Angielski w UK

Naucz się angielskiego!

Twoje letnie wakacje Last Minute w Północnym Londynie lub Brighton 💂🏼🎡

­Zostały ostatnie wolne miejsca! Zaoszczędź do 2350 PLN w Brighton lub Północnym Londynie! Rozpocznij swoje niezapomniane letnie wakacje w Anglii już teraz!

Zapisz się teraz

Nauka języka angielskiego w Eastbourne

Spokojne nadmorskie miasteczko Eastbourne jest pieszczotliwie nazywane przez mieszkańców "Sunshine Coast" - i to nie przypadek! Eastbourne jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii. Otaczające je wzgórza, sprawiają, że panuje tam przyjemnie łagodny klimat, przyciągający wielu turystów. W tym popularnym nadmorskim kurorcie znajduje się siedmiokilometrowa promenada, tętniąca życiem i letnią atmosferą. Eastbourne leży nad kanałem La Manche, w hrabstwie East Sussex, tylko kilka godzin drogi od Londynu. Miasto jest wyjątkowo lubiane przez młodych ludzi szczególnie dzięki licznym centrom handlowym, pubom, dyskotekom i kawiarniom. W Eastbourne znajdziesz wszystko co sprawi, że podróż językowa z nami będzie niezapomnianym przeżyciem!

Również okolice Eastbourne oferują wiele atrakcji, z których warto skorzystać podczas pobytu na naszym kursie. Imponujące klify kredowe, stolica Anglii i wiele innych atrakcji znajduje się w zasięgu ręki.

 • Słoneczna nadmorska miejscowość
 • Wiek: 12-17 lat
 • Zajęcia od czerwca do sierpnia

W cenie kursu 2 tygodniowego darmowa wycieczka całodniowa!

Londyn – jak na stolicę przystało zachwyca nietuzinkową architekturą. Klimatu nadają miastu charakterystyczne czerwone autobusy i budki telefoniczne. Oddechu od gwarnego centrum zaczerpnąć można w parkach – na przykład w słynnym Hyde Parku. 

Nauka w szkole średniej w Anglii

Chcesz spędzić trochę więcej czasu w jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii? Umożliwiamy Ci pobyt w szkole średniej w Eastbourne! Doskonal swoje umiejętności językowe w ciągu jednego semestru i ciesz się życiem nad morzem. W ramach naszego Londyn-Experience przez cztery dni będziesz poznawać światową metropolię. Więcej informacji można uzyskać tutaj »

Dlaczego obozy językowe w Eastbourne ze Sprachcaffe?

Obóz językowy w Eastbourne to niepowtarzalna okazja spędzenia wakacji w najbardziej słonecznym miejscu w Anglii i jednoczesnej efektywnej nauki j. angielskiego od wykwalifikowanych native speakerów. Przyjedź, przespaceruj się niemal 7 kilometrową, tętniącą życiem promenadą wzduż morza i zacznij rozmawiać po angielsku! Obóz młodzieżowy jest pewną inwestycją w Twoją przyszłość!


Obóz angielskiego w Anglii

Nasza szkoła językowa w Eastbourne jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego: nowocześnie wyposażony budynek znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo szkoły oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych. Nasi nauczyciele są wykwalifikowanymi native speakerami, którzy są pełni cierpliwości i zaangażowania oraz wnoszą w zajęcia dużo kreatywności i zabawy. Ponadto tu w południowej części Anglii mówi się pięknym 'oxfordzkim' angielskim, będąc nim otoczony 24h na dobę gwarantujemy niebywale szybkie postępy.

 • Położenie w centrum miasta
 • Małe grupy
Zajęcia w szkole

Lekcje w Eastbourne odbywają się w małych grupach, maksimum 15 -osobowych, aby zapewnić jak najlepszą jakość nauczania. Materiały do nauki są zapewniane kursantom na czas trwania kursu.


Kursy językowe w Eastbourne dla młodzieży

Możesz uczestniczyć w kursie standardowym lub intensywnym. Wersja standardowa obejmuje 20 lekcji w tygodniu, więc 4 lekcje dziennie. Intensywny kurs to 30 lekcji lekcyjnych tygodniowo. W obydwu przypadkach po zajęciach pozostaje wystarczająco dużo czasu na nasze liczne darmowe zajęcia dodatkowe organizowane przez naszych opiekunów.

Kurs skupia się na nauce słownictwa i przede wszystkim wyrabianiu umiejętności i pewności w mówieniu i porozumiewaniu się z innymi, ale również gramatyka i praca nad tekstem nie są zaniedbywane. Głównym celem jest to, aby po zajęciach móc wykorzystywać nabyte umiejętności językowe w codziennych sytuacjach. Nauczyciele starają się podchodzić do każdego kursanta indywidualnie, dlatego też grupy w jakich odbywają się zajęcia nie przekraczają 15 osób.

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

*W wyjątkowych wypadkach wielkość grupy może przekroczyć 15 osób.

Lekcja trwa 45 minut.


Nasze zakwaterowanie dla młodzieży

Podczas naszego kursu angielskiego w Eastbourne będziesz czuć się jak u siebie w domu. Zamieszkasz w świetnej rezydencji bardzo blisko plaży oraz centrum Eastbourne. Ogromnym plusem tego miejsca jest fakt, że cały czas przebywasz w grupie znajomych z  kursu, którzy pochodzą z całego świata. Do szkoły dojdziesz stąd w ciągu 20 minut.

 W Rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju 3-4-osobowym.

Gdzie będziesz mieszkać podczas pobytu w Anglii

Rezydencja w Eastbourne

 • Pokój wieluosobowy
 • Pełne wyżywienie
 • Ręczniki i pościel w pokoju
 • łazienka w pokoju (w większość pokoi)

Nasze zajęcia 'po godzinach' w Eastbourne

Eastbourne to popularny ośrodek turystyczny w Anglii, dzięki temu posiada bogate zaplecze rekreacyjne. Najważniejszym punktem miasta jest Long Beach, na której możesz pływać, surfować lub grać w siatkówkę plażową. Miłośnikom tenisa warto podkreślić, że w Eastbourne znajduje się wiele kortów tenisowych, a miłośnikom życia nocnego wspomnimy o mnogości pubów i klubów muzycznych tętniących życiem do białego rana. W Eastbourne znajdują się centra handlowe, sklepy i sklepiki, które zadowolą każdego zakupoholika. Wieczorem organizujemy spotkania przy grillu czy wieczory gier. Ponadto, zabieramy Was na ekscytujące wycieczki do pobliskich miast, takich jak popularny Brighton. Wycieczka do modnej metropolii Londynu również jest w cenie!

Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

 

Uwaga:
Program zajęć dodatkowych to przykłady z naszego programu i mogą ulec zmianie w zależności od pogody i innych okoliczności.
Propozycje spędzania wolnego czasu  czasu są nadzworowane przez naszych opiekunów, a godzin powrotu i ciszy nocnej muszą przestrzegać wszyscy uczniowie.
Często mamy też dodatkowe wycieczki / zajęcia, za które można zapłacić i zapisać się oddzielnie w szkole.

Plan tygodnia kursantów w Eastbourne

Poniedziałek

Rano:

Test poziomujący lub lekcje

Po południu:

Wycieczka po okolicy

Wieczorem:

Siatkówka i przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

*skateworld rollerdisco – dyskoteka na wrotkach

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

wycieczka po parku Seven Sisters 

Wieczorem:

noc filmowa

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Sporty wodne

Wieczorem:

*minigolf

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

wycieczka na popularny kredowy klif w East Sussex

Wieczorem:

impreza pożegnalna

Sobota

Wyjazd

lub całodniowa wycieczka

do Londynu (*London Eye)

 

Niedziela

Przyjazd nowych kursantów

Czas wolny

Animacje rozszerzone

Jest to dodatkowo płatny program w cenie: 696 PLN / tydzień.

Zajęcia te oznaczone są * w planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Darmowe wycieczki
 • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
 • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tyg. zwiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Ceny i terminy - obóz językowy w Eastbourne

Gdzie jest najlepsza i najdłuższa plaża w Anglii? Wg wielu właśnie w Eastbourne. Jest to nowa szkoła w ofercie obozów języka angielskiego w Anglii gdzie serdecznie zapraszamy. Blisko Londynu a nieco ciszej i spokojniej. Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

 

 

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Eastbourne

Ważne!

Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko London Heathrow (LHR) (+810 zł z i na lotnisko) lub London Gatwick (LGW) w godzinach 9 - 19. (+487 zł z i na lotnisko)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze. Nie jest ona rekomendowana przez szkołę.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

*/