2 tygodnie od 12 088zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

Bournemouth - popularny angielski kurort

Bournemouth to popularne na całym świecie miejsce w Anglii dla młodzieży chcącej nauczyć się języka angielskiego. Ponad 11 km pięknych piaszczystych plaż, wiele niezliczonych ogrodów i parków, pięknych willi, teatrów, galerii sztuki i innych miejsc wartych odwiedzenia.Wszystko zlokalizowane na południowym wybrzeżu Anglii. Miejsce to jest idealne zarówno do nauki angielskiego jak i na odpoczynek wakacyjny.

Okolice Bournemouth uznawane są za jeden z najcieplejszych regionów w Anglii tak więc o każdej porze roku klimat tam panujący będzie przyjemny i ciepły. Dzięki dwóm Uniwersytetom zlokalizowanym w Bournemouth dookoła będzie wielu studentów.

Bournemouth jest także popularnym wakacyjnym kurortem dla Anglików dzięki czemu będziesz otoczony językiem angielskim w każdym miejscu i czasie. Poznaj Bournemouth już teraz!

 • Dla młodzieży 12-17 lat
 • Południowe wybrzeże Anglii
 • 11 km piaszczystych plaży
 • Brytyjski kurort i młodzieżowy raj
 • Brytyjski akcent

W cenie kursu 2 tygodniowego w Bournemouth darmowa wycieczka całodniowa!

Londyn – jak na stolicę przystało zachwyca nietuzinkową architekturą. Klimatu nadają miastu charakterystyczne czerwone autobusy i budki telefoniczne. W parkach – na przykład w słynnym Hyde Parku można za to odpocząć od gwarnego centrum. 

Nauka w szkole średniej w Anglii

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy coś dla Ciebie: nauka w szkole średniej w Bournemouth pozwala doskonalić umiejętności językowe w ciągu jednego semestru lub dłużej i cieszyć się brytyjskim życiem na wybrzeżu. Dodatkową atrakcją nauki w szkole średniej za granicą będzie odkrywanie światowej metropolii w ramach London Experience. Więcej informacji można uzyskać tutaj »

Dlaczego miasto Bournemouth jest idealnym miejscem na obóz angielskiego?

Kursy językowe dla osób w wieku 12-17 lat w Bournemouth w szkole Sprachcaffe są niesamowitym i niecodziennym doświadczeniem w każdym aspekcie. Pobyt na obozie językowym w Anglii daje możliwość zarówno nauki bezpośrednio od Brytyjskich lektorów (Native Speakerów), od kursantów poznanych w szkole jak i odkrycie przepięknych Brytyjskich terenów, gdzie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcia czy to sportowe czy kulturalne czy inne.

Szkoła Sprachcaffe zapewnia dla swoich kursantów program zajęć dodatkowych w tym wycieczki, a wszystko to w cenie obozu. Poznaj nowych przyjaciół w szkole Sprachcaffe lub w mieście Bournemouth. Pobyt w środowisku, gdzie angielski jest językim urzędowym i wszyscy go znają dla młodej osoby będzie doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w praktyczny sposób. Efekt nawet 2-3 tygodniowego obozu będzie wieloletni.


Szkoła w Bournemouth

Nasza szkoła językowa w Bournemouth jest zlokalizowana 10 km od centrum miasta i tylko około 5 minut od rezydencji Sprachcaffe. Po drodze pomiędzy szkołą a zakwaterowaniem podziwiać można piękne wybrzeże z piaszczystymi plażami.

Kadra nauczycieli to doświadczeni, entuzjastyczni i otwarci lektorzy, chętni do pomocy każdej osobie. Wszyscy lektorzy używają języka angielskiego jako głównego języka i w większości są to lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka obcego młodzieży z całego świata i w różnym wieku.

Konwersacje, nauka słownictwa, czytanie tekstów, nauka gramatyki to najważniejsze elementy nauki w szkole Sprachcaffe. Za cel stawiamy sobie nauczenie młodzieży swobodnego i płynnego porozumiewania się po angielsku w różnych spontanicznych sytuacjach.

Najważniejsza idea nauki w Sprachcaffe to właśnie przełamanie barier językowych, które to wiele młodych osób posiada. Zagraniczny wyjazd jest najlepszym sposobem na szybką i efektywną naukę języka angielskiego w międzynarodowym towarzystwie i pod opieką doświadczonych brytyjskich lektorów.

Grupy kursantów to maksymalnie 15 osób.

Wszelkie potrzebne materiały do nauki są dostępne w szkole bez dodatkowych opłat.


Kursy w Bournemouth

Kurs angielskiego:
 • Standardowy / intensywny
 • Brak kursów dla początkujących
 • Małe grupy kursantów - do 15 osób
 • Dyplom ukończenia  kursu

W Bournemouth możesz szlifować angielski na kursie standardowym (20 zajęć tygodniowo) lub wybrać większą liczbę godzin na kursie intensywnym (30 zajęć tygodniowo). Już po pierwszym tygodniu nauki zobaczysz jak szybko przełamujesz barierę językową i zaczynasz używać języka angielskiego swobodnie i bez ograniczeń, mówiąc przy tym dużo bardziej płynnie i używając bardziej zaawansowanego słownictwa.

Podczas obozu językowego w Bournemouth angielskiego będziesz uczyć się w szkole, na spotkaniach z kursantami, w czasie wolnym, na wycieczkach w weekend czy podczas spontanicznych rozmów z poznanymi mieszkańcami.

Oferowane kursy dla młodzieży w Bournemouth

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

*1 godzina lekcyjna = 45 minut

** Zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia liczebności klas w wyjątkowych okolicznościach, ale staramy się mieć maks. 15 uczniów w klasie.


Zakwaterowanie w Bournemouth

Zastanawiasz się, gdzie będziesz mieszkać podczas pobytu na obozie językowym?

Najważniejsze, że będziesz mieszkał z kursantami ze szkoły tak więc wciąż będzie okazja na podszkolenie języka angielskiego już poza szkołą w naturalny i spontaniczny sposób czy to w kuchni, salonie czy podczas innych zajęć wspólnie wykonywanych. 

W Bournemouth oferujemy zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w rezydencji szkolnej.

Twoje miejsce w Bournemouth

Rezydencja w Bournemouth

 • Pokój jednoosobowy
 • 20-25 minut od szkoły
 • Pełne wyżywienie
 • Wspólna łazienka i aneks kuchenny
 • Internet w całym budynku

Czas wolny w Bournemouth

Teraz dochodzimy do najważniejszej rzeczy - spędzania wolnego czasu! Ponieważ oprócz codziennej nauki nie należy zaniedbywać zabawy i relaksu. Jak się przekonasz, Bournemouth to idealne miejsce na zabawę w gronie miłych ludzi z całego świata.

Sprachcaffe zorganizuje dla Ciebie gry i imprezy sportowe, warsztaty, wieczory quizów i oczywiście różne imprezy, abyś mógł szybko poznać innych uczestników kursu językowego dla studentów i poznać nowych przyjaciół.

Zajęcia podczas obozu w Bournemouth

Pakiet obejmuje spotkanie powitalne i wycieczkę po Bournemouth. Quiz miejski to jeden z naszych stałych elementów programu, który pomoże Ci się zadomowić w nowym miejscu. Oczywiście mamy również w bagażu wiele zajęć plażowych, takich jak siatkówka plażowa, frisbee czy inne gry. Aby wieczorami nie było nudy, oferujemy również zróżnicowany program wieczorny z przyjęciem powitalnym, quizem, wieczorami tematycznymi, imprezami międzynarodowymi i innymi atrakcjami. Na „Open Stage Night” możesz nawet sam występować na scenie.

Oczywiście odkryjesz również okolicę, w której odbywa się Twój kurs. Bournemouth: W naszej szkole językowej możesz zarezerwować różne wycieczki i wybrać się na różne półdniowe i całodniowe wycieczki z nowymi przyjaciółmi i nami. Za niewielkie pieniądze oferujemy wycieczki do Winchester, Salisbury, Wybrzeża Jurajskiego lub Bath. Szczególnymi atrakcjami są nasze wycieczki do Brighton lub Londynu, które powinny znaleźć się w programie każdej wycieczki po angielskiej krainie. Poznaj Wielką Brytanię ze Sprachcaffe!

Przykładowy plan tygodnia w Bournemouth

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą

Wieczorem:

impreza powitalna - zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

Oceanarium*

Wieczorem:

Czas wolny

Środa

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

Olimpiada sportowa SC: wspólne popołudnie na jednej z najpiękniejszych plaż Europy

Wieczorem:

noc filmowa

Czwartek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

Zamek Corfe*:

Wieczorem:

Międzynarodowa dyskoteka

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

Wycieczka na słynną plażę Alum Chine oraz na klify*

Wieczorem:

impreza pożegnalna

Sobota

Wyjazd

lub *całodniowa wycieczka

do Londynu (*London Eye)

Niedziela

Wycieczka całodniowa*

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone

to dodatkowo płatny program (+580 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w rozszerzonym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.


Ceny w Bournemouth

Obóz języka angielskiego w Bournemouth jest przeznaczony dla młodzieży szkolnej w wieku 12-17 lat z całego świata. Szkoła Sprachcaffe przyjmuje kursantów z Europy, Ameryki, Azji i Afryki.

Obóz angielskiego w Bournemouth to idealna propozycja na okres wakacji aby połączyć naukę języka z typowym wakacyjnym wyjazdem.

Przelot na trasie Polska - Anglia nie jest wliczony w cenę obozu. Organizujemy transfer z i na lotnisko London Heathrow (LHR) +870 zł transfer z i na lotnisko.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Wybierz i zaplanuj swój kurs językowy

*/