Odmrażamy Sprachcaffe - szkoły są gotowe

Od 1 lipca będziemy z powrotem. W tym roku ponownie będziemy mogli cieszyć się latem z wyjazdami językowymi Sprachcaffe. Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań. Dowiedzcie się więcej.

Przykład? Legendarny kampus Sprachcaffe na Malcie jest na świeżym powietrzu, więc z pewnością będziecie mogli cieszyć się swoim kursem językowym nawet w nowych warunkach.

Czekamy na otwarcie granic, ale już można rezerwować nasze kursy w 2020.

Polityka Covid-19

Drodzy klienci, rodzice, partnerzy, W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi rozwoju obecnej sytuacji zdrowotnej na świecie oraz nałożonymi zakazami wyjazdów w związku z COVID-19 chcielibyśmy poinformować Was o aktualnym statusie podróży ze Sprachcaffe. Pragniemy zapewnić, że zdrowie uczestników wyjazdów językowych, naszych pracowników i partnerów jest dla nas najwyższym priorytetem. Bardzo trudno jest przewidzieć i ocenić, jak będzie wyglądała sytuacja w nadchodzących tygodniach, ponieważ okoliczności zmieniają się z dnia na dzień. Sprawdzamy wiadomości codziennie i oczywiście będziemy z odpowiednim wyprzedzeniem informować Was o wszystkich istotnych informacjach.Pracujemy w większości zdalnie; możecie się z nami skontaktować telefonicznie w godzinach 9-19 lub mailowo, pisząc na: info.polska@sprachcaffe.com

Jak wygląda kwestia rezerwacji wyjazdów w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną?

Cały czas przyjmujemy rezerwacje na wyjazdy językowe w roku 2020 z pewnymi ograniczeniami, co do terminów. Dostępność zależy od wybranego miejsca docelowego. Codziennie sprawdzamy, jakie są zalecenia lokalnych władz, co do podróży w miejsca, w których są nasze szkoły. Proszę mieć na uwadze, że Państwa wyjazdy są sprawdzane chronologicznie, a my niezwłocznie informujemy klientów, których podróż nie może się odbyć, więc prosimy o cierpliwość. Jeśli wycieczka nie może się odbyć i nie będziesz mieć w zaplanowanym czasie możliwości odbycia wycieczki językowej, Sprachcaffe oferuje następującą opcję: dokonamy bezpłatnej zmiany rezerwacji na wakacje letnie lub jesienne 2020 lub na rok 2021. 

Jeśli okaże się, że w  tym drugim terminie dalej będzie istniało ryzyko infekcji koronawirusem, istnieje możliwość bezpłatnej anulacji.

Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dlatego zgłoś się do nas i sprawdzimy dokładnie Twoje opcje.

Wprowadzone rozwiązanie wynika z rekomendacji Tarczy Antykryzysowej, która powoduje wydłużenie terminu na zwrot przez naszą szkołę środków wpłaconych przez klientów i  promuje opcję vouchera na przyszłe świadczenia turystyczne, jako że w większości przypadków klienci preferują możliwość przepisania się na imprezy turystyczne w okresie wakacyjnym lub na przyszły rok, niż długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy.

Co oznacza obecna sytuacja dla Twojej podróży latem 2020 r.?

Zgodnie z obecnym stanem rzeczy nasze główne wycieczki w lecie odbędą się zgodnie z planem. Obserwujemy sytuację i utrzymujemy stały kontakt z przedstawicielami krajów, w których prowadzimy działalność.

 

Jeśli chciałbyś wycofać się z planowanego letniego wyjazdu, obowiązują opłaty zgodne z naszymi warunkami rezerwacji. 

Pozdrawiam,

Zespół Sprachcaffe Polska