Języki, podróże i niesamowite wspomnienia

Odkrywaj Świat ze Sprachcaffe!

Zróżnicowany wybór wyjazdów językowych, ofert edukacyjnych, kursów online, długoterminowych pobytów za granicą i obozów młodzieżowych.

Nasz wspólny cel: stworzyć doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz! Ucz się języków, takich jak angielski, hiszpański lub francuski podczas wycieczki językowej lub spotykaj ludzi z zagranicy na kursie językowym online. Dzięki Sprachcaffe docierasz dalej, rozmawiasz z ludźmi z całego świata i budujesz wyjątkowe, wspaniałe doświadczenia!

Sprawdź naszą różnorodną ofertę językową:

Co przemawia za wyborem Sprachcaffe?

Klient nasz Pan
W Sprachcaffe otrzymujesz pierwszorzędne usługi i bezpośrednie wsparcie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie +22 6604050 i oczywiście e-mailem: info.polska@sprachcaffe.com. Czekamy na Ciebie.

Szeroki wybór certyfikowanych szkół językowych
Możesz uczyć się w jednej z naszych 30 wspaniałych szkół językowych w pięknych miejscach na całym świecie. Tak więc czeka na Ciebie idealne połączenie wakacji i kursu językowego. W Sprachcaffe dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej, bez pośrednika i cieszysz się certyfikowaną jakością.

Lata doświadczenia
Sprachcaffe od prawie 40 lat jest jednym z wiodących organizatorów wycieczek językowych dla osób uczących się języków w każdym wieku. Ponad 55 000 studentów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs językowy w tętniących życiem, ekscytujących i egzotycznych miastach.

Codziennie nowa przygoda
Poznaj kulturę i mieszkańców danego kraju, rozwijaj się razem z innymi podróżnikami, odkrywaj nowe miejsca i spędź niezapomniany czas ze Sprachcaffe!

Poznaj międzynarodowych przyjaciół
Komunikacja jest szczególnie ważna na naszych kursach językowych, abyś mógł łatwo nawiązać rozmowę z innymi uczestnikami. Wspólne zajęcia na wycieczkach Sprachcaffe szybko tworzą poczucie bliskości w grupie. Nawet dzięki kursom online możesz rozmawiać z prawdziwymi ludźmi i nawiązywać nowe znajomości.

Trafiamy dokładnie w Twój gust
Nasze oferty są zróżnicowane! Niezależnie od tego, czy chcesz tylko wyjechać na kilka dni czy może spędzić za granicą kilka miesięcy - w Sprachcaffe znajdziesz to, czego szukasz! Dostosowujemy się do Twoich życzeń, abyś miał wspaniałe doświadczenia na naszym kursie językowym.

Zagraniczna podróż do szkoły językowej Sprachcaffe

1 organizacja. 7 szkół. 30 wspaniałych miejsc. Niezliczone wspomnienia.

Szybko zauważysz, że podczas pobytu językowego w krótkim czasie poprawiasz swoje umiejętności językowe. Wynika to w dużej mierze z tego, że nasz kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Dużą zaletą podróży jest to, że przez cały czas po zajęciach otoczony jesteś językiem obcym, poznajesz miejscową kulturę oraz przebywasz w międzynarodowym środowisku.

Dowiedz się więcej o naszych kursach językowych >>

Co uwielbiają nasi klienci?

Co składa się na podróż językową?

Miłe doświadczenia

Podróż

Kurs językowy

Pobyt

Test kwalifikujący

Opieka i czas wolny

Dyplom

Dodatkowe usługi

Co sądzą o naszych szkołach językowych osoby po kursach?

Annette o SC w Londynie

Po pierwsze bardzo dziękuje szkole w Londynie za miłe przyjęcie każdego studenta, który rozpoczął kurs w szkole. Dzięki tak ciepłemu przyjęciu, które otrzymaliśmy każdy czuł się częścią wielkiej rodziny.

Od pierwszego dnia w szkole każdy pracownik był dla mnie bardzo uprzejmy, miły i pomocny. Mój postęp w nauce języka był naprawdę satysfakcjonujący, a nauczyciele wspierali mnie, tłumacząc wszystko najlepiej jak mogli.

Podczas pobytu mieszkałam u rodziny goszczącej, która także była wyjątkowo miła i zawsze miałam możliwość aby ćwiczyć język właśnie podczas rozmów z nimi. Dom był bardzo dobrze zadbany i każdego dnia na lunch otrzymywałam coś innego do jedzenia.

Kolejnym wspaniałym doświadczeniem było nawiązywanie znajomości z ludźmi z różnych państw. Mam nadzieję, że będę miała możliwość jeszcze raz tutaj przyjechać i rekomenduję kurs w Londynie każdemu kto chce poprawić swój angielski.

Seda o SC w Los Angeles

Zanim przyjechałam tutaj, trochę się obawiałam gdyż wszyscy na wokół mówili mi te same rzeczy o LA -szczególnie, że nie jest tam zbyt bezpiecznie. Przyleciałam tutaj i zobaczyłam, że ludzie tutaj są tak bardzo przyjemni i pomocni.

Także moja rodzina goszcząca była niesamowita. Wszędzie mnie oprowadzała i miałam pełną opiekę. Np. podczas jednego weekendu pojechaliśmy na kemping, był to mój pierwszy kemping w życiu. Byłam tak bardzo podekscytowana, że kiedy tam pojechałam poznałam wielu znajomych. Mieliśmy mnóstwo świetnej zabawy i wspólne spędzonych chwil.

Zobacz wszystkie ceny & terminy

Zwyczajnie wybierz typ kursu i kierunek wyjazdu a zobaczysz wszystkie ważne informacje.

Zaprojektuj swój kurs językowy

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »