🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Języki, podróże i niesamowite wspomnienia

Odkrywaj Świat ze Sprachcaffe!

Zróżnicowany wybór wyjazdów językowych, ofert edukacyjnych, kursów online, długoterminowych pobytów za granicą i obozów młodzieżowych.

Nasz wspólny cel: stworzyć doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz! Ucz się języków, takich jak angielski, hiszpański lub francuski podczas wycieczki językowej lub spotykaj ludzi z zagranicy na kursie językowym online. Dzięki Sprachcaffe docierasz dalej, rozmawiasz z ludźmi z całego świata i budujesz wyjątkowe, wspaniałe doświadczenia!

Twoje ulubione kierunki

Szkoła językowa w Kanadzie

Spędź niezapomniany czas podczas pobytu w Kanadzie.

Czytaj więcej »
Wyjazd językowy do Anglii

Możesz skutecznie nauczyć się angielskiego podczas wyjazdu językowego do Anglii.

Czytaj więcej »
Wyjazdy językowe do Hiszpanii

Przeżyj zapierający dech w piersiach pobyt za granicą w pięknej Hiszpanii.

Czytaj więcej »

Sprawdź naszą różnorodną ofertę językową:

Co przemawia za wyborem Sprachcaffe?

Klient nasz Pan
W Sprachcaffe otrzymujesz pierwszorzędne usługi i bezpośrednie wsparcie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie +22 6604050 i oczywiście e-mailem: info.polska@sprachcaffe.com. Czekamy na Ciebie.
Szeroki wybór certyfikowanych szkół językowych
Możesz uczyć się w jednej z naszych 30 wspaniałych szkół językowych w pięknych miejscach na całym świecie. Tak więc czeka na Ciebie idealne połączenie wakacji i kursu językowego. W Sprachcaffe dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej, bez pośrednika i cieszysz się certyfikowaną jakością.
Lata doświadczenia
Sprachcaffe od prawie 40 lat jest jednym z wiodących organizatorów wycieczek językowych dla osób uczących się języków w każdym wieku. Ponad 55 000 studentów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs językowy w tętniących życiem, ekscytujących i egzotycznych miastach.
Codziennie nowa przygoda
Poznaj kulturę i mieszkańców danego kraju, rozwijaj się razem z innymi podróżnikami, odkrywaj nowe miejsca i spędź niezapomniany czas ze Sprachcaffe!

Poznaj międzynarodowych przyjaciół
Komunikacja jest szczególnie ważna na naszych kursach językowych, abyś mógł łatwo nawiązać rozmowę z innymi uczestnikami. Wspólne zajęcia na wycieczkach Sprachcaffe szybko tworzą poczucie bliskości w grupie. Nawet dzięki kursom online możesz rozmawiać z prawdziwymi ludźmi i nawiązywać nowe znajomości.

Trafiamy dokładnie w Twój gust
Nasze oferty są zróżnicowane! Niezależnie od tego, czy chcesz tylko wyjechać na kilka dni czy może spędzić za granicą kilka miesięcy - w Sprachcaffe znajdziesz to, czego szukasz! Dostosowujemy się do Twoich życzeń, abyś miał wspaniałe doświadczenia na naszym kursie językowym.

Wszystkie szkoły Sprachcaffe

Zagraniczna podróż do szkoły językowej Sprachcaffe

1 organizacja. 7 szkół. 30 wspaniałych miejsc. Niezliczone wspomnienia.

Szybko zauważysz, że podczas pobytu językowego w krótkim czasie poprawiasz swoje umiejętności językowe. Wynika to w dużej mierze z tego, że nasz kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Dużą zaletą podróży jest to, że przez cały czas po zajęciach otoczony jesteś językiem obcym, poznajesz miejscową kulturę oraz przebywasz w międzynarodowym środowisku.

Dowiedz się więcej o naszych kursach językowych >>

Co uwielbiają nasi klienci?

Kursy językowe Angielski

Podróżuj na Maltę, do Anglii, Ameryki Południowej i Kanady

Czytaj więcej »
Kursy językowe w Kanadzie

Nauka języków pomiędzy ekscytującymi miastami i czarującą przyrodą

Czytaj więcej »

Co składa się na podróż językową?

Miłe doświadczenia
Podróż
Kurs językowy
Pobyt
Test kwalifikujący
Opieka i czas wolny
Dyplom
Dodatkowe usługi

Co sądzą o naszych szkołach językowych osoby po kursach?

Elisabeth (Niemcy) o Maroko

"Bardzo podobał mi się pobyt w Sprachcaffe Rabat. Atmosfera jest bardzo przyjemna i przyjazna. Lektorzy są cierpliwi i mają dobre metody nauczania języka."

Alberto (Hiszpania) o Calgary

"Mój przyjaciel polecił mi tą szkołę, a ja polecam GEOS Calgary wszystkim, którzy myślą o poprawie swojego angielskiego. To wspaniałe doświadczenie i jestem pewien, że ci się spodoba!"

Maren (Niemcy) o Malcie

"Było super! Chociaż w szkole nienawidziłam angielskiego, lekcje w Sprachcaffe były fajne. W końcu to były niesamowite wakacje!"

Pytania i odpowiedzi dotyczące Sprachcaffe

Czym są wyjazdy językowe

Czym są wyjazdy językowe?

Wyjazdy językowe to najlepszy sposób na naukę języka i poznawanie nowych krajów. Weźmiesz udział w kursie językowym prowadzonym przez native speakerów z innymi międzynarodowymi uczestnikami w miłej atmosferze. Używając języka nawet po lekcjach, lepiej przyswoisz sobie to, czego się nauczyłeś i zrobisz szybkie i solidne postępy. Rozwiniesz w sobie nie tylko wyczucie języka, ale także ludzi i kulturę kraju, w którym spędzisz wakacje.

Dzięki różnorodnej ofercie Sprachcaffe każdy znajdzie coś dla siebie! Poznaj naszą ofertę »

Dlaczego wyjazdy językowe są ważne?

Wycieczka językowa może być ważnym krokiem w Twojej przyszłości - na przykład w edukacji lub karierze. W dzisiejszym świecie bardzo ważne jest, aby mówić nie tylko w swoim ojczystym języku, przy czym angielski jest jednym z najbardziej przydatnych. Kontakt z nową kulturą i możliwość komunikowania się z mieszkańcami w ich własnym języku może również pozytywnie wpłynąć na Twój rozwój osobisty. Szczególnie dla dzieci i młodzieży wyjazdy językowe to świetny sposób na promowanie niezależności, budowanie pewności siebie i zaprzyjaźnianie się z innymi studentami z zagranicy.

Który kurs językowy jest dla mnie odpowiedni?

Zależy to od Twojego stylu uczenia się i celów, do których dążysz na kursie językowym. W naszej ofercie znajdują się kursy językowe standardowe, intensywne oraz indywidualne. Na następnej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd wszystkich rodzajów kursów, poziomów intensywności i poziomów językowych. Poznaj więcej»

Od jakiego wieku mogę uczestniczyć w wyjeździe językowym?

Wyjazdy językowe dla dorosłych są odpowiednie dla uczestników w wieku 18 lat i starszych (można zrobić wyjątek dla 16-latków). Dla młodzieży w wieku od 12 do 21 lat oferujemy nadzorowane wyjazdy językowe dla uczniów dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodzieży!

Jak drogie są wyjazdy językowe?

Nie ma ogólnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ cena zależy od lokalizacji, długości wyjazdu, rodzaju zakwaterowania i osobistych potrzeb. Kliknij tutaj, aby porównać ceny »

Czy uczniowie są nadzorowani poza zajęciami?

Studenci od samego początku są pod opieką naszego świetnie wyszkolonego zespołu!

Jeśli podróżujesz samolotem, na lotnisku docelowym powita Cię przyjazny Teamer Sprachcaffe, który będzie na Ciebie czekał przy wyjściu z tabliczką Sprachcaffe. Z lotniska udasz się bezpośrednio do zarezerwowanego zakwaterowania lub na umówione miejsce spotkania z rodziną goszczącą.

Zobacz wszystkie ceny & terminy

Zwyczajnie wybierz typ kursu i kierunek wyjazdu a zobaczysz wszystkie ważne informacje.

Zaprojektuj swój kurs językowy

Polecane artykuły pomocne w nauce angielskiego

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »