Gençler için İtalya'da Dil Kursları

İtalya'da harika zaman geçirin ve İtalyancanızı geliştirin.

Dil okulumuza göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Gençler için İtalya'da İtalyanca kursları

İtalya şüphesiz hoşgörünün teşvik edildiği bir ülkedir, o halde neden zengin tatları, nefes kesen manzaraları ve yadsınamaz dinamik kültürü ile duyularınızı memnun etmeyesiniz. Çeşitliliğin kucaklandığı, tutkunun ikinci planda kaldığı ve maceranın beklendiği bir ülkede, İtalya, heyecan verici bir yaz tatili için ideal bir destinasyondur. Neden her iki dünyanın da en iyisini seçip aynı anda bir öğrenme macerasına atılmayasınız?

¡Bienvenidos a España!

Güneş ışığı, plajlar, harika yemekler ve rahat ortamlar

Menşe ülkesinde İspanyolca konuş

İspanyolca becerilerinizi diğer öğrencilerle ve yerlilerle geliştirin

Dil Okullarımız

Barselona, ​​Madrid ve Malaga'daki muhteşem dil okullarımız arasından seçim yapın

İtalya'daki Dil Okulumuz

İtalyanca öğrenmek ya da varolan İtalyanca bilginizi geliştirmek için sizlere Standart İtalyanca kursları sunmaktayız. Bu şekilde kelime bilgisi, dilbilgisi ve konuşma alanlarında kendizi geliştirebileceksiniz.  Sprahcaffe'nin Roma'da'ki İtalyanca kurslarının ne kadar etkili olduğunu hemen anlayacaksınız; dil yeteneğinizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda bu muhteşem şehri ve ilginç gençleri yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Neden İtalya'da Gençler için İtalyanca Kamp?

İtalya yaz okulu kampında sadece İtalyanca öğrenmeyecek aynı zamanda bu harika ülkeyi keşfetme fıratı da bulacaksınız. İtalya'da arkadaş edinmek çok kolay! Kursunuz süresince İtalyanlar'ın gelenek ve göreneklerini yakından öğrenebilir ve harika İtalyan festival ve yemeklerinin keyfini çaıkarabilirsiniz. İtalya yaz okulu kampımıza katılın ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyim yaşayın!