Malta St Paul's Bay İngilizce Dil Okulu

St. Paul's Bay
  • Adanın kuzeyinde, denize 10 dakika yürüme mesafesi
  • Profesyonel ve ana dili İngilizce olan öğretmenler
  • İyi donanımlı sınıflar
  • Farklı aktivite programları

Malta St Paul's Bay İngilizce Dil Okulumuz adanın kuzeyinde yer alan, küçük ama şirin, turistik, deniz kenarındaki destinasyon Buggiba'dadır. Büyüleyici Akdeniz kıyısında yer alan bu küçük sahil kasabasında dalış, rüzgar sörfü ya da tekne turları gibi etkinlikler için tam bir cennettir. Ayrıca harika deniz ürünleri restoranları, yerel kafeler ve diskolar bulunmaktadır. Buggiba diğer güzel kasabalara ya da Malta'nın komşu adalarına keşfe çıkmak için ideal bir başlangıç noktasıdır.

Dil Okulumuzun Donanımı

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuz görsel ve işitsel anlamda ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülerek donatılmıştır. Okulumuzda derslerden sonra dinlenebileceğiniz teras bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesi yaklaşık 10 dakika olan okulumuzda hepsi klimalı 9 adet derslik bulunmaktadır. Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuz beyaz, tipik bir Malta Villasıdır ve konaklamanın yer aldığı otele yürüyüş mesafesindedir.

  • Modern ve konforlu sınıflar
  • Resepsiyon
  • İhtiyacınız olabilecek her türlü ders materyali
  • Ortak kullanım alanı

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuz resmi tatiller ve noel tatili haricinde hafta içi her gün 08:00-16:00 saatleri arasında açıktır. Acil durumlarda okulumuzun resepsiyonuna 00356 21575272 numaradan ofis çalışma saatlerinde ulaşabilirsiniz. Gerekli durumlarda 24 saat hizmet veren St. Julians resepsiyonuna ulaşmak için lütfen 00356 21373575 numarasını kullanınız. Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuzda çalışanlarımız İngilizce, İtalyanca ve Maltaca hizmet vermektedirler.

Okulumuzda bulunan öğrenci salonunda içecek makineleri bulunmaktadır. Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuz çeşitli restoran ve barlardan sadece bir kaç dakika uzaktadır. Öğrencilerimiz internet ulaşımını civardaki internet kafelerden yapabilirler. Otelimizde konaklayan öğrencilerimiz küçük bir ücret karşılığında otelin internet hizmetinden yararlanabilirler.

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuzda saat 13:00 and 14:30 arasında kullanıma açık özel çalışma sınıfları sunulmaktadır. Öğrencilerimiz kütüphanemizden istedikleri materyalleri ve kitapları kiralayabilmektedirler.

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulunda geçirdiğiniz süre boyunca bir çok aktiviteye katılabilir ve tabi ki aynı zamanda İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Müzeler, pazarlar, kumsal ve yürüyüş alanları eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak birçok aktiviteden sadece bazılarıdır. Aktivite programlarına göz atmayı unutmayın!

Sprachcaffe dil kurslarına ek olarak konaklama hizmeti de sunmaktadır. Dilediğiniz konaklama seçeneğini kayıt olduğunuz kurs ile birleştirebilirsiniz. Konaklama hizmeti almak isteyenler için fiyatlarımız paket olarak sunulmaktadır.

Malta St Paul's Bay İngilizce dil okulumuza minimum katılımcı yaşı 18'dir. 13-17 yaş grubundaki gençler için özel kamp programları açılmaktadır. Bu kamplarda İngilizce dil eğitimi ve konaklamanın yanı sıra çeşitli aktivite programları ve profesyonel grup liderleri tarafından sürekli gözetim hizmeti verilmektedir.