Obozy za granicą

6 języków obcych & 8 różnych państw. Wybierz swój kurs! :)

Bezpieczne podróże językowe dla młodzieży

Dziecko w dobrych rękach

Podróże językowe Sprachcaffe od 1983 r .: W ramach naszych obozów młodzieżowych oferujemy Tobie i Twoim dzieciom pełny pakiet wyjazdowy - transfery, zakwaterowanie, posiłki, opiekę, różnorodne zajęcia rekreacyjne i oczywiście kursy językowe najwyższej klasy. My organizujemy, Wy korzystacie.


Drodzy rodzice,

wysyłanie dziecka w podróż to zawsze trudna decyzja – zwłaszcza, gdy mówimy o wyjeździe zagranicznym. Macie pewnie wątpliwości, czy dziecko poradzi sobie z lokalnymi zwyczajami i kulturą, czy będzie dobrze się czuło w grupie rówieśników i czy opiekunowie zatroszczą się o Twoje dziecko wystarczająco. Piszemy, by Was nieco uspokoić.

Wybieramy niezawodnych, sympatycznych i kompetentnych członków zespołu, którzy są zawsze dostępni i wspierają naszych uczniów. Opieka jest specjalnie dostosowana do naszych międzynarodowych podróży językowych, w związku z czym członkowie zespołu przechodzą szkolenie, które optymalnie przygotowuje ich do pracy. Przepisy prawne związane z wyjazdami młodzieżowymi, edukacja grupowa, zarządzanie konfliktami, animacje i przygotowywanie programów dla młodzieży to tylko niektóre z tematów, które są poruszane podczas szkolenia grupowego organizowanego przez Sprachcaffe. Ponadto członkowie naszego zespołu, którzy przybywają z całej Europy, mają doskonałe umiejętności językowe i ukończony kurs pierwszej pomocy. Możesz być pewien, że Twoje dzieci są w bardzo dobrych rękach, ponieważ gwarantujemy niezawodną wszechstronną opiekę, w ramach której zapewniamy coś więcej niż tylko prowadzenie nadzoru.

Wysyłając dziecko na obóz językowy, inwestujesz w jego przyszłość i dajesz mu niezwykłe doświadczenie. To dla niego nie tylko zasmakowanie innej kultury i pogłębienie umiejętności językowych, ale także dużo zabawy w międzynarodowym środowisku.

Na pierwszym planie podróży językowej jest nauka języka obcego lub poprawa umiejętności językowych. Ponieważ kursy językowe różnią się metodologią i atmosferą od lekcji w szkole, dzieci będą się uczyć języków i powrócą do szkoły po wakacjach z nową motywacją. Ale w swojej podróży językowej uczą się znacznie więcej niż „tylko” języka obcego:
Poznanie siebie i odnalezienie się w nowym otoczeniu, samodzielność, spotkanie przyjaciół mówiących w innych językach, rozwijanie umiejętności międzykulturowych - wszystko to przyniesie podróż językowa Twojemu dziecku. Wróci ono do domu z większą niezależnością, nowymi spostrzeżeniami i wieloma wspomnieniami.

„Nauka języków. Spotkanie z przyjaciółmi” to nasze motto. Podaruj swojemu dziecku niezapomnianą podróż językową. Nasi pracownicy już czekają, aby towarzyszyć Twojemu dziecku w jego zagranicznej podróży.