✈ Nowy Jork ✈ Boston ✈ Los Angeles

Naucz się angielskiego!

Gdzie możesz uczyć się angielskiego w USA?

Lekcje w szkole są dla Ciebie nudne lub mało efektywne? Potrzebujesz styczności z żywym językiem angielskim 24 godziny na dobę? Nauka angielskiego w USA będzie tu najlepszym rozwiązaniem a przy okazji niezapomnianą przygodą. USA to popularna destynacja nauki języka angielskiego ze względu na wyjątkową otwartość mieszkańców ale również ich pochodzenie. Mianowicie lwią część mieszkańców USA stanowią imigranci z całego świata - oni również musieli kiedyś nauczyć się angielskiego, co sprawia, że są w tej kwestii pomocni i pełni zrozumienia. 

Zapraszamy młodzież w wieku 14-21 lat na szalone i efektywne wakacje językowe w USA! Obozy językowe w Stanach Zjednoczonych to przygoda nie tylko językowa!

  • Wycieczki + transfer z lotniska GRATIS
  • Młodzież 14-21 lat
  • Nowy Jork, Boston, Los Angeles
  • Amerykański sen czeka na Ciebie!

Angielski w NY, Bostonie i LA

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Podczas obozów organizujemy ciekawe wycieczki, imprezy oraz zajęcia sportowe, dzięki czemu będziesz mógł w pełni korzystać z pobytu językowego w USA i przeżyć niezapomniane chwile z nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi!  

Dlaczego młodzieżowy wyjazd językowy do USA?

Uczestnicząc w obozie językowym dla młodzieży w USA możesz nie tylko uczyć się angielskiego, ale również spełnić swój 'amerykański sen'. Podczas kursu językowego poznasz  USA 'od kuchni', styl życia Amerykanów, ich kuchnię i zwyczaje. Wybierz jeden z obozów języka angielskiego w USA dla młodzieży i przeżyj przygodę życia! Młodzieżowe obozy w USA umożliwią Ci połączenie wakacji z efektywnym kursem języka angielskiego w pakiecie z zakwaterowaniem w rezydencji lub u rodziny goszczącej i z pełnym wyżywieniem.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog

*/