2 Hafta/ 2220 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Victoria'da İngilizce Dil Kursları

1843 yılında kurulan Victoria, Batı Kanada'nın en eski şehridir ve 19. yüzyılın ilk yarısına kadar uzanan zengin bir tarihe sahiptir. Şehir, adını Kraliçe Victoria'dan alır ve bir dizi turistik cazibe merkezi ve güzel, sakin manzaralar ve okyanus manzaraları ile Britanya Kolombiyası'nın başkentidir. Bu çok kültürlü şehir, Kanada'nın batı deniz üssüne ev sahipliği yapar ve önemli bir üretim bölgesidir.

Victoria Rehberimize bir göz atın ve bu şehrin size neler sunduğunu keşfedin!

Şehir, benzersiz tarihi ve endüstriyel üretkenliği ile tanınırken, bol doğal güzelliği ve turistik cazibe merkezleri, Victoria'yı kuruluşundan bu yana Kanada'daki en iyi seyahat destinasyonları listesinde tutmuştur. Her köşedeki gür yeşillik ve cana yakın yerliler turistlere ev hissi veren sıcak bir atmosfer yaratmaktadır.

Doğa ve kültürün eşsiz karışımı, İngilizce dil kursu için mükemmel bir zemin sağlar. Victoria'daki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulumuzda her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun bir dizi kurs sunuyoruz. Standart ve yoğun kurslardan bire bir ve iş İngilizcesi derslerine kadar, her öğrencinin dil hedeflerine kendi seçtikleri zaman diliminde ulaşmasına yardımcı olacak bir kurs sunuyoruz.

Bölgeyi keşfetmek için bolca zamana sahip olan öğrenciler, yeni edindikleri İngilizce becerilerini denemek için sürekli fırsatlara sahip olacaklar. Bölge, tarihi mekanlardan sanat galerilerine ve doğa harikalarına kadar herkes için bir şeyler sunmaktadır. Bölgede görülecek ve yapılacak o kadar çok şey var ki, öğrenciler, diğer öğrencilerle veya arkadaş canlısı yerlilerle İngilizce pratik yapmak için aktivitelerden ve fırsatlardan asla mahrum kalmayacaklar.

Şimdi Rezervasyon Yapın


Vancouver 'daki okulumuz tarafından akredite edilmiştir.

Victoria'da İngilizce Dil Okulu

Sprachcaffe Victoria'daki İngilizce Dil Okulu'nun içinde;

 • Bir karşılama resepsiyon alanı
 • 12 geniş ve konforlu sınıf
 • Bir mutfak ve yemek alanı
 • Bir eğlence öğrencisi salonu
 • Ücretsiz internet ve Wi-Fi bulunan bir bilgisayar odası
 • Eğitim materyalleri (ücret karşılığında) bulunmaktadır.

Victoria'daki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, dil kursları sunmaktadır ve rahat ve etkili bir öğrenme ortamı sağlamak için tam donanımlıdır. Sınıflarımız, her öğrenci ve öğretmenleri arasında kişisel bir öğrenme ilişkisini sürdürmek için mükemmel bir boyuta sahiptir.

Victoria'daki Okulumuzun Yeri

Victoria'daki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, şehrin merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Okul, merkezdeki ana cadde olan Douglas Caddesi üzerindedir ve popüler barlar, restoranlar ve kafelerle çevrilidir. Victoria'nın başlıca turistik mekanlarından biri, okula kısa bir yürüyüş mesafesindeki Inner Harbour'dur. İç Liman, birkaç mağaza, birinci sınıf restoran ve heyecan verici sokak performanslarıyla ünlü, şehrin en canlı bölgelerinden biridir.


Kurs Detayları

Victoria'daki okulumuz, her öğrencinin dil hedeflerine istedikleri zaman diliminde ulaşmasına yardımcı olacak bir dizi kurs sunar. Yerleştirme sınavlarımız, öğrencilerin benzer yeterlilik düzeyindeki öğrencilerle ve her zaman etkili ve eğlenceli öğrenmeyi teşvik eden öğretmenlerle bir sınıfa yerleştirilmesini sağlar.

Wendy (Çin)

Wendy İngilizce kursumuzu o kadar çok takdir etti ki Victoria'daki okulumuza iki kez geldi. Wendy ve neden hakkında daha fazla bilgi edinin.

Wendy'nin deneyimlerini oku »

Telmisa (Brezilya)

Telmisa, hayatımızın "en iyi öğrenme deneyimi" olduğu için okulumuzu tavsiye ediyor! Öğretmenlerimizden büyük keyif aldı ve İngilizcesini geliştirdi.

Telmisa'nın deneyimlerini oku »

Eunhye (Kore)

Eunhye özellikle farklı kültürler ve milliyetlerle tanışıp arkadaş olmayı çok sevdi. Victoria'daki okulumuza gelme seçiminden hiç pişman olmadı!

Eunhye'nin deneyimlerini oku »

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Artı Kurs

Ders Sayısı 24
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Sınav Hazırlık

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
IELTS, TOEFL sınav hazırlık
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
Ücretsiz Katılım
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

* Sınav ücreti fiyata dahil değildir. Kursun başlangıcı Pazartesi günü her hafta mümkündür (yeni başlayanlar hariç). Minimum yaş 18'dir. 16-17 yaşları ile ilgilenenler için, aile izin gerekmektedir. Kanada'daki dil kursunuz için 6 aya kadar AB vatandaşı olarak seyahat edebilirsiniz. Öğretim materyali dil okulunda alınabilir veya bir ücret karşılığında ödünç alınabilir.


Victoria'da Konaklama

Başarılı bir öğrenme sürecinin temeli kaldığınız süre boyunca ev diyebileceğiniz rahat bir yere sahip olmaktır. Sprachcaffe'de, her öğrencinin Victoria'daki günlük yaşamı deneyimleme fırsatına sahip olması ve aynı zamanda İngilizcelerini ders sonrasında geliştirmek için mümkün olan en iyi fırsata sahip olmalarını için aile yanında konaklama seçeneği sunuyoruz!

Aile yanında konaklama seçeneğimiz, öğrencilere günlük aktiviteler üzerinde düşünmeleri için sessiz bir inziva yeri ve aynı zamanda diğer öğrenciler ve Victoria sakinleri ile sosyalleşmek için fırsat sağlar. Ev sahibi ailelerimiz özenle seçilir ve her öğrencinin dil öğrenme sürecinde hayati bir rol oynar. Öğrenciler, her bir ev sahibi ailenin evinde kendilerini iyi ağırlanmış hissederler ve birçoğu ülkeyi terk ettikten sonra yeni arkadaşlarıyla iletişim halinde kalır.

Ayrıca Rezidansımızda kalma şansınız da var. Bu seçenek ekstra bağımsızlık isteyenler için mükemmeldir. Yurt diğer Sprachcaffe öğrencileriyle dolu olduğundan, İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilecek ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışabileceksiniz.

Victoria'da Konaklama

Aile Yanı

Tek veya çift kişilik oda
Yarım yada tam pansiyon
Yürüyerek veya otobüsle ulaşım 10-30 dakika
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Yurt

Tek veya çift kişilik oda
Toplu taşıma ile ulaşım süresi 5 dakika
Yarım Pansiyon
Ortak Mutfak, banyo
Ücretsiz Wi-Fi, TV

Detaylı bilgi için »

Rezidanslarımızdan birinde kalırken, aşağıdaki olanaklara erişiminiz olacak:

 • Salon, Ortak Alanlar, Mutfak
 • Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi (küçük bir ücret karşılığında)
 • Ücretsiz Wifi ve Bilgisayarlar

Victoria'da Aktiviteler

Adını Britanya Kraliçesi Victoria'dan alan Victoria, Kanada'nın British Columbia eyaletinin başkentidir. Tıpkı Vancouver gibi, Victoria da Kanada'nın güneybatısında yer almaktadır. Victoria'da birçok farklı turistik yeri ziyaret edebilirsiniz. Sadece ünlü Royal British Columbia Müzesi değil, aynı zamanda Kanada'daki en eski Çin Mahallesi de görülmeye değer.

Calgary'deki en heyecan verici manzaralar

Butchart Bahçeleri

İç Limanın yakınında Butchart Bahçeleri bulunur. Bahçıvan Jennie Butchart tarafından tasarlanan bu bahçede 900'den fazla farklı çiçek türü vardır. Bazı akşamlar bu bahçe rengarenk ışıklarla aydınlanır ve müzik çalınır.

İç Liman

İç Liman dünyanın en güzel limanlarından biridir ve uzun bir geçmişi vardır. Küçük yolcu gemileri ve eğlence tekneleri oraya yanaşabilir. Yaz aylarında burada eğlence, müzik, sokak yemekleri ve şovlar sizi bekliyor.

Craigdarroch Kalesi

Victoria'nın simgesi Craigdarroch Kalesi'dir. Bu bina 18. yüzyıldan kalmadır ve Viktorya tarzında inşa edilmiştir. Bugün vitray ve ahşap işçiliği sergileyen bir müzedir.

Kanada Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde Kanada'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!
Kanada seyahat rehberine git

Victoria Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Chinatown seyahati

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Oyun Gecesi

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Victoria Halk Pazarı

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Victoria'da Gece

Cumartesi

Gezi:
Victoria bisiklet turu (tam gün)

Pazar

Gezi:
Victoria bisiklet turu (tam gün)

Örnek haftamızın aktivitelerinin sadece bir dil gezisi için tavsiye niteliğindedir. Geziler, saatler ve aktiviteler dil eğitim gezinizden farklı olabilir ve tesis içinde 10-50 € ücrete tabidir.

Victoria'da Turizm

İngiliz mirasıyla dolu Victoria şehri her yıl turist kalabalığını cezbeden eşsiz, doğal bir konuma sahiptir. Victoria, British Columbia eyaletinin başkentidir ve bir dizi nefes kesici parlamento binasına sahiptir. Bölge, ziyaret edilecek sayısız kültürel alan, izlenecek ve yapılacak sporlar ve hayran kalacak doğal güzellikler ile her turist için bir şeyler sunmaktadır.

Ana cazibe merkezleri

 • Royal British Columbia Müzesi - 1886'da kurulan ve M.Ö.'nin doğal ve insanlık tarihini anlatan eserlerin sergilendiği ve aynı zamanda eyaletin arşivlerini barındıran bu müze, Victoria'nın en değerli müzesidir.
 • Thunderbird Park - Royal BC Müzesi'nin yanında yer alan Thunderbird Parkı çok sayıda etkileyici First Nations anıtlarına ev sahipliği yapmaktadır.
 • Butchart Bahçeleri - Victoria yakınlarındaki bir grup muhteşem çiçek bahçesidir. Bu bahçeler her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi kabul etmektedir.
 • McPherson Playhouse - The Mac, Victoria'da yer alan bir tiyatro ve konser salonudur. Oyun evi yıl boyunca bir dizi birinci sınıf prodüksiyona ev sahipliği yapmaktadır.
 • Western Speedway - Bu Eğlenceli Dinlenme Parkı, go-kartlar, vuruş kafesleri ve su kaydıraklarına sahiptir.
 • Beacon Hill Park - Muhteşem manzaralara sahip Beacon Hill şehrin en büyük şehir parkıdır ve ve yapılacak pek çok şey sunar.

Victoria'da Dil Okulu Fiyatları

Victoria'daki Sprachcaffe Languages ​​Plus okulu, birinci sınıf bir dil ve seyahat deneyimi için rekabetçi fiyatlar sunar. Seçebileceğiniz çeşitli kurslar ve kursunuzun ne kadar süreceğini, ister 2 hafta ister tüm yaz olsun, seçme seçeneği sunuyoruz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, iyi bir dil seyahati için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Victoria Fiyatlarını Kendiniz Belirleyin


Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın