Kanady w 1871 roku Victoria stała się stolicą prowincji. Nauka angielskiego w Victorii bedzie więc również nauką kultury miasta.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Victorii?

Victoria

Victoria jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast.

Szkoła w doskonałej lokalizacji w centrum blisko wszystkich głównych atrakcji turystycznych śródmieścia i pięknego Victoria Harbour!

Szeroki wybór programów nauczania

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami na każdy gust.

Dobra szkoła

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Pokoje kursantów są duże, a rodziny są wyjątkowo przyjazne.

Program egzaminacyjny certyfikatów TESL.

Jak wygląda pobyt w Victorii?

Podczas nauki angielskiego w Victoriii zdecydowanie powinieneś znaleźć czas na zwiedzanie, żeby zobaczyć  góry, ocean i niezapomniane widoki. Jeśli interesuje Cię sztuka i kultura, będziesz zachwycony szerokim wyborem galerii i muzeów. Nasza szkoła angielskiego w Victorii podwyższy Twoje umiejętności językowe szybko i trwale. Nauka angielskiego w Victorii ze Sprachcaffe to różne kursy angielskiego: kursy part - time, standardowe, intensywne i super intensywne.

Jakość naszych kursów potwierdzono akredytacją Languages Canada

Dlaczego nauka angielskiego w Victorii ze Sprachcaffe?

Nauka ze Sprachcaffe jest szczególnym doświadczeniem w wielu aspektach.  Sama nauka od Naszych native speakerów to nie wszystko! Zwiedzanie, wspólne wyjścia z nowo poznanymi osobami i inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu są tą częścią Twojego kursu, o którym już sam decydujesz. Kurs języka angielskiego w Victorii jest inwestycją w Twoja przyszłość a udział w kursie da Ci możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zebrania cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Nauka ze Sprachcaffe to połączenie wielu różnych aspektów i form nauki tak aby była ona ciekawa, efektywna i jak najbardziej wartościowa dla Ciebie. Dołącz do Nas!


Szkoła języka angielskiego w Victorii

Nasza szkoła w Victorii jest nowocześnie umeblowana i znajduje się tam:

 • 12 wygodnych klimatyzowanych sal lekcyjnych
 • Jadalnia z kuchnią
 • Sala komputerowa z dostepem do darmowego internetu i dostęp do WiFi na terenie szkoły
 • Materiały do nauki dostępne dla studentów
 • Pokój do wypoczynku i relaksu
 • Lokalizacja w samym sercu Victorii
 • Zabytkowy budynek
 • Nowoczesne umeblowanie i wyposażenie
 • Różne możliwości spędzania czasu wolnego

Szkoła angielskiego w Victorii Sprachcaffe oferuje różne kursy językowe.

Lokalizacja szkoły w Victorii

Szkoła angielskiego Sprachcaffe znajduje się w centrum miasta. Niewielka odległość dzieli szkołę od Starego Miasta Victorii, gdzie mieści się niezliczona liczba ekskluzywnych restauracji i pubów. Pięć minut od szkoły znajduje sie Inner Harbour, jedna z głównych atrakcji turystycznych Victorii, w którym przez cały rok znaleźć można ulicznych artystów, liczne restauracje, kawiarnie i sklepy. Turyści z całego świata przyjeżdżają oglądać tam ulicznych żonglerów i muzyków.

Zajęcia dodatkowe w Victorii

Victoria oferuje wiele możliwości uczestnictwa w zajęciach dodatkowych. Lista aktywności, w których możesz uczestniczyć w Victorii jest prawie nieograniczona!

Nasza kadra w szkole angielskiego w Victorii z przyjemnością pomoże Ci zorganizować Twój czas wolny. Oczywiście szkoła również organizuje wycieczki po mieście, wspólne wyjścia do muzeów i teatrów, a także noce filmowe. Będziesz mieć wiele możliwości, żeby spotkać innych studentów z różnych państw i nawiązać nowe znajomości.


Kursy języka angielskiego w Victorii

Miasto Victoria położone w zachodniej Kanadzie na wyspie Vancouver zaprasza na kursy angielskiego do Kanady. Jest to małe i spokojne miasto, w którym mieszka ok. 80 000 osób. Język angielski jest urzędowym językiem dla 85% osób, tak więc będziesz otoczony 24 godziny na dobę angielskim. Nauka będzie trwać nie tylko na kursie, ale również w każdym innym miejscu, gdzie będziesz przebywać. Na zakończenie kursu każdy student otrzymuje certyfikat potwierdzający liczbę odbytych lekcji oraz osiągnięty poziom językowy.

Nasze kursy językowe w Victorii

W naszej szkole Sprachcaffe w Victorii oferujemy kursy angielskiego na wszystkich poziomach od absolutnie początkującego po zaawansowany. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność kursu. Możesz wybrać kurs angielskiego w Sprachcaffe trwający od kilku tygodni do kilku miesięcy!
 

 

Rodzaje kursów w szkole w Victorii

Angielski part-time

 • 10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Standardowy angielski

 • 20 lekcji tygodniowo (15 godzin tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Standardowy plus

 • 24 lekcje tygodniowo (18 godzin tygodniowo)
 • Kurs standardowy + dodatkowe zajęcia
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Intensywny angielski

 • 30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Superintensywny angielski

 • 40 lekcji tygodniowo (30 godzin tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Warsztaty po angielsku

 • 10 lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
 • Angielski biznesowy i inne zagadnienia tematyczne (szczegóły poniżej)

Więcej informacji>>

Kurs Egzaminacyjny

 • Przygotowanie do IELTS/ TOEFL
 • 30 lekcji (15 godzin) tygodniowo
 • Czas trwania: 12 tygodni
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Indywidualny angielski

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

 

 

Więcej informacji>>

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Zdobądź certyfikat z języka angielskiego w Kanadzie

 W Kanadzie masz możliwość przystąpienia do następujących egzaminów z języka angielskiego:
- TOEFL
- test IELTS (International English Language Testing System)

Przygotujemy Cię do egzaminu w ramach 12-tygodniowego kursu egzaminacyjnego z grupą maksymalnie 15 osób! Kursy rozpoczynają się co 4-6 tygodni, więc nigdy nie musisz długo czekać, zanim zaczniesz. Opłata egzaminacyjna nie jest jeszcze wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o angielskich certyfikatach tutaj »

Warsztaty (Długość: 1 tydzień)

Dodatkowo 10 lekcji tygodniowo/max 10 osób w grupie

Angielski biznesowyPoczątek: każdy poniedziałek
KomunikacjaPoczątek: każdy poniedziałek
CV & rozmowy kwalifikacyjnePoczątek: 1. i 3. poniedziałek m-ca
Sprzedaż & marketingPoczątek: 2. i 4. poniedziałek m-ca
Negocjacje w  biznesiePoczątek: 1.i 3. poniedziałek m-ca
Sztuka prezentacjiPoczątek: 2. i 4. poniedziałek m-ca


Metoda nauczania

Odkryliśmy bardzo skuteczną metodę nauczania na kursach językowych: zamieniliśmy stresujący proces nauki w spontaniczne i kreatywne doświadczenie naukowe. Dodatkowo zapewniamy elastyczne i odpowiednie materiały edukacyjne, by pomóc Ci osiągnąć jak najlepsze postępy w nauce w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki komunikacji podczas zajęć od samego początku, wierzymy, że szybciej będziesz chłonąć język, a zdobyta wiedza pozostanie zapamiętana na dłużej. Słownictwo, które poznasz, od razu będziesz używać podczas dyskusji, zadawania pytań czy odgrywania ról.

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi nauczyciele są wykwalifikowani, bardzo zmotywowani i uczą w swoim ojczystym języku. Po zajęciach z przyjemnością dają wskazówki uczniom i odpowiadają na wszystkie pytania związane z lokalną kulturą i wydarzeniami sportowymi. Sprachcaffe serdecznie zaprasza na efektywne i szalone kursy angielskiego w Victorii w Kanadzie!


Formy zakwaterowania w Victorii

Powinieneś mieć odpowiednie zakwaterowanie, aby w pełni korzystać i być zadowolonym z kursu angielskiego. Zależy nam, żebyś podczas kursu czuł się komfortowo, dlatego w Victorii oferujemy Ci zakwaterowanie u rodzin goszczących.

Ta opcja zakwaterowania daje Ci możliwość komunikacji w języku angielskim - z mieszkańcami lub innymi studentami – w ten sposób będziesz ćwiczyć nowo nabyte umiejętności językowe.

Dostępne formy zakwaterowania w Victorii

Rodzina goszcząca w Victorii

pokój 1- lub 2-osobowy
ok. 30 minut transportem publicznym od szkoły
wyżywienie HB lub FB

Rezydencja w Victorii

pokój 1- lub 2-osobowy
ok. 5 minut od szkoły
bez wyżywienia

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie


Czas wolny w Victorii

Zwłaszcza ci, którzy interesują się kulturą, doskonale się tu odnajdą. Miejskie muzea, galerie i teatry przyciągają wielu turystów z całego świata. Miłośnicy muzyki będą zachwyceni wieloma festiwalami i koncertami. Miasto jest również bardzo atrakcyjne architektonicznie ze względu na liczne historyczne budynki oraz artystycznie zaprojektowane ogrody i parki.

Miłośnicy zakupów w Victorii znajdą to, czego szukają. Niezliczone małe sklepy i targowiska oferują rękodzieło, antyki, ale także najnowszą modę. Można tu uprawiać sporty, takie jak jazda na rowerze, kajakarstwo lub rafting oraz zwyczajne spacery relaksacyjne, dlatego można powiedzieć, że Victoria naprawdę ma coś dla każdego.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
Czas wolny

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Wycieczka do Chinatown

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Wieczór gier

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie centrum miasta

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Odkrywanie Victorii nocą

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

rowerowa po Victorii

 

Niedziela

 

Całodniowy pobyt

nad jeziorem Elk

lub czas wolny

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Victorii

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Victorii, w których warto wziąć. Victoria ma jeszcze wiele innych wydarzeń do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe London!

Dzień Kanady w Wiktorii (lipiec): Dzień Kanady zawsze obchodzi się 1 lipca. To prawdziwe Święto z muzyką na żywo na różnych scenach, imprezami rodzinnymi i świetnymi fajerwerkami.

Dragon Boat Festival (sierpień): Dragon Boat Festival odbywa się co roku od ponad 20 lat. Ale smocze łodzie można zobaczyć w porcie nie tylko latem, a już od lutego, ponieważ popularność tego sportu szybko rośnie. Podczas festiwalu, oprócz wyścigów smoczych łodzi, odwiedzający mogą również bawić się na festiwalu świateł, w ogródku piwnym lub na „Ceremonii malowania oka”.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Kredowej (wrzesień): Największy kanadyjski festiwal sztuki ulicznej prezentuje różnorodność kulturową śródmieścia Wiktorii w Victoria Harbour. Kredowe dzieła sztuki (również w 3D!) tworzone przez profesjonalnych artystów można podziwiać bezpłatnie. Oprócz obrazów kredowych zwiedzającym oferuje się także muzykę na żywo na zewnątrz.
 


Ceny & terminy - Victoria, Kanada

 

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie wyjazdu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (10 CAD/tydzień, 80 CAD depozyt)

Ważne! Cena nie obejmuje lotów!

*/