1 tydzień od 7265zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie z wyżywieniem, transfer lotniskowy, animacje, opieka

Sprawdź ceny

Obozy języka angielskiego w Nowym Jorku

Nowy Jork to legendarne miasto, które nigdy nie śpi. To magiczne miejsce oferujące nieskończenie wiele atrakcji, światowej sławy wydarzeń i koncertów oraz niepowtarzalny klimat multikulturowej metropolii. Niezależnie od tego czy lubisz wstawać rano czy chodzisz późno spać Nowy Jork jest dla Ciebie stworzony! To doskonałe miejsce do nauki angielskiego - dlatego mamy tam swoją szkołę!

Wśród zapierających dech w piersiach drapaczy chmur, możesz znaleźć znakomite jedzenie, muzykę, sztukę i kulturę z całego świata. Są tu również liczne muzea, kina, teatry, musicale, kawiarnie, restauracje, festiwale, parki, sklepy i zabytki znane na całym świecie, które czekają na to abyś je odkrył.

  • Wiek: 14-21 lat
  • Miasto, które nigdy nie śpi
  • Wyjątkowy mix kulturowy
  • wycieczka na Coney Island w cenie

W cenie kursu 2 tygodniowego w NY darmowa wycieczka całodniowa!

Coney Island – 50 minut metrem od centrum Nowego Jorku. Charakteryzują ją atlantyckie plaże, wesołe miasteczka (szczególnie największy w okolicy Luna Park) i najstarsze oceanarium w USA. Miejsce dla osób lubiących dobrą zabawę i zgiełk.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC w Nowym Jorku?

Edukacja w sercu Nowego Jorku

Stylowy budynek z widokiem na Statuę Wolności, Ellis Island i Hudson

Klasy wielokulturowe

Doskonałe warunki

Darmowe wifi, część wypoczynkowa, kącik z książkami, aneks kuchenny, fontanna, bezpłatna kawa i herbata.

Przyjazny i pomocny personel

Dobra szkoła

Wykładowcy to pasjonaci nauczania języka angielskiego

Kursy przygotowawcze do egzaminu IELTS / TOEFL

Program Pathways

W tym ekscytującym, wielkim, tętniącym życiem mieście, znajdują się liczne miejsca, które czekają na Twoje odwiedziny. Jeśli interesuje Cię sztuka nowoczesna, będziesz zachwycony licznymi galeriami i muzeami. To idealne miejsce dla wielbicieli wielkich metropolii.

Jeśli masz ponad 18 lat, to oferujemy Ci kursy językowe w Nowym Jorku dla dorosłych.

Szkoła średnia w USA

Czy wyobrażasz sobie dłuższy pobyt w Nowym Jorku? Co powiesz na semestr za granicą? Nasz semestr akademicki (lub więcej) za granicą to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich uczących się języka angielskiego w wieku 14-18 lat, którzy chcą zobaczyć coś ze świata, a jednocześnie intensywnie doskonalić swoje umiejętności językowe i inne w amerykańskim liceum. Więcej informacji znajdziesz tu.


Szkoła angielskiego w Nowym Jorku

Nasza szkoła w Nowym Jorku zlokalizowana jest w centrum Manhattanu, oddalona 5 minut spacerem od najbliższej stacji metra. Budynek, w którym mieści się szkoła został zbudowany w 1886 roku, znacznie wcześniej, niż otaczające budynki i drapacze chmur.

Szkoła ma znakomitą lokalizację ze wspaniałym widokiem na Madison Square Park, Midtown i dzielnicę Flatiron. Do każdego z tych miejsc można dotrzeć metrem w ciągu kilku minut.

Oferujemy zajęcia dla młodzieży z całego świata prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów, w grupach maksymalnie 15-osobowych. Na czas trwania kursu językowego zapewniamy Ci materiały edukacyjne.


Kursy w Nowym Jorku dla młodzieży

Nasze kursy językowe w Nowym Jorku to propozycja dla młodzieży chcącej połączyć naukę z wypoczynkiem. Kurs standardowy, który oferujemy to 4 lekcje dziennie pozostawiające wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie. Przy tak dalekim wyjeździe sugerujemy minimum 3-4 tygodniowy kurs językowy aby optymalnie wykorzystać czas pobytu w tym fascynującym mieście.

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty zaczniesz swobodnie komunikować sie w języku angielskim!

 

Rodzaje kursów dla młodzieży w Nowym Jorku

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs standardowy plus

24 lekcje (18 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Warsztaty

 10 dodatkowych lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
Angielski biznesowy
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Warsztaty - dodatkowo płatne

-angielski biznesowy - start zajęć w poniedziałek

-umiejętności komunikacyjne - start zajęć w poniedziałek

-rozmowa kwalifikacyjna i aplikowanie o pracę - start zajęć w 1 i 3 poniedziałek miesiąca 

-publiczne przemówienia i prezentacje - start zajęć w 2 i 4 poniedziałek miesiąca 

Na naszym kursie angielskiego w Nowym Jorku stawiamy przede wszystkim na konwersacje, które pozwolą Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim.

Twój pobyt w Nowym Jorku zacznie się od napisania testu językowego dzięki czemu zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy, dzięki czemu nauka będzie efektywna gdyż prowadzona na odpowiednim na Ciebie poziomie.


Zakwaterowanie na obozie w Nowym Jorku

Szkolna rezydencja oraz college zapewniają studentom szkoły językowej pełen komfort i wzajemne międzynarodowe towarzystwo.

W szkolnej rezydencji oraz collegu będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym i będziesz mógł ćwiczyć, razem z innymi uczniami pochodzącymi z różnych części świata, to, czego nauczysz się na zajęciach. Szkolna rezydencja znajduje się w odległości 20-30 minut transportem publicznym od szkoły językowej.

Szkoła językowa Sprachcaffe jest oddalona o 20-30 minut od szkolnej rezydencji oraz ok. 60 minut od zakwaterowania u rodzin goszczących drogi transportem publicznym Nowego Jorku. Stacja metra znajduje się w odległości zaledwie 5 minut od szkoły językowej, więc z łatwością będziesz mógł wybrać się na ekscytujące wycieczki i odkrywać Nowy Jork!

Wybierz gdzie chcesz mieszkać w Nowym Jorku

College

Pokój dwuosobowy
Pełne wyżywienie
Dzielona łazienka

Rezydencja

Pokój dwuosobowy
Pełne wyżywienie
Wspólna łazienka

Dojazd do szkoły do 30 min. komunikacją publiczną


Zajęcia dodatkowe dla młodzieży w Nowym Jorku

Nowy Jork to najbardziej ekscytujące miasto na świecie, doskonałe miejsce do nauki języka angielskiego i jednocześnie do zabawy! Tutaj przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy również imprezy międzynarodowe Sprachcaffe, w których uczestniczy młodzież z całego świata!

W weekendy organizujemy wycieczki, podczas których poznasz okolicę. Znajduje się tutaj wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, jak Chinatown, Times Square czy Central Park.

W zależności od długości kursu otrzymasz:

  • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
  • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Nowy Jork jest amerykańskim liderem w przemyśle muzycznym, wydawniczym, reklamowym, finansowym oraz telewizyjnym. Miasto jest gospodarzem wielu festiwali, koncertów czy gal, na które skierowane są oczy całego świata. Najnowsze sztuki mają zawsze swoją premierę na sławnym Broadwayu.

Poniżej przedstawiamy przykładowy tygodniowy rozkład zajęć.

Przykładowy plan tygodnia w Nowym Jorku

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

rejs na wyspę Ellis i statua Wolności 

Wieczorem:

czas wolny

Środa

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne  

Po południu:

wizyta w  Muzeum Historii Naturalnej

Wieczorem:

czas wolny

Czwartek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne


Po południu:
wycieczka po najpopularniejszych miejscach miasta


Wieczorem:
impreza złego smaku – kto ubierze się najokropniej?

Sobota

Wyjazd

lub

całodniowa wycieczka

na wyspę Coney

Niedziela

Przyjazd nowych kursantów

lub Wycieczka całodniowa

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Ceny i terminy - obozy językowe w Nowym Jorku

Poznaj USA i szlifuj swój angielski! Na kursach językowych stymulujemy kreatywność uczniów, rozwijamy umiejętności językowe i pracę w grupie. W bezstresowej atmosferze poznasz struktury gramatyczne i poszerzysz zasób słownictwa. Ponadto już pierwszego dnia zajęć w szkole powitamy Cię przyjęciem integracyjnym. Obóz językowy dla młodzieży czas zacząć!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych.

Chcesz zarezerwować bilet lotniczy? Napisz >> tutaj

Masz powyżej 18 lat? Możesz również wybrać kurs dla dorosłych w Nowym Jorku. Porównaj i wybierz najlepszy.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Nowym Jorku
Ważne informacje

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko John F. Kennedy Airport (JFK) lub La Guardia w godzinach 9 – 21. Inne godziny i lotniska – na zapytanie.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Ubezpieczenie zdrowotne: Sugerujemy wykupienie dobrej jakości pakietu opieki medycznej. Możesz wykupić ubezpieczenie na własną rękę lub zrobić to w szkole.

Materiały edukacyjne nie są zawarte w cenie kursu. W pierwszy dzień możesz zostać poproszony o wpłacenie depozytu w wysokości 40$ za materiały edukacyjne wypożyczane na czas trwania kursu. Po zwrocie materiałów depozyt jest zwracany.

 

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

 

*/