Yetişkinler için Yurtdışı Dil Kursları

Sprachcaffe yabancı dil öğrenme serüveninizi bir zevk haline getirir.

Yetişkinler için kurslarımızı keşfedin »

Fransızca Dil Kursu

Dil öğrenmenin ya da dil bilginizi geliştirmenin en etkili ve heyecan verici yolu yurt dışında eğitim almaktır. Fransızca dünya çapında önemli bir resmi dildir ve İngilizce'den sonra Avrupa'da en çok öğrenilen yabancı dillerden biridir.

Paris veya Nice'te Fransızca yurtdışı eğitim programı ile heyecan verici bir tatili etkili bir Fransızca dil kursu ile birleştirebilirsiniz. Fransız kültürünün içine dalarken, ülkenin gelenek ve göreneklerinin yanı sıra Fransızcanın günlük kullanımını öğrenirken unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Fransızca Dil Okullarımız

Öğrencilerimiz başlangıçtan ileri düzeye kadar olan bir Fransızca Dil Kursu seçebilir ve standart, yoğun, grup ya da bire bir kurs eğitim seçeneklerimizden faydalanabilirler. Yapmaları gereken tek şey ne istediklerine karar vermektir!

Fransa Dil Okullarımız

Neden Fransızca dil eğitimi almalısınız?

Fransızca öğrenmenin birçok avantajı vardır. Fransızca politika ve iş yaşamında dünyadaki önemli dillerden birisidir ve dünyanın birçok yerinde onun melodisini duyabilirsiniz. Resmi dil Fransızca olan ve günlük yaşamda Fransızca konuşulan Fransa'da ve Kanada'da Fransızca Dil Kursu alabilirsiniz. Modanın başkenti Paris'i ziyaret edin ve Champs-Élysées'de dolaşın ya da Akdeniz'deki Nice'de uluslararası atmosferi deneyimleyin. Fransızca öğrenirken Fransız ve Kanada kültürünü, insanlarını ve misafirperverliklerini de keşfedebilirsiniz. Fransız mutfağı bile buraya gitmeniz için başlı başına bir sebeptir! Fransızca öğrenirken, işe yarar deneyimler edinebilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz!

Fransa dil okulu fiyatları ne kadardır?

Fransa dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fransa veya Kanada'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Nice, Paris, Rabat ve Montreal destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.