Rabat Dil Okulumuz

Rabat'ta sıfırdan Arapça öğrenin ve oryantal Arap kültürünü keşfedin

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Rabat'ta Arapça Dil Kursları

Arap dili hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenirken, bu gerçek Afrika cennetinin harikalarını keşfedin. Dünyanın en çok konuşulan dillerinden birinde akıcılık kazanırken, bu inanılmaz şehri dinamik Afrika kültürü ve Arap kökleri ile kucaklayabilirsiniz. Fas'ın başkenti, Doğu'ya bir dokunuş, heyecan verici bir kültür ve harika bir tatil hissi sunuyor. Rabat ismini, 10. yüzyılda, Oudaia Rock'a Berberiler ve İspanyol Emmevileri tarafından inşaa dilmiş olan, kalelerle çevrili manastır Ribat'tan almaktadır. 17. yüzyılda, burası Endülüs göçmenlerin etkisi altında kalmıştır. Rabat'ın tarihi merkezi Medina, çiçekli ve beyaz evli, dar sokaklarıyla harika, huzur dolu bir yerdir.

Fas'ın başkenti Rabat, doğu atmosferi, heyecan verici bir kültür ve harika tatil hissi verir. Civar şehirlere yapacağınız geziler, etkileyi tarih, devam etmekte olan gelenekler ve Fas'ın dillere destan misafirperverliği sizleri büyüleyecek. Rabat'taki Arapça dil kurslarımız farklı türlerdedir ve herkes için uygun bir kursumuz bulunmaktadır. İster yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılmak isteyin ya da isterseniz uzun dönem kurslarımıza veya daha yoğun eğitim almak isterseniz bire bir kurslarımıza katılın, kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, şehrin cazibesini yansıtan modern bir binada yer almaktadır. Yetenekli, yetenekli ve arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, etkili öğrenmeyi garanti edecek, rahat ve keyifli bir öğrenme ortamı yaratmayı hedeflerken, okulun çevresi her öğrenciye ilham veriyor ve motive ediyor.

Neden Rabat'ta Arapça

Ana dili Arapça olan, uzman öğretmenlerden Arapça öğrenirken aynı zamanda Arap Dünyası'nın büyüsünü keşfedeceksiniz! Fas'ın 2. büyük şehri Rabat'ın size sunacağı çok şey var. 4 kraliyet şehrinden biri olan Rabat aynı zamanda hükümetin yer aldığı şehirdir. Endülüs Bahçeleri'nin güzellikleri ile büyüleneceksiniz. Rabat'a bir dil gezisi geleceğinize yapılan bir yatırımdır ve aynı zamanda size birçok eşsiz deneyim, yararlı deneyim ve yeni arkadaşlıklar sunar. Atlantik sahilinde öğrenmenin yanı sıra, muhteşem Fas'ı her yönden tanıyabileceğiniz çevredeki bölgelere turlarla katılabilirsiniz.


Rabat'ta Arapça Kursu
 • Şehrin tam göbeğinde, Kraliyet Sarayı'nın karşısında
 • Modern sınıflar, balkon ve harika öğrenci tesisleri
 • 2 tramvay durağı ve istasyonu
 • Nitelikli yerli öğretmenler

Sprachcaffe Rabat Dil Okulumuz tam donanımlıdır:

 • Şehir manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz bir balkon
 • Bir karşılama resepsiyon alanı
 • Bir okuma ve dinlenme alanı
 • Bir kahve ve serinletici alan
 • Geniş ve modern sınıflar

Rabat'taki dil okulumuz Fas dekoru ile döşenmiştir ve rahat ve rahat bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Aydınlık ve ferah sınıflarımız ile öğrenciler, sakin çevrede Arapça öğrenmek için ilham ve motivasyona sahip olacaklar. Etkin ve kişiselleştirilmiş öğrenmeyi sağlamak için sınıflarımız en az düzeyde tutulur.

Rabat'taki Arapça Dil Okulumuzun Yeri

Rabat'daki okulumuz, yakın zamanda yenilenmiş bir binada bulunan şirin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okul, kentin kalbinde, yürüme mesafesindeki turistik mekanlar, marketler ve kafeler ile ideal bir konumda yer almaktadır. Bina, Kraliyet Sarayı'ndan kısa mesafe uzaklıktadır ve şehrin ve sarayın muhteşem manzarasını sunan bir balkona sahiptir. En yakın ana okul okula sadece 400 metre uzaklıktadır ve yakınlarda iki tramvay durağı vardır, bu da okulu tüm gezileriniz için mükemmel bir başlangıç ​​noktası haline getirir. Çevredeki müzeler, Fas'ın köklerini sergileyen muhteşem mimarisi ile bilinirken, birçok müze, bölgenin tarihini gururla sergilemektedir.


Rabat'ta Arapça Dil Kursları

UNESCO Dünya Mirası Kenti Rabat, geleneklerin ve modern kozmopolit bir şehrin ideal karışımıdır. Fas'ın Afrika'ya açılan kapısı, Akdeniz, Atlantik ve Sahra'nın sonsuz kum ve taş denizi arasında yatmaktadır. Rabat, Fas'ın başkentidir ve geleneği ve modernliği büyüleyici bir şekilde birleştirir. Eğer Arapça'yı etkili bir şekilde öğrenmek ve Fas'ın eşsiz kültürünü tanımak istiyorsanız burası doğru yerdir. Kent, hayranlık uyandıran mimariden kutsal alanlara ve antik yerleşim bölgelerine kadar çok çeşitli eğlence merkezlerine sahiptir. Rabat'ın tarihi sadece ön plana çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda şehrin kültürel varlığı her ziyaretçiyi büyülüyor.

Rabat'taki okulun ilk günü yapılacak seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. Rabat'taki okulumuzda dersler Pazartesi'den Cuma'yadır ve resmi tatilerde kurs yoktur. Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır. 

Rabat’taki dil kurslarında Arapça öğrenin.

Mini Grup - Standart Kurs

Ders Sayısı 20

Minimum Süre 4 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                        detaylı bilgi için>>

Standart Kurs

Ders Sayısı 20

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 14**

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders

Minimum Süre 1 hafta

Maximum Sınıf Mevcudu 12**

Ücretsiz Katılım

1 ders 45 dakika

                         detaylı bilgi için>>

Kombi Kursu Arapça ve Fransızca

Ders Sayısı 30

Haftada 20 ders Arapça + 10 ders Fransızca

Haftada 20 ders Fransızca + 10 ders Arapça

Maximum Sınıf Mevcudu 12**

1 ders 45 dakika

                        detaylı bilgi için>>

Kursun başlangıcı her Pazartesi (yeni başlayanlar hariç) dir. Minimum yaş 18'dir. Öğretim materyali dil okulundan satınalınabilir veya bir ücret karşılığında kiralanabilir.


Rabat'ta Konaklama

Rabat'ta Konaklama
 • Aile yanı konaklama, otel veya geleneksel riad misafirhanesi
 • Yerel ve kullanışlı
 • Otantik Fas deneyimi
 • Çeşitli yemek seçenekleri

Sprachcaffe'de Rabat'taki dil kursunuz süresince gerçek bir otantik Fas deneyimini garanti ediyoruz. Konaklama seçeneklerimiz, öğrenim deneyiminin gün boyu Arapça dersleri tamamlandıktan sonra devam etmesini sağlayacak konforu sunacaktır. Öğrencilere, Fas kültürünü kendi ihtiyaçlarına uygun bir yerde kucaklayabilmelerine olanak tanıyan çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktayız. Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır. 

Rabat'ta Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı

Tek kişilik oda

Yarım pansiyon

Toplu taşıma ile ulaşım maks. 5-30 dakika

                              detaylı bilgi için>>

Otel

Tek veya çift kişilik oda

Kahvaltı

Yürüyerek ulaşım maks. 10-15 dakika

Özel banyo

Klima

TV, Wifi

                                detaylı bilgi için>>

Misafir Evi

Tek veya çift kişilik oda

Kahvaltı

Toplu taşıma ile ulaşım maks. 25-40 dakika

Özel banyo

Klima

TV, Wifi

                                       detaylı bilgi için>>

* Otel yatak ve kahvaltı sadece ortak rezervasyonlar için kullanılabilir.

Konaklamalarımızda giriş saatleri aile yanı konaklamalarımızda 08:00 ile gece 12:00 arasında, otel ve pansiyonlarda 14:00'ten itibaren (resepsiyon 24 saat hizmet vermektedir) yapılmaktadır. Lütfen islami geleneklere uygun olarak Ramazan ayı boyunca yemek servislerinin kısıtlı olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

Aile Yanı - Eşsiz aile yanı konaklama seçeneği, öğrencileri dillerini, geleneklerini ve geleneklerini dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle paylaşmaya istekli özel seçilmiş ev sahibi ailelerin evlerine davet ediyor.

Geleneksel Riad Misafirevi - 16. yüzyılda inşa edilmiş olan riad, otantik ve geleneksel bir dekora sahiptir. Odalarda aynı zamanda saç kurutma makinesi, klima ve internet vardır. Pansiyonun içinde kullanabileceğiniz küçük bir kütüphane de yer almaktadır.

Otel - Otel okuldan sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve dünya standartlarında konfor ve modern bir dekor sunmaktadır. Otelde kalmayı tercih eden öğrenciler, Rabat'ın sıcak atmosferinin tadını çıkarırken, dil eğitimlerini alacaklar, şehrin kültürünü öğrenecekler ve tüm kullanışlı olanaklardan faydalanacaktır.


Rabat'ta Aktiviteler

Rabat'ı Değerlendirdik

★★★★☆     Yeme & İçme
★★★★☆     Alış-Veriş
★★★★☆     Doğa & Dinlenme
    Deniz & Kumsal
★★★★★     Kültür
★★★☆     Ulaşım

Sprachcaffe ile Fas'ın dünyanın en ünlü şehri Marakeş ile zengin bir kültür yolculuğuna çıkabilir, Atlantik sahili ve Atlas Dağları'nın ortasından ayrılan Sahra Çölü ile eski ve yeni, gelenek ve modernliğin ve çok çeşitli manzaraların karışımınına hayran olabilirsiniz.

Oulja ve Çömlek Atölyesi Gezisi

Oulja, el yapımı sanat ve el sanatları ile dolu, özellikle kilden yapılmış ürünlerle dolu bir esnaf köyüdür. Burada yerel çömlekçiler ve sanatçılar tarafından yaratılan farklı heykelleri ve çömlekçiliği hayranlıkla izleyerek saatlerce dolaşabilirsiniz.

Fas, dünyanın en iyi seramiklerinden bazılarını yaratmanın harika ve saygın bir geleneğine sahiptir ve 20 €’ ya Oulja'ya bir geziye katılabilir ve bir saksıdan kül tablasına kadar her şeyi yapmayı öğrenmek için bir çömlek atölyesine katılabilirsiniz.

Rabat Aktivite Programı

Pazartesi

Sabah:

Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Özgür Zaman

Salı

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Medine'ye gezi

Akşam:

Özgür Zaman

Çarşamba

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Özgür Zaman

Perşembe

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Şehir turu

Akşam:

Özgür Zaman

Cuma

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Özgür Zaman

Cumartesi

 

 

Gezi: Chefchaouen (tüm gün)

Pazar

 

 

Özgür Zaman (tüm gün)

Örnek haftamızın

aktivitelerinin sadece

bir dil gezisi için tavsiye niteliğindedir.

Geziler, saatler ve aktiviteler dil eğitim

gezinizden farklı olabilir ve tesis içinde

10-50 € ücrete tabidir.

Rabat gezileri

Rabat'ta, bu büyüleyici şehrin muhteşem manzaralarını mutlaka ziyaret edin:

 • Essaouira Plajları
 • Kasbah des Oudaias
 • Chellah
 • Le Tour Hassan minaresi
 • St Agatha’nın Crypt & Catacombs
 • Domus Romana
 • Arkeoloji Müzesi
 • Aziz Paul Mağarası
 • V. Muhammed Türbesi
 • Aziz Paul’un Catacombs
 • Duvarlı Medine
 • Grande Mosquée
 • Endülüs Bahçeleri
 • Galérie d'Art Nouiga

Yerel Etkinlikler

Rabat'ın görülmeye değer pek çok etkinliği var.

Mawazine Festivali: (Mayıs) 2,5 milyon ziyaretçi, 7 tiyatro ve 90 oyunculukla Mawazine "Dünya Ritimleri" dünyanın en büyük festivallerinden biridir. Etkinliğin amacı, Fas'ı hoşgörülü bir ulus olarak sunmak ve Rabat'ı kozmopolit bir metropol olarak göstermek. Festivalde Mariah Carey, Whitney Houston, Shakira, Kanye West, Evanescence, Stevie Wonder, Pitbull, Alicia Keys ve daha pek çok kişi rol aldı.

Jazz au Chellah: (Eylül) Chellah, Avrupa ve Fas arasındaki diyalogu teşvik etmek için 1996'dan bu yana beş gün boyunca Fas ve Avrupa caz konserleri düzenliyor.

Oudayas Surf Club: (günlük) Sörf yapmak isterseniz Oudayas Surf Club ile irtibata geçebilirsiniz. 1998'den bu yana, bu sörf okulu tutkularını paylaşmak için hevesli sörfçülerin ilgisini çekiyor. Pazartesi günleri haricinde, her gün sörf dersleri alınabilir. Bir sörf dersi 150 DH'dir.

Rabat'ta Yemek

Rabat yemek için harika bir şehir. Burada geleneksel ve uluslararası mutfaklardan yemekler sunan ödüllü restoranlarda çeşitli seçenekler mevcuttur. Rabat'ın restoranlarının çoğu, izleyen insanlar için açık teraslı güzel mimarinin tarihi binalarında yer almaktadır. Rabat'ta, zevkli iç tasarımı yemeklerin kalitesiyle eşleşen çok sayıda şık Fransız restoranı vardır. Otantik Moroccon mutfağı şehrin her yerinde servis edilmektedir ve ahşaptan yapılmış tajinler, kuzu yemekleri denenmesi gereken yiyeceklerdendir.

Rabat'ta Alışveriş

Rabat'taki herkes için dükkânlar var - bit pazarlarından pahalı butiklere kadar. Rabat bir zamanlar bir esnaf merkeziydi ve yerel olarak el yapımı ürünler almak için harika bir yerdir. Rue des Consuls, geleneksel el sanatları kullanılarak yapılan otantik, yüksek kaliteli hediyeler satan tezgahlara gitmek için en iyi yerlerden biridir. Rabat'ta baharatlardan kurutulmuş meyvelere ve fındıklara kadar pek çok meyve ve sebze pazarı bulunmaktadır. Rabat, ev eşyalarından yemeklere, giysi ve ince el işlerine kadar çeşitli dükkanlar sunmaktadır.


Rabat Dil Okulu Fiyatları

Arapça öğrenmek istiyorsanız, Fas’ın başkentinin büyüsünü ve güzelliklerini deneme fırsatını kaçırmayın. Paket, dil kursu, konaklama ve yemek gibi birçok önemli hizmeti içermektedir. Şimdi düşük fiyatlarımızı keşfedin ve Rabat online rezervasyonunuzu yapın!

 

Rabat Fiyatlarını Kendiniz Belirleyin

Kursla ilgili sorularınız için bize ulaşın.
18 yaşın altındakiler için genç programlarımız mevcuttur.