Gençler için İtalya'da Dil Kursları

İtalya'da harika zaman geçirin ve İtalyancanızı geliştirin.

Dil okulumuza göz atın »

Floransa'da Gençler İçin Yaz Okulları

Floransa'da İtalyanca Kurslar

Bella Italia'da İtalyanca öğrenin!

Burada, Dolce Vita'yı, İtalyanların kaygısız tutumunu ve eşsiz Akdeniz mutfağını deneyimleyeceksiniz. Floransa, Rönesans'ın beşiği olarak kabul edilir ve özellikle önemli tarihi ile ünlüdür. Toskana kenti Orta Çağ'da önemli bir ticaret ve finans merkezi ve Avrupa'nın en zengin şehirlerinden biriydi. Kültürel olarak da Floransa büyük önem taşıyor; Leonardo da Vinci ya da Michelangelo gibi birçok büyük sanatçı burada yaşadı. Kentin tarihi merkezi, UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı olup yıldan yıla milyonlarca turist çekmektedir. Floransa bugün önemli bir moda kenti olarak da neredeyse sonsuz bir alışveriş çeşitliliği sunuyor.

Neden Floransa’da İtalyanca Kamp?

Yabancı bir dil öğrenmek, heyecan verici bir deneyimdir. İtalyanca öğretmenlerimizin ve yaratıcı müfredatımızın yardımıyla, sınıflarımız İtalyan dili için akıcılık temeli oluşturacak, sınıfta ve Floransa sokaklarında aktif ve spontane öğrenmenin özgürlüğünü ve heyecanını yaşayacaksınız.


Floransa Gençler için İtalyan Kamp

İtalyanca Dil Okulu

Floransa'daki dil okulumuz, İtalya'nın en eski dil okulu olan "Centro Liguistico Dante Alighieri" nin tarihi binalarında bulunuyor. Burada, Floransa'nın merkezindeki Piazza della Repubblica'da etkileyici bir palazzoda İtalyanca öğreneceksiniz - her türlü aktivite için mükemmel bir başlangıç ​​noktası.

Dil okulumuz,  klimalı sınıflar, video projektörleri, geniş bir okuma odası ve ücretsiz Wi-Fi erişimli bir bilgisayar odası ile  modern bir yapıya sahiptir. Sınıflar en fazla 15 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde düzenlenir ve öğrencilere dil kursu boyunca sağlanan güncel eğitim materyalleri ile desteklenir. Anadil seviyesine sahip yüksek nitelikli öğretmenler, özgür konuşmayı teşvik eden pek çok etkileşimli öğeyle öğretmeyi çok farklı kılar.


Floransa Gençler için İtalyanca Kurslar

Floransa'da İtalyanca Kurslar

Floransa'da, İtalya'daki en eski dil okulunun tarihi binalarında öğreneceksiniz. Ancak, dersler çok modern: Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına ve ilgilerine tam olarak cevap veren güncel öğretim materyalleri, interaktif öğretim yöntemleri ve yüksek nitelikli anadil öğretmenleri, çeşitli kurslar sağlıyor. Deneyimli öğretmenlerimizin yardımıyla İtalyanca grammer bilgisi, italyanca kelimeler ve en önemlisi italyanca konuşma pratikleri ile Floransa'da İtalyanca öğrenmek çok kolay!

Kurs Seçeneklerimiz

Standart Kurs

Ders Sayısı 20

Minimum Süre 1 hafta

Max. Sınıf Mevcudu 15 **

                         detaylı bilgi için>>

Çeşitli öğretim yöntemlerine ek olarak, maksimum 15 katılımcının küçük kurs büyüklüğü, hızlı öğrenim ilerlemesini sağlar. Sınıflar, haftada 20 dersi içeren ve hem yeni başlayanlar hem de ileri seviyedeki öğrenciler için sunulan standart bir İtalyan kursunun bir parçası olarak gerçekleştirilir. Öğleden sonra ve akşamları şehri keşfetmek ya da çeşitli aktiviteler yapmak için yeterince boş zamanınız var.


Floransa'da Gençler için Konaklama

Floransa'da Gençlere Konaklama

Sadece Floransa'da İtalyanca öğrenmeyin, yaşayın! Floransa'daki okulumuz, Floransa'daki her anın, dersleriniz bittikten sonra bile İtalyanca konuşmaya devam etmek için kendinizi enerjik, ilham verici ve motive edici hissetmenizi sağlamayı garanti etmeyi amaçlamaktadır. Bizimle günleriniz aksiyon dolu olacak ve akşamlarınız eğlence dolu olacak, bu yüzden evinizi aramamak için rahat bir yere sahip olmak şart. Konaklama yeriniz, hem dinlenmeniz hem okul sonrasında pratik yapabilmemiz için önemlidir.

Konaklama Seçeneklerimiz

Aile Yanı

Çift kişilik yada ortak odalar

Tam pansiyon

Toplu taşıma ile ulaşım (max. 30 dakika)

Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

                         detaylı bilgi için>>

Okul Rezidansı

Tek kişilik odalar

Tam pansiyon

Yürüyerek ulaşım (max. 15 dakika)

Ortak banyo

Haftalık temizlik, TV, telefon

                         detaylı bilgi için>>

Aile Yanı Konaklama - İtalyan ev sahibi ailelerimiz, Floransa’da inanılmaz bir deneyim yaşadığınızda evlerini, kültürünü, geleneklerini ve dilini sizinle paylaşmaya isteklidir. Ev sahibi ailenizle birlikte İtalyanca pratiği yapabilecek, hatta uzun süreli arkadaşlıklar kuracak ve kursunuzun bitiminden sonra da temasınızı sürdürebileceksiniz.

Yurt Konaklama -  Okul yurdumuz, yurtdışındaki bir dilin özgürlüğünü benimsemek isteyenler, diğer gençlerle birlikte yaşamanın sosyal yönlerini hala yaşamak isteyenler için idealdir. Bağımsızlık kazanın ve Floransa sokaklarını keşfederken, İtalyan yeteneklerini doğal ve kendiliğinden edinirken, tüm zamanların tadını, evinizden uzakta, gerçekten ilham alan bir İtalyan evinin rahatlığını yaşarken, inanılmaz arkadaşlar edinin.


Floransa'da Gençler için Aktiviteler

Floransa'yı Değerlendirdik

★★★★★    Yeme & İçme
★★★★    Alış & Veriş
★★★★☆    Doğa & Dinlenme
★★★    Ulaşım
★★★★    Kültür
    Deniz & Kumsal

İtalyan derslerinden sonra, Floransa'da çeşitli bir eğlence programı sizi bekliyor. Dil okulu Floransa'nın tam merkezinde yer alır - bu yüzden İtalyan metropolünün koşuşturmacasına dalmak mümkündür! Tabii ki, program şehrin zengin sanatsal ve kültürel hazinelerini keşfedebileceğiniz Floransa gezi turu içerir. Özellikle görülmeye değer, örneğin Piazza della Signoria, birçok çeşme ve eski şehrin küçük sokakları. Floransa, önemli bir moda şehri olarak sizleri saatlerce alışveriş yapmaya davet eden sayısız mağaza ve butik sunuyor.

Lütfen dikkat: Örnek haftanızdaki etkinlikler sadece örneklerdir ve gerçek güzergah hava durumuna ve diğer koşullara bağlıdır.

Floransa Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:

Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:

Oryantasyon turu

Akşam:

Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:

Ders

Öğlen:

Şehir Turu ve Mudeo Galileo

Akşam:

İtalyan karaoke

Çarşamba

Sabah:

Ders

Öğlen:

Uffizi Ziyareti

Akşam:

Pizza Gecesi *

Perşembe

Sabah:

Ders

Öğlen:

Gelato tadımı

Akşam:

Özgür zaman

Cuma

Sabah:

Ders

Öğlen:

Palazzo Pitti'yi ziyaret

Akşam:

Veda Partisi

Cumartesi

Tam Gün:

Siena'ya günlük gezi

Akşam:

Özgür Zaman

 

Pazar

Sabah:

Okula Giriş

Öğlen:

Sprachcaffe'ye Hoşgeldiniz

Akşam:

Özgür Zaman

Yoğun Eğlence Paketi ile iki kat daha fazla gezi ve aktiviteye katılma şansına sahipsiniz. Yoğun Eğlence Paketini 70 € 'ya satın alabilirsiniz.

 2 hafta veya daha uzun süreli konaklamalar için Siena gezisi dahildir!

Not: Haftalık sadece 80€ ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilirsiniz.


Floransa Gençler için Dil Okulu Fiyatları

Floransa'daki okulumuz, dilin doğduğu şehirde bir yaz tatilinin keyfini çıkarırken size İtalyanca öğrenme fırsatı sunuyor. Yetenekli öğretmenlerimizin yardımıyla, İtalyanca öğrenmek heyecan verici ve neredeyse zahmetsiz bir deneyim olacaktır. İtalyan kültürünü canlandırırken kendinizi ilham verici, motive edilmiş ve her şeyden önce bağımsız hissetmenize yardımcı olacak bir deneyim yaşayarak kendinizi nefes kesen ortamınıza bırakın.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Fiyatları Kendiniz Belirleyin!

Kursla ilgili sorularınız için bize ulaşın.

18 yaşın üzerindeki gençler için yetişkin kursları da mevcuttur.