Do 15.01.16 NAJwiększe rabaty na sezon 2016. Oszczędzasz 225 - 1800 zł! Taniej już nie będzie.   Zobacz szczegóły >>

Efektywne kursy niemieckiego w Niemczech

Niemiecki w Niemczech

Język niemiecki wokół Nas i to 24h? Nauka wyłącznie w praktyce: w szkole podczas zajęć, popołudniu w czasie wolnym czy wieczorem na mieście - z nowymi znajomymi i tak przez 2-3 tygodnie podczas pobytu w szkole Sprachcaffe. Nauka w Niemczech jest szczególnie popularna, ponieważ język ten był przez długi czas głównym językiem w Europie i stał się niezbędny podczas komunikacji z międzynarodowymi organizacjami i zagranicznymi partnerami.  Niemcy to kraina, z której pochodzi "Bratwurst" i "Oktoberfest", jest idealną destynacją  nauki języka niemieckiego. Daj się zaczarować niemieckiej przyjemności życia! Kurs niemieckiego w Niemczech jest  pewną inwestycją w przyszłość.

 

Gdzie chciałbyś pojechać na kurs niemieckiego?

Kursy j. niemieckiego we Frankfurcie
Niemiecka metropolia
  • Szkoła nad Menem
  • 10 min do centrum
  • Mix narodowości
                                  >> więcej info
Poznaj 2 miasta podczas kursu niemieckiego w Niemczech
  • Frankfurt i Düsseldorf
  • Niemiecka kultura  i historia
  • Dla każdego
                                  >>więcej info

Kursy j. niemieckiego w Düsseldorfie

Kursy j. niemieckiego w Düsseldorfie
Poznaj Nardenię Północną
  • Niemiecka stolica mody
  • 4 typy kursów
  • 10 min od centrum
                                  >> więcej info

Frankfurt i Düsseldorf, oferują żywą historię, unikalną architekturę i pulsujące życie nocne. W tak kosmopolitycznym otoczeniu nauka języka przychodzić będzie bez wysiłku. 

 

 

Dlaczego nauka w Niemczech ze Sprachcaffe?

W Niemczech powstała nasza pierwsza szkoła językowa a od tego czasu mineło już ponad 30 lat - tyle właśnie firma Sprachcaffe istnieje na świecie zdobywając zaufanie jak i doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych. Nasze kursy niemieckiego w Niemczech pomogą Ci poprawić znajomość języka, ale również poznać ten niesamowity kraj. Zrelaksuj się w niemieckim barze, spacerując wzdłuż rzeki lub podziwiając piękną architekturę. Podczas pobytu możesz również poznać tradycje i zwyczaje Niemców, ich barwne święta oraz unikalną niemiecką kuchnię - skorzystaj ze wszystkich tych możliwości - kursy niemieckiego w Niemczech to Twoja przygoda nie tylko językowa ale również turystyczno - kulturowo - towarzyska.

Zobacz nowe Katalogi 2016 Tutaj >>Katalog dla dorosłych i młodzieży
*/