1 tydzień od 7455zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie z wyżywieniem, transfer lotniskowy, animacje, opieka

Sprawdź ceny

Obozy z angielskiego w Los Angeles

Smukłe palmy, bulwar zachodzącego słońca, piękne plaże, opaleni surferzy, światowej sławy gwiazdy, kalifornijska bohema czyli istny 'california dream'. Los Angeles to miasto, w którym znajdziecie wszystko o czym marzycie! Niepowtarzalne wydarzenia kulturalne, liczne galerie sztuki i łatwy dostęp do wielu najpiękniejszych miejsc Zachodniego Wybrzeża, światowej klasy atrakcji, restauracji oraz centrów handlowych. Dodatkowy atut to idealna kalifornijska pogoda przez cały rok! LA przyciąga turystów z całego świata wspaniałymi atrakcjami wśród których szczególną popularnością cieszą się: Legoland, Laguna Beach, Hollywood, Beverly Hills, Disneyland, czy Rodeo Drive.

Los Angeles w Kalifornii jest miastem, któremu nie może dorównać żadne inne miejsce na świecie. Ludzie wszystkich nacji i kultur przyjeżdżają do hrabstwa Orange na wakacje i często osiedlają się tam na stałe, gdyż nie potrafią oprzeć się jego urokowi.

  • Wiek: 14-21 lat
  • Elastyczny program: 18-21 lat
  • Wycieczka do parku rozrywki Six Flags - w cenie
  • Kalifornijskie wybrzeże i Laguna Beach

W cenie kursu 2 tygodniowego w LA darmowa wycieczka całodniowa!

Six Flags – to największa na świecie sieć parków rozrywki. W Los Angeles możemy odwiedzić dwa, Six Flags Magic Mountain oraz Six Flags Hurricane Harbor. Oferują zarówno atrakcje powodujące skok adrenaliny, na przykład zjeżdzalnie, jak i relaksujące przejażdżki i rejsy. Opcja gastronomiczna jest równie bogata.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Los Angeles?

Kalifornia

Niesamowite plaże w pobliżu

Regularne wycieczki do Long Beach, Universal Studios, Six Flags i nie tylko!

Doskonałe warunki

Przestronne sale lekcyjne, wygodny salonik dla studentów, Wi-Fi, kuchnia, patio na świeżym powietrzu.

Odkryj to, co najlepsze w Los Angeles z nami i naszym doświadczonym personelem.

Dobra szkoła

W centrum jednej z najlepszych okolic LA i blisko jednego z największych centrów handlowych w Stanach Zjednoczonych.

Szkoła założona w 1996 roku.

Podczas kursu języka angielskiego w Los Angeles ze Sprachcaffe koniecznie odkryj to miasto i jego wspaniałą okolicę. LA oferuje turystom nieskończenie wiele wspaniałych atrakcji i możliwości spędzania czasu wolnego.

Jeżeli masz ponad 18 lat, sprawdź naszą ofertę kursów językowych dla dorosłych w Los Angeles. 

Szkoła średnia w USA

Czy jesteś uczniem szkoły średniej i chciałbyś przeżyć kilkumiesięczny pobyt w USA ? Oferujemy nasz program nauki w szkole średniej za granicą w Los Angeles lub innym amerykańskim mieście. Pobyt za granicą doskonali Twoje umiejętności językowe i zapewni Ci wiele cennych doświadczeń. Poza tym jest jeszcze wystarczająco dużo wolnego czasu, aby poznać kraj i jego mieszkańców. Rozpocznij swoją przygodę w USA już teraz! Więcej informacji dla zainteresowanych znajduje się tu: szkoła średnia w USA.


Szkoła angielskiego w Kalifornii

Nasza szkoła zlokalizowana jest w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Na ulicach przy naszej szkole językowej, znajduje się wiele różnych restauracji, kawiarni, sklepów, kin, gdzie studenci często razem spędzają czas wolny po kursie angielskiego.

Nasza szkoła w LA  oferuje młodzieży lekcje odbywające się w małych grupach, po maksymalnie 15 osób, prowadzone przez wykwalifikowanych native speakerów. Na czas trwania kursu, zapewniamy materiały edukacyjne.

Poznaj naszą szkołę

Kursy angielskiego w Los Angeles dla młodzieży

Obóz angielskiego w Los Angeles to nauka w bezstresowej, kalifornijskiej atmosferze. Kursy standardowe to cztery lekcji dziennie, czyli 20 lekcji tygodniowo. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce języka angielskiego i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie słonecznej okolicy.

Język angielski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępem jaki da Ci kurs angielskiego w Kalifornii dla młodzieży. Kalifornia to marzenie każdego - połącz wakacje z edukacją.

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 2 tyg.
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs standard plus

24 lekcje (18 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Warsztaty

10 lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Warsztaty - dodatkowo płatne

-angielski biznesowy - start zajęć w poniedziałek

-umiejętności komunikacyjne - start zajęć w poniedziałek

-rozmowa kwalifikacyjna i aplikowanie o pracę - start zajęć w 1 i 3 poniedziałek miesiąca 

-publiczne przemówienia i prezentacje - start zajęć w 2 i 4 poniedziałek miesiąca 

Nasze kursy angielskiego dla młodzieży w Los Angeles oferują lekcje angielskiego skupiające się na konwersacji, co pozwoli Ci zdobyć większą swobodę i pewność mówienia.

Pierwszego dnia kursu standardowego z języka angielskiego w Los Angeles napiszesz test językowy. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Sprachcaffe zaprasza Was na niezapomnianą naukę angielskiego w słonecznej Kalifornii.


Zakwaterowanie podczas obozu językowego

Po długim dniu pełnym wrażeń, nauce na lekcjach oraz zwiedzaniu licznych atrakcji Los Angeles, z pewnością będziesz chciał mieć trochę spokoju i miejsce, w którym będziesz mógł odpocząć.

Uczestnicząc w obozie z języka angielskiego w Los Angeles, będziesz mieć dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz spędzaniem czasu z sympatycznymi osobami i nawiązywaniem nowych znajomości. Przed zajęciami oraz po całym dniu pełnym wrażeń będziesz mógł nabrać znowu energii, ponieważ zapewniamy pełne wyżywienie: śniadanie i obiad otrzymasz w miejscu zakwaterowania, dostaniesz również smaczny lunch w formie suchego prowiantu, który będziesz mógł zjeść po lekcjach angielskiego razem z innymi uczniami.

Podczas swojego pobytu w LA będziesz mieszkać w collegu razem z innymi kursantami z całego świata! Korzystając z transportu publicznego, możesz również wybrać się na wycieczki i odkrywać fascynujące hrabstwo Orange!

Twoje miejsce w Los Angeles

Rezydencja

Pokój dwuosobowy

do 60 minut transportem publicznym od szkoły
Pełne wyżywienie
Wspólna łazienka


Zajęcia dodatkowe w Kalifornii

Los Angeles w Kalifornii jest znane przede wszystkim ze słonecznej pogody, surfingu i przemysłu filmowego Hollywood, który przyciąga w to miejsce najjaśniejsze gwiazdy tejże branży. 

Jeśli lubisz dobrą muzykę, to najlepsza scena muzyczna znajduje się w centrum Los Angeles! LA może zaoferować wszystko od jednej osoby grającej polkę po zespoły hip-hopowe i grupy taneczne. W mieście znajduje się wiele małych klubów i sal koncertowych, w których występują artyści z całego świata. Koniecznie powinieneś kupić bilety do Los Angeles Philharmonic, Los Angeles Opera oraz Hollywood Bowl Orchestra.

Do kursu otrzymasz darmowe wycieczki:

  • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
  • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

W Los Angeles odbywa się wiele różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Jedną z największych zalet mieszkania własnie tam jest niezliczona liczba odbywających się tutaj wydarzeń muzycznych i kulturalnych w ciągu dnia i nocą! Wspólne wyjście na takie wydarzenie razem z innymi uczniami szkoły językowej może być doskonałą okazją na nawiązanie nowych przyjaźni i używania języka angielskiego w praktyce!

 

Przykładowy plan tygodnia w Los Angeles

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu :

wyjazd na plażę Hermosa Beach

Wieczorem:

czas wolny

Środa

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu: 

wycieczka do Torrance Marketplace – odwiedź rzemieślniczy pchli targ

Wieczorem:

czas wolny

Czwartek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

sport w parku

Wieczorem:

czas wolny

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne  

Po południu:

czas wolny

Wieczorem:

impreza pożegnalna z pysznym jedzeniem

Sobota

Wyjazd lub

całodniowa wycieczka

do parku rozrywki Six Flags

Niedziela

Wycieczka całodniowa

NOWOŚĆ - dodatkowe wycieczki

Możliwe też dodatkowe wycieczki - dodatkowo płatne

1) Universal studios (1135 PLN)

2) Disneyland (1135 PLN)

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Ceny i terminy - obóz językowy w Los Angeles

Oprócz zakwaterowania kursu oraz wykwalifikowanej opieki 24h na dobę, w cenie zawarty jest program zajęć dodatkowych oraz wycieczki fakultatywne.

Obóz językowy w Kalifornii czas zacząć!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

Chcesz zarezerwować bilet lotniczy? Napisz >> tutaj

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Los Angeles

Ważne informacje

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko Los Angeles International Airport (LAX) w godzinach 9 – 21.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę, kurs zaczyna się w poniedziałek.

Ubezpieczenie: Sugerujemy wykupienie dobrej jakości pakietu opieki medycznej. Możesz wykupić ubezpieczenie na własną rękę lub zrobić to na miejscu w szkole.

Materiały edukacyjne nie są zawarte w cenie kursu. W pierwszy dzień możesz zostać poproszony o wpłacenie depozytu w wysokości 40$ za materiały edukacyjne wypożyczane na czas trwania kursu. Po zwrocie materiałów depozyt jest zwracany.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

 

*/