2 tygodnie: od 6340zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie u rodziny goszczącej z wyżywieniem, opłaty rejestracyjne, test kwalifikacyjny, dyplom.

Sprawdź oferty

Nauka języka angielskiego w Bostonie

Jak wygląda pobyt w Bostonie?

Boston znany jest jako “Ateny Ameryki”, gdyż znajduje się w nim ok. 100  uniwersytetów. Elita studentów z całego świata przyjeżdża do Bostonu, aby kontynuować swoją edukację. Te błyskotliwe umysły wraz z lokalnymi mieszkańcami Bostonu tworzą wyrafinowane, młode i wyjątkowe środowisko kulturowe. Boston to również świetne miejsce dla miłośników zakupów oraz smakoszy kulinarnych – tylko tutaj można spróbować lokalnej kuchni. Boston jest więc niesamowitym miejscem na naukę jezyka angielskiego w USA.

Piękne miasto

Miasto w sercu wschodniego wybrzeża jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast w USA. Znajdziesz tu wyjątkowe miejsca do robienia zdjęć.

Atrakcje turystyczne

Historyczne i kulturalne atrakcje oraz piękny krajobraz czekają na Ciebie w Bostonie: każdy podróżujący znajdzie tu coś dla siebie.

Czas wolny

Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile? W Bostonie masz to zagwarantowane. Czeka tu na Ciebie szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych.

Centrum zdarzeń

Nasza szkoła językowa znajduje się w centrum Bostonu. Zaraz po zajęciach możesz rozpocząć zwiedzanie!

Jakość naszych amerykańskich szkół jest potwierdzona akredytacją:

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Boston?

Boston

Zabytkowy budynek w sercu Bostonu, w pobliżu Downtown Crossing.

Boston jest historycznym miastem, które może pochwalić się jedną z najlepszych drużyn sportowych.

Bezpłatne WiFi

Dobrze wyposażone sale i darmowy Internet.

Dobra szkoła

Wszyscy nauczyciele są wykwalifikowanymi native speakerami z wieloletnim doświadczeniem

Akredytacja ACCET do nauczania języka angielskiego.

Zarezerwuj jeden z naszych kursów języka angielskiego w Bostonie i odkryj miasto wraz z jego amerykańską kulturą o irlandzkich wpływach oraz unikalną regionalną kuchnią. Boston i jego okolice oferują szeroki wachlarz atrakcji i rozrywek.

Doświadcz wyjątkowego klimatu tego miasta położonego w Nowej Anglii. Oferujemy naukę angielskiego w Bostonie na różnych poziomach jak i kursach języka angielskiego. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów. Luźna i przyjazna atmosfera jest tutaj najważniejszą kwestią.

Przeczytaj opinie o szkole

Dlaczego nauka angielskiego w Bostonie ze Sprachcaffe?

Kurs języka angielskiego w Bostonie owocuje wyjątkowymi doświadczeniami: możesz uczyć się języka na naszych kursach od mieszkańców Bostonu i jednocześnie odkrywać uroki związane ze stylem życia, kulturą, sportem, środowiskiem naturalnym jednego z najbardziej ekscytujących miast w USA. Odkryj korzyści płynące z uczestnictwa w naszym kursie angielskiego w Bostonie! Zapraszamy Cię na efektywną i przyjemną naukę angielskiego w Bostonie ze Sprachcaffe.


Szkoła języka angielskiego w Bostonie

Nasza szkoła
 • Super lokalizacja w centrum
 • Profesjonalni native speakerzy
 • Dobrze wyposażone sale lekcyjne
 • Bogate zajęcia dodatkowe

Nasza szkoła Sprachcaffe angielskiego w Bostonie oferuje zróżnicowane kursy językowe na różnych poziomach. Jest nowocześnie umeblowana i wyposażona technicznie. Zapewnia studentom dostęp do:

 • Recepcji
 • 8 przestronnych sal lekcyjnych
 • Sali komputerowej z dostępem do szybkiego internetu
 • Aneksu kuchennego
Zajęcia dodatkowe w Bostonie

Szkoła angielskiego w Bostonie oferuje szeroki wachlarz rozrywek i zajęć dodatkowych, dzieki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejetności językowe. Możesz na przykład udać się do muzeum, teatru lub kina.


Nauka w Bostonie rozpocznie się testem języka angielskiego przeprowadzonym przez naszych nauczycieli. Znając wynik testu, przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy, tak abyś przebywał z osobami na takim samym poziomie zaawansowania języka. W cenie kursu angielskiego w Bostonie zawarty jest certyfikat oraz wspomniany test. Certyfikat Sprachcaffe może być wartościowym dokumentem, gdyż nie dość, że potwierdza Twój poziom języka angielskiego, to jeszcze pokazuje, że nauka odbyta była nie w Polsce lecz w USA, co jest również dużą zaletą.

Nasze kursy angielskiego w Bostonie

W naszej szkole Sprachcaffe w Bostonie oferujemy kursy angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dzięki czemu każdy bezwzględu na poziom zaawansowania, czy to początkujący czy zaawansowany będzie mógł uczestnicznyć. Długość jak i intensywność Twojego kursu jest również elastyczne i może być dopasowane do Twoich potrzeb.

W Bostonie oferujemy następujące kursy angielskiego:

Rodzaje kursów w Bostonie

Kurs part-time

 • 10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

 

Więcej informacji>>

Kurs standardowy

 • 20 lekcji tygodniowo (15 godzin tygodniowo)
 • Wielkość grupy: do 14 osób

 

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

 

Więcej informacji>>

Standardowy plus

 • 24 lekcje tygodniowo (18 godzin tygodniowo)
 • Kurs standardowy + zajęcia dodatkowe
 • Wielkość grupy: do 14 osób

Więcej informacji>>

Metody nauczania

Odkryliśmy bardzo skuteczną metodę nauczania na kursach językowych. Tradycyjny stresujący proces nauki angielskiego zamieniliśmy na dużo bardziej spontaniczny i kreatywny, dzięki czemu nabywanie wiedzy językowej powinno być prostsze i bardziej efektywne jednocześnie. Ponadto, zapewniamy elastyczne i aktualne materiały do nauki, aby pomóc Ci czynić postępy w nauce w możliwie jak najkrótszym czasie. Słownictwo, którego uczymy jest bezpośrednio używane w praktyce, w dyskusjach, seriach pytań - odpowiedzi i odgrywanych rolach. Interaktywność zajęć jest największą zaletą kursów angielskiego za granicą ze Sprachcaffe.

Opinie kursantów

"First of all, I like comfortable atmosphere in SC/GEOS Languages Plus. Every teacher tried to treat with student, of course including me, comfortably. I've been so glad to meet such teachers for 6 months. While I was studying here, I could learn how to speak English and write in English. I could have confidence before I came to Boston. Moreover, I came here in summer when Boston has many travelers and good weather so I enjoyed the best Boston. Thanks to good weather and scenery. SC/GEOS Languages Plus gave exciting activities such as Ice Cream, Gozilla Boat, Freedom Trail and International Food Day. If I have enough time to stay and enjoy here, I want to study English in SC/GEOS Languages Plus."

Seulgi Lee (Korea)

"I am very happy to study in Boston. We did a lot of activities and hung out. This school is more than language school. I gain a lot of terrific experience. Thank you for the teachers, staff and also my lovely friends. You are such a cool family!"

Pantira Wanapaka (Tajlandia)

"Good programs, good teachers, good staff. I had problems with my family about foods even if they improved. Thank you."

Pierre Berry (Francja)

"It is a good school for to learn English. I like the people, my teachers, my class mates, it's a nice place. I could know many people for around the world. The teachers are good people, are humans, and help me when I needed. Thank you so much for this opportunity in my life. Big Hugs!"

Claudia Marcela Torrado Paez (Hiszpania)

"My experience was great. I had a really good time here and I met a lot of cool people. The teachers are outstandingly enthusiastic, proficient and uncompromising in the pursuit to bring quality education to the students. If I had to describe the school in one word, I would say, “Outstanding”. I had a wonderful time and I learned a lot of new things and cool words. If every English student came here, the world would be a better place."

Christian Hopf (Meksyk) 


Zakwaterowanie w Bostonie ze Sprachcaffe

Zakwaterowanie
 • Poznaj życie Bostonu
 • Kontakt z mieszkańcami i innymi studentami szkoły językowej

Aby w pełni korzystać i być zadowolonym z kursu angielskiego, powinieneś mieć odpowiednie zakwaterowanie, które pozwoli Ci zrelaksować się po obfitującym w wydarzenia dniu. W Bostonie oferujemy Ci zakwaterowanie w 1 lub 2 - osobowych pokojach w rezydencji. W rezultacie będziesz mógł kontynuować naukę poza salą zajęciową i jednocześnie poznać ludzi z całego świata.

Dostępne formy zakwaterowania w Bostonie

Rezydencja w Bostonie

pokój 1- lub 2-osobowy
w budynku szkoły
wyżywienie BB

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie


Czas wolny w Bostonie

Jeśli interesujesz się kulturą, koniecznie odwiedź historyczne dzielnice Beacon Hill i Back Bay z imponującą architekturą. Szczególnie warto zobaczyć Plac Copley z wiktoriańskimi i neogotyckimi budynkami. Przejdź się Szlakiem Wolności i dowiedz się wszystkiego o historii amerykańskiego ruchu niepodległościowego. Istnieje również wiele muzeów i galerii sztuki, w tym Muzeum Sztuk Pięknych, jedno z najważniejszych muzeów sztuki w Stanach Zjednoczonych. Boston Symphony Orchestra jest również znana na całym świecie i warto ją poznać podczas wizyty w tym mieście.

Sport jest również bardzo ważny w Bostonie. Fani mogą obejrzeć mecz baseballu w słynnym parku Fenway. Na Uniwersytecie Harvarda znajduje się także duży stadion piłkarski i lacrosse. Dzielnica handlowa Newbury Street jest idealna na zakupy. Znajdziesz tu drogie butiki znanych projektantów i duże sieci modowe, a także małe sklepy, sklepy z odzieżą używaną i przytulne kawiarnie. Liczne restauracje i sklepy z pamiątkami można również znaleźć na „Quincy Market” w pobliżu portu.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
Czas wolny

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Zwiedzanie Harvard University

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Wieczór gier

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie miasta

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Odkrywanie Bostonu nocą

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Rhode Island

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Nowego Jorku

lub czas wolny

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Bostonie

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Bostonie, w których warto wziąć udział. Boston ma jeszcze wiele innych wydarzeń do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Boston!

Shakespeare on the Common (lipiec-sierpień): Gdy inne teatry mają wakacyjną przerwę, Commonwealth Shakespeare Company przenosi szekspirowskie dramaty i komedie na bostońskie sceny w żywej, współczesnej formie. Każdego roku ponad 100 000 widzów przyjeżdża oglądać spektakle. Wstęp jest bezpłatny.

Koncerty na dziedzińcu (sierpień): Latem biblioteka na Copley Square otwiera drzwi swojego pięknego podwórka na koncerty, w których można posłuchać muzyki jazzowej, klasycznej, międzynarodowej i lokalnej. Koncerty są bezpłatne.

Boston Calling Music Festival (maj i wrzesień): Ten trzydniowy, wieloetapowy festiwal w Harvard's Athletic Complex w Allston MA jest jednym z 10 najlepszych festiwali w USA. Odwiedzającym oferuje się wysokiej jakości muzykę na żywo, pokazy filmów, komedie i sztuki wizualne. Występowały tam takie zespoły jak My Morning Jacket, Of Monsters and Men, Fun, Kendrick Lamar, Passion Pit, Vampire Weekend i Lake Street Dive.

Karnawał w Cambridge (wrzesień): Kolorowy karnawał w Cambridge to największy i najbardziej oryginalny festiwal w Cambridge. Jego początki sięgają tradycji afrykańskich, a dziś reprezentują różnorodność miasta. Najważniejszym wydarzeniem jest coroczna parada kostiumów. Wydarzenie oparte jest na karnawałach z Trynidadu i Tobago oraz Brazylii.


Ceny i terminy - Boston, USA

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (10$ /tydzień, 80$ depozyt)

Przeloty.

 

Wybierz kurs:

Semestr za granicą – Podróż do Bostonu

Skończyłeś kurs językowy? Chciałbyś zostać dłużej za granicą i jeszcze lepiej poznać kulturę amerykańską i poprawić znajomość języka? Odkrywaj więc nieograniczone możliwości USA podczas semestru za granicą. Dla wszystkich, którzy skończyli 17 lat oferujemy akademicki program za granicą, w ramach którego można połączyć 12-tygodniowy pobyt w Bostonie z efektywnym kursem językowym, dzięki czemu poprawisz swój angielski. Będziesz mieszkał u starannie wybranej dla Ciebie rodziny goszczącej. Dzięki temu, szybko nauczysz się języka, a także dowiesz wiele o kraju i jego kulturze. Odkryjesz własne możliwości.

*/