St. Paul's Bay Aktiviteler

St. Paul's Bay'de Aktiviteler

★★★★★ Yeme & İçme
★★★★☆ Alış-Veriş
★★★★☆ Doğa & Dinlenme
★★★★★ Deniz & Kumsal
★★★☆☆ Kültür
★★★☆☆ Ulaşım

St. Paul's Koyu Malta'nın en güzel sahillerinde bir birinden eğlenceli spor aktivitelerini sunmaktadır. Dalış, voleybol ve atlı spor St. Paul's Bay aktivitelerinden sadece bir kaçını oluşturmaktadır. Bu adada yapılacak pek çok aktiviteden yararlanabilirsiniz. İsterseniz Gozo'ya Jeep Safari yapabilirsiniz, isterseniz St. Paul's Bay'de kalarak şehirde alış veriş yapabilirisiniz. Eğer biraz dinlenmek isterseniz etrafınızdaki sayısız bar ve restoranlardan birini deneyebilirsiniz. Canlı gece hayatı ile ün salmış olan Paceville şehri bulunduğunuz yerden sadece 25 dakika mesafede olacaktır.

Aktivite Programı

Aşağıda inceleyebileceğiniz örnek haftalık St. Paul's Bay aktiviteleri programında, standart kursunuz sırasında haftanızı nasıl değerlendirebileceğinizi görebilirsiniz. Örnek programımızda yazılı olan St. Paul's Bay aktiviteleri sadece gönüllü katılım ile yapılmaktadır, aktivitelerimizin hiç biri mecburi değildir! Tercihen programda yazmayan aktivitelerimize de kayıt olabilirsiniz. Bilgi için Sprachcaffe ekibi ile bağlantıya geçiniz.

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Sabah

Seviye Sınavı + İlk ders

Dil Kursu

Dil Kursu

Dil Kursu

Dil Kursu

   

Öğlen

Grup ile tanışma + Voleybol Turnuvası

Valetta'ya Gezi

Boş Zaman

Ghain Tuffieha Kumsalına Gezi

Boş Zaman

Malta Gezisi (Tüm Gün)

Gozo'ya Jeep ile Safari (Tüm Gün)

Akşam

Hoş Geldin Partisi

Boş Zaman

Komedi Gecesi

Boş Zaman

Karaoke Gecesi

   

Lütfen Dikkat, St. Paul's Bay aktiviteleri örnek programında sunulanlar bir dil kursu sırasında önerilen aktivitelerdir. Yapılacak geziler, saatler ve aktiviteler farklı olabilir. Aktiviteler ortalama olarak 10-50€ arasında ücretlendirilmektedir.