Gençler için Almanya'da Dil Kursları

Almanya'da harika zaman geçirin ve aynı zamanda Almancanızı geliştirin.

Dil okullarımıza göz atın »

Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

Almanca Yaz Okulu

Gençler için Almanca Kamplar
  • Almanca öğren ve yabancı bir kültürü tanı
  • 1 taşla 2 kuş: Tatil ve dil kursu bir arada
  • Almanya’da gençler için Almanca Yaz Okulu

Eğer motive edici bir atmosferde, yaşıtlarınızla Almanca öğrenmek istiyorsanız, o zaman neden Almanca Yaz Okulu Programlarımızdan birine katılmıyorsunuz? Kursunuz süresince Almancanızı ilerletebilir ve diğer öğrencilerle Almanca pratik yapabilirsiniz! Gençler için Almanca programımız hem heyecan verici hem de Almancanızı geliştirmek için en etkili yoldur.

Alman Kültürü’nü sevebilir ve onların gelenek ve göreneklerini yakından tanıyabilirsiniz. Almanca Yaz Okulumuzda sunulan gençler için Almanca Kursları unutulmaz bir deneyimdir! Almanca’nızı geliştirmek ya da en baştan Almanca öğrenmeniz için standart ve yoğun kurslar sunmaktayız.

Almanya'daki Almanca Dil Okullarımız

Frankfurt

Çok kültürlü, finans merkezi olan bu şehirde Almanca Kurslarına katılın.

Devamı »
Münih

Almanya'nın en popüler şehrinde Almanca öğrenin

Devamı »

Neden Gençler için Almanca Kampına Katılmalısınız?

Sprachcaffe Almanca Yaz Okulu programlarının gençler için çok fazla avantajı vardır. Almanca, Avrupa’daki en önemli dillerden birisidir ve gençler için Almanca kampına katılarak, ana dili Almanca olan bir ülkede Almanca öğrenebilirsiniz. Gençler için Almanca kurslarımız süresince unutulmaz bir tatil geçirebilir ve aynı zamanda, dünyanın her yerinden gelmiş olan yaşıtlarınızla tanışır, Alman kültürü ve misafirperverliğini keşfedersiniz. Bu ülke büyüleyici bir tarihe sahiptir- burada tatil yaparken Alman tarihi ve dilini öğrenin! Gençler için Almanca Yaz Okuluna katılarak Almancanızı ilerletecek ve çok eğleneceksiniz!

18 yaş ve üstü iseniz Yetişkinler için Almanca Kurslar sayfamızı ziyaret ediniz. Sprachcaffe herkes için uygun bir dil kursa sunar!