2 tygodnie: od 4000 zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący i dyplom ukończenia kursu

Sprawdź oferty!

Nauka języka hiszpańskiego w Maladze

Kurs hiszpańskiego w Maladze nad Costa del soli w pobliżu gór Betyckich? Wspaniała pogoda panuje tu przez cały rok. Będziesz mógł uczyć się słówek hiszpańskich w ciepłe wieczory oraz przyłączyć się z kieliszkiem wina do mieszkańców spędzających czas w pobliskim barze. Hiszpanie są wyjątkowo towarzyskim narodem!

Malaga oferuje również miejsca rozrywki kulturalnej; znajdują się tam słynne białe wioski oraz imponujące historyczne budynki: Pałac Królewski Alcazaba czy katedra. Picasso urodził się właśnie w Maladze.Nauka hiszpańskiego w Maladze to połączenie kursu i wypoczynku w słonecznej atmosferze.

Odwiedź Malagę!

Zachęcamy do zwiedzania Malagi podczas kursu językowego za granicą. Możecie cieszyć się swoją podróżą językową w nowych warunkach.

Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań.

Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

Bezpieczeństwo kursantów przede wszystkim!

Czy wiecie, że szkoła hiszpańskiego Sprachcaffe Malaga ma certyfikat "ELE Safe School", co oznacza, że szkoła przestrzega procedur zmniejszających ryzyko zakażenia i posiada plan działania na wypadek zagrożenia koronawirusem?

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni, żeby wiedzieć jak zminimalizować ryzyko zakażenia własnego i kursantów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie FEDELE.

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego do Malagi?

Słoneczko

Costa del Sol - Wybrzeże Słońca. Nazwa mówi sama za siebie, prawda?

Raj dla urlopowiczów

Playa de Malagueta jest znana na całym świecie, nad turkusowym morzem zrelaksujesz się po intensywnym i udanym dniu nauki.

Beachbar

Mamy własny bar na plaży: La Tortuga to idealne miejsce na spotkanie z ludźmi o podobnych upodobaniach przy dobrym drinku.

Przyjemna okolica

Lokalizacja naszej szkoły językowej w Maladze zachęca do spędzenia wolnego czasu na złocistej plaży.

Jakość prowadzonych kursów w naszej szkole potwierdza akredytacja

Jak wygląda nauka w Maladze?

W naszej szkole Sprachcaffe nauczysz się języka hiszpańskiego w naturalnym środowisku. Organizujemy wiele rodzajów kursu, a nauka  hiszpańskiego w Maladze jest wyjątkowo różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Malaga to piękne i słoneczne miasto, gdzie panuje wspaniały, subtropikalny klimat. A Ty masz szansę na poprawę znajomości hiszpańskiego na jednym z niezapomnianych programów nauki Sprachcaffe w Maladze w międzynarodowej atmosferze studentów.

Przeczytaj opinie o szkole

Kim Goyoung (Korea)

Lektorzymają doświadczenie w nauczaniu i dzięki temu osobom z zagranicy jest dużo łatiwej opanować hiszpański.

Przeczytaj opinię o szkole »

Dlaczego nauka języka w szkole w Maladze ze Sprachcaffe?

Nauka hiszpańskiego w Maladze to wyjątkowe doświadczenia w wielu aspektach, nie tylko językowych. Na  kursach w Maladze możesz uczyć się hiszpańskiego od native speakerów i jednocześnie odkrywać jedno z najpiękniejszych andaluzyjskich miast. Pomimo licznie przyjeżdżających turystów, stolica Costa del Sol zachowuje swój charakterystyczny urok. Nauka hiszpańskiego w Maladze jest inwestycją w Twoją przyszłość i daje Ci możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Piękna plaża w El Palo jest szczególnie popularna wśród młodych mieszkańców, jest również miejscem, gdzie znajduje się szkoła Sprachcaffe.


Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Maladze

Szkoła Sprachcaffe w Maladze założona została w 1984 roku. Składa się z 2 oddzielnych budynków - typowych andaluzyjskich willi, oddalonych od siebie o 25 metrów. Nauka hiszpańskiego odbywa się czasami na tarasie znajdującym się na dachu szkoły co jest niesamowitym doświadczeniem.

Szkoła hiszpańskiego w Maladze:

 • 13 klimatyzowanych sal lekcyjnych
 • Szkoła 100 metrów od plaży i  2 kilometry od centrum
 • Taras
 • Recepcja
 • Sala komputerowa z płatnym dostępem do internetu
 • W szkole bar i winiarnia 'La Tortuga'
 • Akredytacje: FEDELE, Instituto Cervantes, ACEM, AEEA, ALTO, WYSE

Zobacz jakie kursy hiszpańskiego w Maladze oferuje szkoła Sprachcaffe.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Maladze?

Edukacja w sercu miasta

Uczniowie i nauczyciele są jak jedna duża rodzina.

Klimat śródziemnomorski i skarby kultury.

Doskonałe warunki

Szkolny bar plażowy La Tortuga to idealne miejsce na imprezę i nawiązanie nowych przyjaźni.

Zajęcia często odbywały się na świeżym powietrzu.

Dobra szkoła

Nasza szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes.

Szkoła znajduje się w andaluzyjskiej willi, 100 m od plaży.

Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Maladze

Szkoła położona jest w andaluzyjskiej willi w dzielnicy Pedregalejo, 2 kilometry od centrum i 100 metrów od plaży. Jest to doskonałe miejsce do nauki języka i mieszkania. Możesz korzystać ze spokoju przedmieścia, ale również jest stąd blisko do rozrywkowej “El Palo”. Do centrum Malagi dotrzesz autobusem - przystanek znajduje się w pobliżu szkoły. Wzdłuż promenady jest wiele barów, restauracji z owocami morza, w tym również szkolna winiarnia “La Tortuga”. Nasz bar zlokalizowany na plaży jest doskonałym miejscem na spotkanie z nowymi znajomymi.


Kursy języka hiszpańskiego w "słonecznej stolicy Hiszpanii"

Hiszpański w Maladze

Malaga położona w Andaluzji na południu Hiszpanii nad samy morzem Śródziemnym zaprasza na kursy hiszpańskiego do szkoły Sprachcaffe oddalonej o 100 metrów od głównej plaży i około 2 kilometry od centrum miasta. Nauka hiszpańskiego nad Costa del Sol? Kursy językowe w tak przyjemnej atmosferze, gdzie nauka odbywa się w naturalny sposób, będą efektywnie spędzonym czasem wakacyjnym.

Po ukończonym kursie otrzymasz certyfikat językowy. Może to być wartościowy dokument na przyszłość. Nauka hiszpańskiego w Maladzebędzie więc potwierdzony wartościowym certyfikatem.

 • Wykwalifikowana hiszpańskojęzyczna kadra
 • Możliwe kursy na tarasie szkoły
 • Kursanci z całego świata
 • Maksymalnie 10 osób w grupie

Jakie kursy językowe w Maladze oferujemy?

W Maladze oferujemy kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach  zaawansowania od absolutnie początkującego po bardzo zaawansowany. Program jest bardzo elastyczny, tak więc długość, intensywność, tryb mogą być dokładnie pod Ciebie wybrane i dopasowane. Nauka hiszpańskiego będzie prowadzona w maksymalnie 10 osobowych grupach, gdzie różne integracyjne formy zajęć będą pozytywnie wpływały na Twoją naukę. Nasi kursanci pochodzą m.in. z: Niemiec, Włoch, Austri, Szwecji, Szwajcarii.

Oferujemy następujące kursy hiszpańskiego w Andaluzji:

Kurs standardowy

 • 20 lekcji tygodniowo (15 godz.)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

 • 30 lekcji tygodniowo (22,5 godz.)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

 

Więcej informacji>>

Kurs Superintensywny

 • 40 lekcji tygodniowo (30 godzin)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs Egzaminacyjny DELE

 • 20 lekcji (15 godzin) tygodniowo
 • Czas trwania: 8 tygodni
 • Wielkość grupy: do 10 osób

 

Więcej informacji>>

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, z wyjątkiem kursów dla początkujących. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Certyfikat hiszpańskiego w Maladze

Masz możliwość przystąpienia do kursu egzaminacyjnego D.E.L.E. w Maladze.

Przygotujemy Cię do egzaminu w trakcie 8-tygodniowego kursu egzaminacyjnego w maksymalnie 10-osobowej grupie! Opłata egzaminacyjna nie jest wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o certyfikacie z języka hiszpańskiego tutaj »

Metoda nauczania w Maladze

Metoda nauczania Sprachcaffe to prosta, ale bardzo efektywna forma nauki języka hiszpańskiego. Luźna i przyjazna atmosfera, międzynarodowe grupy osób, nauka wszelkimi zmysłami, praktyczne aspekty nauki, liczne zajęcia dodatkowe, podczas których język jest wciąż szkolony i zapamiętywany.

Wspólna komunikacja na naszych zajęciach jest priorytetem. Dzięki temu dużo szybciej będziesz chłonąć język hiszpański, a zdobyta wiedza pozostanie zapamiętana na dłużej. Słownictwo, które poznasz, od razu będziesz używać podczas dyskusji, zadawania pytań czy odgrywania ról. Zapraszamy na kursy hiszpańskiego w Maladze, jeśli zależy Ci na efektywnej nauce hiszpańskiego w jego naturalnym słonecznym środowisku.


Gdzue będziesz mieszkać w Maladze?

Zależy nam, żebyś czuł się komfortowo podczas Twojego kursu hiszpańskiego i dlatego oferujemy różne rodzaje zakwaterowania. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie typy zakwaterowania w Maladze dają Ci szansę na komunikowanie się z innymi osobami - mieszkańcami lub studentami szkoły językowej - i w ten sposób ćwiczenia umiejętności nabytych podczas zajęć.

Godziny zakwaterowania:

 • Rodzina goszcząca: 08:00 - 24:00
 • Apartamenty: 12:00 - 24:00  

Więcej informacji znajdziesz wybierając odpowiedni typ zakwaterowania:  

Dostępne formy zakwaterowania w Maladze

Rodzina goszcząca

pokój 1- lub 2-osobowy
10-15 minut pieszo od szkoły
wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)

Apartament

pokój 1- lub 2-osobowy
2 minuty pieszo od szkoły
bez wyżywienia

Studio

pokój 1- lub 2-osobowy
do 20 minut pieszo od szkoły
własna kuchnia i łazienka

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
8 minut pieszo od szkoły
wyżywienie BB

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie


Czas wolny w Maladze

Słoneczna i spokojna Malaga położona jest na południu Hiszpanii nad samym morzem  Śródziemnym u podnóża Gór Betyckich. Klimat jest tu niezwykle łagodny, dzięki czemu uprawia się tam m.in. banany, figi czy pomarańcze.

Malaga ma dwie twarze: spokojną i romantyczną, a z drugiej strony nocne życie może być tu naprawdę ekscytujące. Klimat w Maladze jest idealny dla wszelkich sportów takich jak: golf, tenis, siatkówka plażowa, jazda rowerem, jazda konno czy nawet treking po górach Betyckich (wspaniały widok na Morze Śródziemne).

Nocne życie  to możliwość odwiedzenia restauracji, baru, kawiarnii, kina, klubu czy po prostu romantyczny spacer promenadą przy blasku latarnii. Turystyka w Maladze jest ważna jednak jest ona wyjątkowo zrównoważona i spokojnie się rozwija. Wciąż można zobaczyć tańce flamenco czy walkę byków tak popularną w Hiszpanii.  

Zajęcia dodatkowe ze Sprachcaffe

Szkoła hiszpańskiego w Maladze organizuje wycieczki, zwiedzanie muzeów, wycieczki po mieście, jak również wspólne wyjścia do barów, kina, teatru. Nasi sympatyczni współpracownicy w szkole z przyjemnością udzielą Ci szczegółowych informacji i wskazówek dotyczących indywidualnego zwiedzania oraz zajęć dodatkowych.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
zwiedzanie miasta

Wieczorem:
czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Siatkówka plażowa

Wieczorem:

Tapas

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wspinaczka

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Grill na plaży

Sobota

Całodniowa wycieczka

do Granady

 

Niedziela

Wycieczka do Sevilli

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Lokalne wydarzenia

W Maladze organizowanych jest wiele wydarzeń, w których warto wziąć udział. Poniżej przegląd corocznych wydarzeń. Malaga ma do zaoferowania jeszcze więcej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Málaga!

La Noche de San Juan (czerwiec): Czy jest lepszy sposób na powitanie lata niż na pięknej piaszczystej plaży z ogniskiem, jedzeniem, napojami i przyjaciółmi?! Podobnie jak w przypadku letnich festiwali w Europie Północnej, początek lata w Maladze jest spektakularny. Imprezę uzupełniają koncerty, muzyka i różne rozrywki.

Día de Pescaíto (czerwiec): Tradycyjny festiwal rybny obchodzony jest co roku w Torremolinos. Tego dnia typowa andaluzyjska specjalność będzie dystrybuowana bezpłatnie w dzielnicy rybackiej La Carihuela. Następnie możesz posmakować anchois przy muzyce na żywo.

Bienale de Arte Flamenco (wrzesień): Co dwa lata w Maladze i okolicach świętuje się kulturę flamenco. Najlepsi tancerze flamenco pokazują swoje umiejętności w ekscytujących programach. Oprócz występów flamenco odbywają się także wystawy sztuki i występy grup.


Ceny i terminy - Hiszpania, Malaga

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (4 euro /tydzień, 15 euro depozyt)

List wizowy dla osób spoza Unii Europejskiej.

Ważne! Ceny nie zawierają lotu. Prosimy zorganizować przejazd/ przelot samodzielnie. Oto linie lotnicze, z których usług można skorzystać, udając się do Malagi: Wizzair, Ryanair, Norwegian Airlines.

Wybierz i zaplanuj swój kurs językowy