1 tydzień od 3885zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie u rodziny goszczącej z wyżywieniem, transfer lotniskowy, animacje, opieka

Sprawdź ceny

Obozy języka angielskiego w Montrealu

Montreal znany jest na całym świecie ze swojej dwujęzyczności. To doskonałe miejsce zarówno do nauki języka angielskiego jak i francuskiego. Miasto przepełnione jest europejską kulturą, piękną architekturą, a odbywające się tutaj międzynarodowe festiwale, przyciągają każdego roku miliony turystów. Jest to drugie co do wielkości miasto Kanady i wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić.

Uczestnictwo w naszym obozie angielskiego w Montrealuto szansa na poznanie miasta, w którego przestrzeni zabytkowe kościoły przeplatają się z nowoczesnymi drapaczami chmur. Montreal wypełniony jest jazzem, sztuką, muzyką i tańcem. Latem w centrum Montrealu stale odbywają się festiwale i parady, z których największy to słynny festiwal komediowy "Just for Laughs". Wyjazd z nami umożliwi Ci uczestnictwo w życiu tego miasta!

  • Obozy i kursy: 14-21 lat
  • Wycieczka do Ottawy w cenie
  • Dwujęzyczne miasto
  • Kontrasty architektoniczne
  • Każdy poziom

W cenie kursu 2 tygodniowego w Montrealu darmowa wycieczka całodniowa!

Ottawa – stolica Kanady, a co za tym idzie serce tego państwa. To właśnie tu zobaczyć można neogotycki gmach parlamentu kanadyjskiego, odwiedzić najstarszy i największy plac w Kanadzie, czy relaksować się przy malowniczej rzece, nad którą położoine jest miasto. Mieści się tu aż 7 Muzeów Narodowych – m.in. technologii, historii Kanady, kosmosu, natury czy jedzenia. 

Akredytacja:

Podczas kursu języka angielskiego w Montrealu powinieneś koniecznie znaleźć czas na odkrywanie tego wspaniałego miasta. Wybierz się na spacer brukowanymi uliczkami Starego Miasta i podziwiaj wspaniałą architekturę o widocznych europejskich wpływach. Jeśli interesuje Cię sztuka i kultura, to z pewnością będziesz zadowolony z dużego wyboru galerii i muzeów w tym mieście.

Jeśli masz ponad 18 lat, sprawdź naszą ofertę kursów językowych w Montrealu dla dorosłych. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Montrealu?

Montreal

Centralna lokalizacja w Ameryce Północnej – baza wypadowa do innych dużych miast, takich jak Nowy Jork, Boston, Toronto i Ottawa.

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami.

Angielski i francuski

Angielski i francuski są tu używane zamiennie – idealne miasto dla studentów w programie dwujęzycznym.

Szeroki wybór programów nauczania.

Dobra szkoła

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Szkoła znajduje się w centrum miasta - blisko restauracji, sklepów, transportu publicznego i muzeów.

Kursy IELTS i TOEFL.

Szkoła średnia w Kanadzie

Jeśli kilka tygodni to dla Ciebie za mało, co powiesz na naukę w liceum w Montrealu? To świetne miejsce, by opanować angielski i francuski równocześnie. Na dodatek, możesz liczyć na niesamowitą otwartość i życzliwość nowych znajomych. Możesz też odkryć ekscytujące metropolie, np. podczas naszego wydarzenia Toronto-Experience! Więcej informacji można znaleźć tutaj: Kanada»


Szkoła Sprachcaffe w Montrealu

Szkoła angielskiego w Montrealu położona jest w centrum miasta tuż przy Crescent Street, która jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta, znajduje się tu wiele kawiarni, restauracji i galerii. Ulica ta często jest zamykana z okazji różnych festiwali i wydarzeń, jak np. Weekend Formuły 1.

W pobliżu szkoły znajduje się Muzeum Sztuk Pięknych, Hotel Ritz Carlton oraz sławne centrum handlowe Holt Renfrew.

Zajęcia w szkole prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów, a w grupie uczy się maksymalnie 15 osób. Na czas trwania kursu zapewniamy niezbędne materiały edukacyjne.

No map available.
Poznaj naszą szkołę

Kursy angielskiego w Montrealu dla młodzieży

Oferujemy dwa rodzaje kursów w Montrealu: kurs standardowy lub intensywny. Kurs standardowy to 4 lekcje dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Kurs intensywny składa się z 6 lekcji dziennie czyli 30 lekcji w tygodniu. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami jakie da Ci nasz kurs angielskiego dla młodzieży w Montrealu!

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji 
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji 
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs angielski + francuski

30 lekcji (20 + 10)
Min. czas: 1 tydzień 
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Kursy językowe dla młodzieży w Montrealu to lekcje skupiające się głównie na konwersacji, co ułatwia zdobycie swobody i pewności mówienia. Możesz połączyć naukę języka angielskiego z lekcjami francuskiego. Na kursie poszerzysz również zasób swojego słownictwa, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku obcym.

Przed przylotem na kurs do Montrealu rozwiążesz test językowy online. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Zajęcia dodatkowe

- angielski biznesowy - start w każdy poniedziałek miesiąca- komunikacja - każdy poniedziałek miesiąca- CV & rozmowy kwalifikacyjne - 1 i 3 poniedziałek miesiąca- publiczne przemówienia i prezentacje -  1 i 4 poniedziałek miesiąca


Zakwaterowanie na młodzieżowym obozie w Montrealu

Nasza szkolna rezydencja lub zakwaterowanie u rodzin goszczących zapewnią Ci miejsce, w którym będziesz czuć się komfortowo.

W szkolnej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym. Toaleta znajduje się na każdym piętrze do dyspozycji dla kilku osób. Razem z innymi uczniami będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się podczas zajęć z angielskiego, będziesz mógł również nawiązać nowe znajomości. Szkolna rezydencja znajduje się jedynie 25 minut od naszej szkoły językowej.
U rodziny goszczącej również oferujemy pokoje 1- lub 2-osobowe. Tutaj będziesz mieć okazję do ćwiczenia języka angielskiego z native speakerami. Rodziny goszczące mieszkają zazwyczaj w odległości 20-50 minut (transportem publicznym) od naszej szkoły językowej.

Uczestnicząc w obozie językowym w Montrealu, będziesz mieć dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz spotykaniem sympatycznych osób z całego świata. Śniadanie i kolację otrzymasz w miejscu zakwaterowania, a smaczny lunch dostaniesz w formie suchego prowiantu.

Szkoła językowa oddalona jest jedynie o 25 minut od szkolnej rezydencji i o 20-50 minut od rodzin goszczących, korzystając z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się przystanek metra. W ten sposób bez przeszkód będziesz mógł odkrywać Montreal!

Gdzie chcesz mieszkać w Montrealu?

U kanadyjskiej rodziny goszczącej

Pokój 1- lub 2-osobowy
Pełne wyżywienie
Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
Dojazd od szkoły: do 50 min transportem publicznym

W rezydencji

Pokój 1- lub 2-osobowy

25 minut pieszo od szkoły
Pełne wyżywienie
Prywatna łazienka, pokój dzienny z TV, telefon i internet


Dodatkowe zajęcia na obozie w Montrealu

Montreal dla każdego ma coś do zaoferowania! Kochasz kulturę? Jeśli tak, to powinieneś się wybrać przynajmniej do jednego z muzeów, sklepów z antykami lub galerii sztuki zlokalizowanych w centrum miasta. Jeśli lubisz smaczne jedzenie i zakupy, w mieście znajdziesz wiele doskonałych restauracji i centrów handlowych.

W weekendy organizujemy ekscytujące wycieczki z naszymi opiekunami, podczas których lepiej poznasz okolicę. Znajduje się tu wiele miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład Island Parks, Mount Royal czy Old Montreal.

W Montrealu organizowanych jest wiele wydarzeń i festiwali. Miliony turystów przyjeżdżają tu każdego lata , żeby uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym. Innym ekscytującym wydarzeniem w mieście jest również Weekend Formuły 1. Jednak przede wszystkim odbywa się tutaj Just for Laughs Comedy Festival. Ten festiwal początkowo był tylko lokalną atrakcją, a obecnie jest znany jako miejsce spotkań dla najzabawniejszych ludzi na świecie.

Przykładowy plan tygodnia w Montrealu

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:

spacer po środmieściu

Wieczorem:

*festiwal Jazzowy

Środa

 Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

kajaki

Wieczorem:

czas wolny

Czwartek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wizyta w muzeum Grevin

Wieczorem:

piknik na wzgórzu Mont Royal

Piątek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

sport w parku

Wieczór:

grill z przyjaciółmi

Sobota

Wyjazd 

lub całodniowa wycieczka

do Ottawy

Niedziela

*Wycieczka całodniowa

na Jean Dore Beach

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone

to dodatkowo płatny program (+510 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w rozszerzonym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Cennik i terminy obozów w Montrealu

Młodzież z całego świata i kanadyjska przyroda zapraszają. Weź udział w naszym obozie młodzieżowym w Montrealu i spotkaj rówieśników w wyjątkowym miejscu! Obóz w Montrealu to niezapomniana przygoda - nie tylko językowa! Poniżej znajdziesz wszystkie ceny i terminy obozów.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych.

Chcesz zarezerwować bilet lotniczy? Napisz >> tutaj

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Montrealu

Ważne informacje

Transfer: Transfer z/na lotnisko Montreal Trudeau International (YUL) w godzinach 9 – 21. Inne godziny – na zapytanie.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, początek kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Ubezpieczenie: Sugerujemy wykupić odpowiedni pakiet opieki medycznej.

*/