Gençler için Eastbourne'da İngilizce Kursları

Eastbourne'u ziyaret edin ve Eastbourne İskelesi'nde yürüyüşe çıkın.

Tekliflerimize göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Eastbourne'da Gençler için İngilizce Kursları

Sussex ilçesinde bulunan Eastbourne, olağanüstü doğal güzelliği ve nefes kesen deniz manzarasına sahip kilometrelerce uzanan kumsalı ile gençlerin İngilizce öğrenmesi için harika bir destinasyondur.

Brighton'a 27 kilometre uzaklıkta bulunan bu sahil cenneti, öncelikle İngiliz Kanalı'nda her yıl ödül alan geniş plajıyla tanınır.

Yaygın olarak Birleşik Krallık'taki en güneşli yer olarak kabul edilen Eastbourne'un her yıl güneşi, plajı ve çevredeki bölgenin eşsiz tarihini içinize çekmek isteyen çok sayıda yolcuyu ağırlaması şaşırtıcı değildir. Turizm için büyüyen bir destinasyon olan U20 Programımız, çok çeşitli diğer öğrencilerle tanışırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmeldir.

Neden Eastbourne ’de İngilizce Kamp?

Eastbourne'un İngilizce kursları, gençlere İngiltere'nin en popüler destinasyonlarından birinde yerli öğretmenlerden öğrenme fırsatı sunar. Öğrencilerimiz, sunduğumuz şeyin sadece normal bir dil kursu olmaktan ötede olduğunu anlıyor. Yeni bir dile ve kültüre maruz kalmak, öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandırır - kurslarımız, öğrencilere macera için bir zevk verir ve bu da yeni fırsatlara yol açar. Standart ve yoğun İngilizce kursumuzdan sonra öğrenciler yurtdışına seyahat etme ve yurtdışında çalışma imkanı bulmayı çok daha gerçekçi ve ulaşılabilir kılmaktadır. Sınıf içi eğitimin ve kültürel etkinliklerin ve gezilerin karışımı, tüm öğrencilerimiz için iyi dengelenmiş bir öğrenme deneyimi yaratır. Sadece bir dil kursu değil, geleceğiniz için bir yatırım!


Eastbourne'daki Okulumuz

Eastbourne'daki İngilizce Kursları, merkezi konumdaki okulumuzda, şehir merkezindeki merkez, plaj, çok çeşitli kafe ve restoranlar, sinemalar ve çeşitli parklar dahil olmak üzere bir dizi çekici olanaktan birkaç dakika uzaklıkta verilmektedir. U20 programımızın popülaritesi, büyük ölçüde kasabanın turizmdeki son patlaması ve ziyaretçiler için bir karşılama yeri olarak tanınması nedeniyle son yıllarda arttı.

Okulumuzda öğrenciler nitelikli öğretmenler, güncel çalışma materyalleri ve çok çeşitli kaynaklar bulacaklardır. Misafirperver ve güler yüzlü personeliyle, öğrencilerimizin başladıkları maceraya uyum sağlamaları ve tadını çıkarmaları uzun sürmüyor.


Kurs Detayları

Eastbourne okulumuzda hem standart hem de yoğun İngilizce kursları sunuyoruz. Standart Kurslarda öğrencilere haftada 15 saat (günde 4 ders), Yoğun Kurslarda ise haftada 22,5 saat (günde 5 ders) verilir.

Her gün sabah ve öğleden sonra erken saatlerde dersler yapılır ve bunu grup liderlerimiz tarafından planlanan bir aktivite izler. Tüm etkinliklerimiz, öğrencilerin yeni edindikleri becerileri sınıf duvarlarının ötesinde uygulamalarına olanak tanır.

Uygulamalı bir yaklaşımla iletişimsel öğrenmenin (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) bir karışımını vurgulayan iyi dengelenmiş bir sınıf içi deneyimi teşvik ederek, öğrenciye yeni dil becerilerini hemen uygulamak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. İngilizceyi gerçek hayatta ve pratik durumlarda kullanmaları için ihtiyaç duydukları güveni sağlamalarına bu yaklaşımla yardımcı oluyoruz.

Bu melez öğretim metodolojisini teşvik ederken, aynı zamanda öğrencilerin dil bilgisi, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika

** İstisnai durumlarda sınıf büyüklüğünü artırma hakkını saklı tutuyoruz ancak sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz. Her öğrenciye, doğru düzeye doğru kurslara yerleştirmemize yardımcı olacak bir çevrimiçi İngilizce testi gönderilecektir. İngilizce kurslarımız genellikle 12 ile 17 yaşları arasındaki öğrencilerin oluşmaktadır.


Konaklama

Eastbourne'daki dil eğitimi geziniz sırasında kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak için seçilmiş ev sahibi ailelerde veya rezidanslarda konaklama imkanı sunuyoruz. Samimi aile yanı veya rezidansta kendinizi evinizde hissedecek ve hızla arkadaş edineceksiniz. Buna ek olarak, aileler içindeki yaşamı ilk elden deneyimleyeceksiniz: başka hiçbir yerde yaşam tarzı ve İngilizlerin özellikleri hakkında bu kadar çok şey öğrenemezsiniz.

Odanızı genellikle ev sahibi ailedeki diğer genç dil öğrencileriyle paylaşacaksınız - bu yüzden kesinlikle sıkılmayacaksınız! Ev sahibi ailenizle tam pansiyon konaklayacaksınız, bu da evde kahvaltı ve akşam yemeği yiyeceğiniz ve okula geri götürmek için paketlenmiş bir öğle yemeği yiyeceğiniz anlamına gelir. Seçilen ev sahibi ailelerimiz, toplu taşıma araçlarıyla dil okulundan en fazla 60 dakika uzaklıkta yaşamaktadır. Otobüs yolculuğu sırasında gözetim garantisi veremeyiz, ancak ekip arkadaşlarımız okuldan otobüs durağına kadar size eşlik edecektir.

Rezidans tek dairelerden oluşmaktadır. Neredeyse tüm dairelerde özel banyo bulunmaktadır. Havlu ve nevresimler temin edilmekte olup daire haftada bir kez temizlik görevlisi tarafından temizlenmektedir. Fiyata kahvaltı, okula götürmek üzere paketlenmiş bir öğle yemeği veya program izin veriyorsa sıcak bir öğle yemeği ve akşam yemeğinden oluşan tam pansiyon dahildir.

Rezidans

 • Çift kişilik veya ortak oda
 • Tam pansiyon
 • Toplu taşıma ile maksimum 60 dakika
 • Özel banyolu oda
 • Havlular ve nevresimler
 • Çamaşır makinesini kullanma imkanı

detaylı bilgi için>>


Aktiviteler

Ödüllü bir sahil kasabası olarak Eastbourne'un her yıl bu kadar çok sayıda genç gezgini çekmesi şaşırtıcı değil. Bu nedenle, öğleden sonra ve hafta sonu aktivitelerimizin birçoğu sahil çevresinde toplanmıştır ve öğrencilerimiz arasında son derece popülerdir. Ek olarak, yerel cazibe merkezlerine geziler, geziler ve şehir turları gibi birçok etkinliğimiz yerel kültürü, tarihi ve geleneği teşvik eder. Sosyal aktiviteler genellikle düzenli film ve sınav geceleri, barbeküler, bowling, karaoke ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik eden diğer birçok aktiviteyi içerir.

Belki de en popüler aktivite olan Londra'ya günübirlik geziler, tüm öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği bir şeydir. Dünyanın en ikonik, kültürel açıdan zengin ve yaygın olarak tanınan şehirlerinden biri olan Londra, öğrencilerimiz için mutlak bir zorunluluktur. Her eğitim dönemi boyunca birden fazla ziyaret yapıldığında, bu önemli geziyle ilgili ücretler kurs fiyatına dahildir.

Lütfen unutmayın: Genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinlikler düzenleriz (örneğin, Oxford'a bir günlük gezi yaklaşık 30 sterline mal olabilir)
Tüm boş zamanlar ekip arkadaşlarımız tarafından risk olarak değerlendirilir ve 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı vardır.

Sprachcaffe ile Eastbourne'da efsanevi eğlence programını deneyimleyin!

Akşamları, tüm Eastbourne dil okuluyla birlikte barbeküler, oyun akşamları ve sinema gezileri düzenliyoruz. Ayrıca sizi popüler Brighton gibi yakın şehirlere heyecan verici gezilere de götürüyoruz. Popüler şehir Londra'ya günübirlik bir gezi de fiyata dahildir!

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Özgür zaman

Akşam:
Skateworld Patenli Disko *

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Seven Sisters Country Park

Akşam:
Sinema Gecesi*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Su Sporları

Akşam:
Mini golf *

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Beachy Head'de Yürüyüş

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Londra'ya Günlük Gezi

2 hafta veya daha uzun süreli konaklamalarda Londra'ya günübirlik gezi dahildir!

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi

Skateworld paten diskosunu ziyaret veya mini golf gezisi gibi iki kat daha fazla gezi ve etkinliğe katılma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu paket sadece 70 Euro ek ücret karşılığında sunulmaktadır.


Fiyatlar ve Rezervasyon

En kaliteli İngilizce kurslarımız, gençlere dünyanın en çok konuşulan dilini öğrenirken eğlenerek yurtdışında biraz zaman geçirme fırsatı sunuyor. Rekabetçi fiyatlarımızla, Eastbourne'daki dil okulumuzda gençlerin bizimle İngilizce öğrenmesi her zamankinden daha kolay.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Fiyatları Kendiniz Belirleyin!

Eastbourne'a İngilizce Dil Geziniz için rezervasyon yapın

Lütfen aklınızda bulundurun:

 • Asgari yaş 12'dir.
 • Transferler: Lütfen 09:00-19:00 saatleri arasında London Heathrow (LHR) veya London Gatwick (LGW) varış ve ayrılış uçuşunu ayarlayın.
 • Refakatsiz Çocuk Hizmeti, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.
 • Kurslarla ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Yetişkin kursları da 18 yaşından büyük gençler için mevcuttur.

Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın