Montreal

Montreal'de Fransızca Kurslar

Montreal'de Fransızca Dil Kursları

Montreal Kanada'nın ikinci büyük şehridir ve iki resmi dili vardır. Fransızca ve İngilizce. İlham verici çok kültürlü bir şehirdir. Şehir zengin tarihi, enfes güzelliği ve kültürel cazibesi ile ünlüdür. Montreal’in sokakları, şık ve modern mimariyle mükemmel bir şekilde bütünleşen ve şehrin doğal ihtişamı tarafından güçlendirilen eşsiz bir tarihle doludur. Montreal'deki dil okulumuz size Fransızca öğrenmek için ideal ortamı sunmaktadır. Fransızca dil eğitimi alırken, Montreal ve çevredeki Kanada şehirlerinin harikalarını keşfedebilirsiniz. Bu iki dilli ve çok kültürlü şehir, öğrencilere rahat bir öğrenme ortamı, zengin bir kültür ve tarihi güzellikler sunmaktadır.

Kanada'nın İkinci Büyük Şehri

Montreal, bir şehrin tatilinizi geçirmek için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahiptir.

İki Dilli Şehir

Montreal iki dilli bir şehirdir, bu yüzden tabii ki dil okulumuzda hem İngilizce hem de Fransızca öğrenebilirsiniz.

Boş Zaman Aktiviteleri

Sprachcaffe Ailesi ile birlikte katılabileceğiniz Montreal'de çok çeşitli aktiviteler sizi bekliyor.

Merkezi Konum

Merkezi konumu ile dil okulumuz Montreal'i tanımak ve keşfetmek için ideal bir konumdadır.

Kent, ziyaretçilere tarihin ve modern kültürün eşsiz bir karışımını sunmakla kalmaz, aynı zamanda canlı sanat, müzik ve tiyatro sahneleri de kültürel meraklıları büyüleyecektir. Kent, festivalleri ve geçitleriyle ünlüdür ve her yıl yüzbinlerce turisti ağırlamaktadır. Caztan tiyatroya ve danstan, şehrin her turiste hitap edecek bir etkinliği var.

Montreal'deki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, her birey için bir Fransız kursu sunmaktadır. İlk günden itibaren etkili ve eğlenceli bir öğrenmeyi garanti ederken, istediğiniz zaman diliminde dil hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacak bir kurs seçebilirsiniz.

Neden Montreal ’de Fransızca?

Şehrin çeşitli milliyetler ve dillerden oluşan karışımı, her ziyaretçiye ilham verecek ve büyülecek muhteşem bir çok kültürlü ortam yaratmıştır. Montreal’in tarihinin mucizelerini mükemmel bir ortam sağlayan doğal manzarayla keşfebilirsiniz. Montreal'deki bir Fransız kursu sadece geleceğinize yatırım yapmakla kalmayacak, aynı zamanda yeni bir bilgi, tecrübe ve fırsat dünyası için başlangıç ​​noktası olacaktır. Fransız dilini neredeyse hiç çaba harcamadan öğrenirken, heyecan verici bir maceranın tadını çıkaracak ve Montreal'in zengin kültürüne kendinizi kaptıracaksınız.


Montreal'de Fransızca Dil Okulu

Montreal'de Fransızca Dil Eğitimi
 • Montreal şehir merkezinde ideal konumda
 • Çeşitli serbest zaman aktiviteleri
 • Modern ekipman ve stil

Montreal'daki okulumuz modern olanaklara sahiptir ve şunları sunmaktadır:

 • Bir karşılama resepsiyon alanı
 • 13 rahat ve ferah sınıf
 • Mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir öğle yemeği alanı
 • İnternet erişimi ve WiFi ile bir bilgisayar odası
 • Öğrenme materyalleri ile bir çalışma alanı

Montreal'deki dil okulumuz, Kanada tarzı şık bir dekor ile döşenmiştir. Okul, küçük grup boyutlarımız etkili ve kişiselleştirilmiş öğrenmeyi sağlarken, rahat bir öğrenme ortamı yaratır.

Montreal’deki Dil Okulumuzun Yeri

Sprachcaffe Montreal Okulumuz, Montreal'in hareketli şehir merkezinde ideal bir konuma sahiptir ve yürüme mesafesinde çeşitli eğlence merkezlerine sahiptir. Montreal, St. Lawrence Nehri üzerindeki bir adada bulunan Kanada'nın ikinci büyük şehridir. Sprachcaffe Dil Okulu, güzel ve modern bir binada yer almaktadır. Tam donanımlı ve şık bir şekilde döşenmiştir.

Montreal’ deki okulumuz tarafından akredite edilmiştir.


Montreal'de Fransızca Dil Kursları

Montreal Fransızca Kurslar
 • Standart, yoğun, süper yoğun ve bire bir kurslar
 • Aile yanı konaklama ve konaklama seçenekleri
 • Yerleşim testi ve sertifikası
 • Nitelikli öğretmenler

Şehir Kanada'nın en büyük ikinci şehridir ve Montreal’in resmi dilleri olarak hizmet veren Fransızca ve İngilizce ile farklı ama birleşik bir topluluğa sahiptir. Şehrin zengin kültürü ve heyecan verici tarihi ile birlikte Montreal, aynı zamanda sadece üç UNESCO Tasarım Kentinden birinin ünvanını elinde bulundurmaktadır.

Kanada'nın kültür başkenti olan Montréal'de Fransızca'yı otantik, rahat ve uluslararası bir atmosferde öğreniyorsunuz. Dil kurslarımız tüm dil seviyelerine ve gereksinimlerine göre uyarlanmıştır ve Fransızca dilini etkili bir şekilde içselleştirmenize yardımcı olur. Montréal'de bir dil sınavıyla, hangi Fransız kursunun size en uygun olduğunu belirleriz. Pazartesiden cumaya dersler düzenlenmektedir.

Montreal'deki Sprachcaffe dil okulumuzda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede Fransızca kurs sunmaktayız. Kursun süresini ve yoğunluğunu da seçebilirsiniz. Sprachcaffe Fransızca kurslarında bir kaç haftalık ya da birkaç aylık eğitim alabilirsiniz.

Montreal’deki dil kurslarında Fransızca öğrenin.

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10

Minimum Süre 1hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                        detaylı bilgi için>>

Standart Kurs

Ders Sayısı 20

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Standart Artı Kurs

Ders Sayısı 24

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 12**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Sınav Hazırlık

Ders Sayısı 30

Minimum Süre 12  hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 10**

IELTS, TOEFL sınav hazırlık

1 ders 45 dakika

                        detaylı bilgi için>>

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 10**

Ücretsiz Katılım

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Akademik Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30

Minimum Süre 12 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Akademik Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40

Minimum Süre 12 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

                        detaylı bilgi için>>

Yetişkin kurslarımız 18 yaş ve üstü öğrencilere açıktır; Özel talep üzerine 16 yaş üstü öğrenciler dikkate alınacaktır. Öğrenciler kalış sürelerine, sınıflarının yoğunluğuna ve kalmak istedikleri konaklama süresine karar verebilirler. Fransız dilini öğrenir ve unutulmaz anılar yaratarak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.


Montreal'de Konaklama

Sprachcaffe'de, öğrencilerin dilin ve Fransız kültürünün her yönünü kucaklaması için rahatlığın şart olduğunu biliyoruz. Bu nedenle öğrencilerimize bir aile yanı konaklama seçeneği sunuyoruz. Montreal'in çok kültürlü atmosferini kucaklarken, diğer öğrenciler ve yerel ailelerle sosyalleşirken Montreal'in sunduğu güzelliklerin tadını çıkarın.

Montreal'de Konaklama fransızca kursunuzdan sonra veya hareketli bir günün ardından dinlenmek için ihtiyacınız olan yerdir. Seçim yapablmeniz için Montreal'de size iki farklı tipte konaklama imkanı sunuyoruz. Montreal'de Konaklama ve fransızca kursları seçeneklerinin hepsi size yeni arkadaşlıklar edinmek, farklı kişilerle iletişim kurmak ve dilinizi daha hızlı ilerletmek için birçok fırsat sunar. Montreal'de Konaklama ve Fransızca Kursları ile dil dersleriniz sırasında öğrenilen fransızcayı pratik yapma imkanı bulabilirsiniz. Montreal'de Konaklama ve fransızca kursları seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki tabelayı tıklayın:

Montreal'de Konaklama

Aile Yanı

Tek veya çift kişilik oda

Tam pansiyon

Toplu taşıma ile ulaşım 45 dakika

Aile ile paylaşımlı banyo

Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

                         detaylı bilgi için>>

Yurt

Çift kişilik oda

Tam pansiyon

Yürüyerek ulaşım 10 dakika

TV, telefon, internet, oturma odası

                         detaylı bilgi için>>

Aile yanında konaklama - Ev sahibi ailelerimiz, Fransız diliyle ilgili bilgilerini ve kültür ve geleneklerini dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle paylaşırken öğrencilere evlerini ağırlamak için özel olarak seçilmiştir. Ev sahibi ailede düzenli temizlik yapılır, ancak katılımcılar kendi odalarını temizlemeye teşvik edilirler.

Alternatif olarak, Sprachcaffe rezidansımız Montreal'de mevcuttur. Orada başka öğrencilerle birlikte tek veya çift kişilik odada kalabilirsiniz. Yurt konaklama, fazladan bağımsızlık isteyen kişiler için mükemmeldir. Diğer Sprachcaffe öğrencileriyle birlikte ikamet ettiğiniz için Fransızca pratik yapabilecek ve dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışabileceksiniz.


Montreal'de Aktiviteler

Montreal, çok sayıda doğal cazibe ve diğer hiç olmadığı kadar zengin bir mirasa sahip dünyanın kültürel başyapıtlarından biridir. Şehrin çok kültürlü ve eşsiz atmosferi, yıl boyunca Kanada'yı yaşamak için ideal bir yerdir. Montreal'deki dil okulumuz, “Golden Mile” olarak bilinen Sherbrooke Caddesinde yer almaktadır. Caddenin kendisi ve çevresi, nefes kesen güzel tarihi binalara, müzelere, lüks otellere ve rezidanslara ev sahipliği yapmaktadır.

Sprachcaffe Dil Okulu, bir dizi festival ve etkinliğin yanı sıra Formula 1 Weekend'e ev sahipliği yapan Golden Mile ve Crescent Street'in birleşme yerinde yer almaktadır. Montreal Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapan ilk Kanada şehirlerinden biriydi ve 1976'da Yaz Olimpiyatları'na ev sahipliği yaptı. Spor tarihi ve eşsiz kültürü ile birlikte şehir, dünyaca ünlü Cirque Du Soleil'e de ev sahipliği yapıyor. Şehir, Montreal'de ve çevresinde doğal, kültürel ve hatta spor yapılabilecek pek çok eğlence merkezinin bulunduğu, turizm açısından önemli bir noktadır.

Montreal'i Değerlendirdik

Yeme & İçme

★★★★★

Alışveriş

★★★★

Doğa & Dinlenme

★★★★☆

Deniz & Kumsal

Kültür

★★★★

Ulaşım

★★★★

Aşağıdaki tablodan, örnek aktivite programımızı inceleyebilirsiniz.

Montreal Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:

Seviye Belirleme sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:

Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:

Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Mont Royal'e gezi

Akşam:

Özgür Zaman

Çarşamba

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Oyun Gecesi

Perşembe

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Müze ziyareti

Akşam:

Özgür Zaman

Cuma

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Montreal'de Gece

Cumartesi

 

 

Gezi: Niagara Şelalesi (tüm hafta sonu)

 

Pazar

 

 

Gezi: Niagara Şelalesi (tüm hafta sonu)

Örnek haftamızın

aktivitelerinin sadece

bir dil gezisi için tavsiye niteliğindedir.

Geziler, saatler ve aktiviteler dil eğitim

gezinizden farklı olabilir ve tesis içinde

10-50 € ücrete tabidir.

Montreal’de Turistik Yerler

Montreal Güzel Sanatlar Müzesi - Okulun komşularından biri olarak bu mimari harikası en eski müzelerinden biridir.

Royale Dağı - Montreal şehrinin bu güzel tepesi, Montreal şehir parklarının mücevheridir ve şehrin büyüleyici manzaralarına sahiptir.

Notre-Dame Bazilikası - Kilise, mimari güzelliğin gerçek bir örneğidir ve tarihi Eski Montreal bölgesi tarafından barındırılmaktadır.

La Ronde Eğlence Parkı - Quebec eyaletinin en büyük eğlence parkıdır.

La Monstre Rollercoaster, 40 metre yükseklikte en yüksek çift paletli rollercoaster olarak dünya rekorunu elinde bulunduruyor ve her adrenalin bağımlısını kendine çekiyor.

Montreal Eski Limanı - Montreal'in Eski Limanı'nın tarihi güzelliğini izlerken, görkemli mutfağın tadını çıkarın.

Montreal Festivalleri

Montreal yıl boyunca dünyaca ünlü festivallere ev sahipliği yapıyor:

 • Grand Prix du Kanada
 • Montreal Bisiklet Festivali
 • Gülüşmeler Komedi Festivali
 • Montreal Complétement Cirque

Montreal'de Kültür

Kanada'nın kültürel başkenti olarak şehir, sanattan tarihe ve dünyaca ünlü müzik ve dans sahnesine kadar her şeyi sunan zengin bir kültüre sahiptir. Montreal'in tüm kültürel yönü ve festivallerinin yanı sıra galerilerden, müze ve tiyatrolara kadar birçok canlı kültürel eğlence merkezini deneyimleyebilirsiniz.

Montreal Alışveriş

Sprachcaffe Okulu, şehrin en ünlü alışveriş mekanlarından biri olan Sherbrooke Caddesi'nde ideal bir konumda yer almaktadır. Green Avenue, Eski Montreal ve Sherbrooke Caddesi, alışveriş yapılabilecek diğer yerlerin yanı sıra Place Ville Marie'nin yer altı alışveriş kompleksidir. Montreal, seçkin butikleri ve mağazaları ile de ünlüdür.


Montreal'de Fransızca Kursu Fiyatları

Montreal'deki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, bu muhteşem şehirde dünya standartlarında Fransızca kursları sunmaktadır. Montreal'in mucizelerini keşfederken Fransızca eğitiminizi alın ve Montreal’i keşfetmeye başlayın. Montreal dil okulu fiyatlarımıza kurs, konaklama, seviye belirleme sınavı ve kurs sonunda verilecek olan sertifika dahildir. Fiyatlara kurs başlama tarihlerine bağlı olarak sezon ücretleri de fiyatlara eklenebilir. Montreal'deki okulumuzda ek olarak konaklama ayarlama ve kayıt bedelleri alınmaktadır. 

Aşağıda sunduğumuz fiyat tablosunda kurs ve konaklama fiyatlarını bir arada sunmaktayız. Tablonun sonunda Montreal'de açılan kurslarımızın başlama tarihlerini bulabilirsiniz. Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır. Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır. Yeni düşük tarifelerimizi şimdi keşfedin ve Montreal 'e online rezervasyon yapın!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Montreal Fiyatlarını Kendiniz Belirleyin

Kursla ilgili sorularınız için bize ulaşın.
18 yaşın altındakiler için genç programlarımız mevcuttur.