St Paul's Bay'de İngilizce Kurslar

Standart Kurslar
  • Max sınıf mevcudu 15 öğrenci
  • Seviye testi ve kurs sertifikası dahil
  • Deneyimli, ana dili İngilizce olan öğretmenler
  • Esnek ders planı

Malta St. Pauls Bay'deki dil kursumuzun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. St Paul's Bay'deki dersler Pazartesi'den Cuma'ya verilir ve resmi tatillerde ders yoktur. Kurs sonunda her öğrenci aldığı dersleri ve bitirdiği seviyeyi gösteren bir sertifika alacaktır.

St Paul's Bay'de İngilizce Kurslar ile başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Sprachcaffe'de bir iki haftadan bir kaç aya kadar istediğiniz süre kurs alabilirsiniz. Ders kitapları okulumuzdan kiralanabilir (€6/hafta, €24 depozito) veya satın alınabilir.

Yetişkinler için sunulan St Paul's Bay'de İngilizce kurslarına minimum katılımcı yaşı 18'dir. 13-17 yaş grubundaki öğrencilerimiz Gençler için sunduğumuz St Paul's Bay'de İngilizce kurslarına katılabilirler.

St Paul's Bay'de İngilizce kursları:

Kurs Türleri

Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika)

Minimum Süre(hafta)

Maximum Sınıf Mevcudu

Daha Fazla Bilgi

Standart

20

2

15

Sprachcaffe ile katıldığınız kurslara ek olarak konaklama servislerinden de yararlanabilirsiniz. Sizin için sunulan farklı kurs ve konaklama paket program kombinasyonlarını incelemeyi unutmayınız.

Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır.

St Paul's Bay'de İngilizce kursları günde 4 saatlik derslerden oluşmaktadır. Sprachcaffe kalan zamanlarınızı değerlendirmeniz ve bu harika ülkenin kültürünü öğrenebilmeniz için aktivite programları sunmaktadır. Aktivitelere katılarak dilinizi geliştirebilir ve İngilizce'yi daha hızlı ve akıcı kullanabilmeyi öğrenebilirsiniz.