St Paul's Bay'de Konaklama

Konaklama Seçenekleriniz

Malta'da kalışınız süresince derslerden ve aktivitelerden arta kalan boş vakitlerinizde kendinizi iyi hissetmeniz için size St Paul's Bay'de konaklama seçenekleri sunuyoruz. Malta'da unutulmaz bir deneyim yaşamak için kendinizi rahat hissedeceğiniz konaklamalarımızdan faydalanın.

St Paul's Bay'de konaklama seçeneklerinizden otelde diğer ülkelerden gelmiş öğrencilerle sohbet edebilir ya da aile yanı konaklamayı seçerek Maltalı bir ailenin yanında kalabilirsiniz.

Daha detaylı bilgileri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz:

Konaklama

Oda

Sunulan Öğünler*

Donanım

Okula Mesafesi

Daha Fazla Bilgi

Otel

Tek veya Çift Kişilik

TP

Özel banyo, klima, TV

10-15 d. yürüme mesafesinde

Aile Yanı

Çift Kişilik

YP (dhl)

Aile ile ortak banyo kullanımı

15 d. yürüme veya otobüs ile ulaşım mesafesinde

* : Fiyatlara dahil olan öğünlerin yanında (dhl) yazısı bulunmaktadır. Bu yazının olmadığı öğünler ek ücret karşılığında sunulmaktadır.
YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)
TP: Tam Pansiyon (günde üç öğün)

Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır.

St. Pauls Bay'deki Sprachcaffe Yurtlarında ve Aile Yanı Konaklamalarda
  • St Paul's Bay'de aile yanı konaklama seçeneklerinde kahvaltı fiyatlara dahildir. Yarım Pansiyon ek ücret karşılığı sunulmaktadır.
  • Konaklamalarda en az haftada bir temizlik hizmeti verilmektedir. Nevresimler aile tarafından verilmekte ancak havluların öğrenciler tarafından getirilmesi gerekmektedir.
  • St Paul's Bay'de konaklamaların (Otelin ve ev sahibi ailelerin) dil okuluna mesafesi yürüyerek 10-15 dakikadır. Süpermarket ve sahil yürüme mesafesindedir.
  • St Paul's Bay'de konaklamaların deposito bedelleri 50€'dur.

St Paul's Bay'de Konaklama seçeneklerinizi kurslarınız ile birleştirebilirsiniz. Kurs ve konaklamaların birlikte paket olarak sunulduğu fiyat listesini inceleyebilirsiniz.