Amerika Dil Okulları

ABD'ye seyahatinizde Amerikan yaşam tarzını deneyimleyin.

ABD okullarımıza göz atın »

ABD'de Yetişkinler için İngilizce Kursları

ABD'deki İngilizce kursları, İngilizce öğrenmek veya İngilizce ile ilgili mevcut bilgilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. Çeşitlilik ve çeşitlilik sunan, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı eyalet var, ancak hepsi aynı İngilizce konuşulan kıtada. Öğrenciler birçok nedenden dolayı Amerika Birleşik Devletleri'nde İngilizce öğrenmeyi tercih ediyor: insanlar kötü bir şekilde arkadaş canlısı, bazıları Amerikan İngilizcesini daha kolay anlıyor ve yol boyunca görülecek çok sayıda dünyaca ünlü turistik yer var.

ABD'deki İngilizce kursunuz boyunca her fırsatta İngilizce ile çevrili olacaksınız. Şehir gezilerinizde, dersleriniz sırasında edindiğiniz dil becerilerini uygulamak için bolca fırsatınız olacak, daha sonra Amerikan yaşamıyla ilgili günlük deneyiminizi tartışma ve yayma için sınıfa geri getirebilirsiniz. Sprachcaffe'de, bir ülkenin kültürünü, geleneklerini ve geleneklerini öğrenmenin dili öğrenmekle el ele gittiğine ve birinin diğerini sürekli kolaylaştırdığına inanıyoruz.

Amerikan İngilizcesinin Evi

Mark Twain, Emily Dickinson ve Scott Fitzgerald'ın ülkesinde İngilizce öğrenin!

Dünyaca ünlü şehirler ve turistik yerler

New York, Boston, L.A., aman tanrım!

Dil Okullarımız

Modern tesisler, deneyimli öğretmenler ve kişiye özel dil dersleri

Amerika Dil Okullarımız

New York

New York'u Keşfederken İngilizce Öğren

Devamı »
Los Angeles

Güneşli metropolde ingilizcenizi geliştirin.

Devamı »

ABD'deki Dil Kurslarımız

  • New York'ta İngilizce kursları - Doğu Yakası'nın canlı ve heyecan verici turistik başkenti.
  • Boston'da İngilizce kursları - Tarih, kültür ve spor bu canlı şehrin uzmanlık alanlarıdır.
  • Los Angeles'ta İngilizce kursları - Hollywood ve Beverly Hills'e ev sahipliği yapan, gelişen ışıltı, cazibe, şöhret ve servet şehri.

ABD'deki İngilizce okullarımız hem Doğu hem de Batı kıyısında dört farklı şehirde bulunmaktadır. Burada, özgürlük ve fırsatlar diyarında, dille ilgili hedeflerinize kolaylıkla ve keyifle ulaşarak sürekli eğlenmeniz garanti edilir. ABD'deki İngilizce kurslarınız sırasında, bu ülkenin dost canlısı ve açık insanlarını ve sunduğu tüm harika siteleri tanımak için yeni dil becerilerinizi kullanarak "Amerikan Yaşam Tarzını" ilk elden deneyimleyeceksiniz.

Neden Amerika'da İngilizce eğitimi almalısınız?

ABD'deki İngilizce kurslarımızdan birinde dil becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda büyüleyici bir ülkeyi de tanımış olursunuz. Amerika Birleşik Devletleri'nin çeşitliliğini deneyimleyin; plajlardan gökdelenlere, alışveriş merkezlerinden otantik dünya mutfağına, tarihi mekanlardan modern altyapıya. Amerika Birleşik Devletleri'nde herkes için bir şeyler vardır - ilgi alanlarınız sanat, kültür, tarih, spor veya açık hava etkinlikleri olsun. Açık, arkadaş canlısı ve hoşgörülü Amerikan halkı, bu farklı ülkeyi keşfederken dil becerilerinizi geliştirmenize şüphesiz yardımcı olacaktır. Yeni insanlarla tanışın, başka bir yaşam tarzı görün, Sprachcaffe'nin ABD'deki İngilizce kurslarından birinde bu ülkenin yapabileceğini yapabilecek tutumunu ve pozitifliğini içinize çekin.

Amerika dil kursu fiyatları ne kadardır?

Amerika dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Amerika'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz New York, Boston ve Los Angeles destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın