Języki, podróże i niesamowite wspomnienia

Odkrywaj Świat ze Sprachcaffe!

Zróżnicowany wybór wyjazdów językowych, ofert edukacyjnych, kursów online, długoterminowych pobytów za granicą i obozów młodzieżowych.

Nasz wspólny cel: stworzyć doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz! Ucz się języków, takich jak angielski, hiszpański lub francuski podczas wycieczki językowej lub spotykaj ludzi z zagranicy na kursie językowym online. Dzięki Sprachcaffe docierasz dalej, rozmawiasz z ludźmi z całego świata i budujesz wyjątkowe, wspaniałe doświadczenia!

Szkoły Sprachcaffe gotowe. Bezpieczne podróże językowe.

Zapraszamy do rezerwacji podróży językowych na rok 2022. Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań. Dowiedz się więcej.

Sprawdź naszą różnorodną ofertę językową:

Co przemawia za wyborem Sprachcaffe?

Klient nasz Pan
W Sprachcaffe otrzymujesz pierwszorzędne usługi i bezpośrednie wsparcie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie +22 6604050 i oczywiście e-mailem: info.polska@sprachcaffe.com. Czekamy na Ciebie.

Szeroki wybór certyfikowanych szkół językowych
Możesz uczyć się w jednej z naszych 30 wspaniałych szkół językowych w pięknych miejscach na całym świecie. Tak więc czeka na Ciebie idealne połączenie wakacji i kursu językowego. W Sprachcaffe dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej, bez pośrednika i cieszysz się certyfikowaną jakością.

Lata doświadczenia
Sprachcaffe od prawie 40 lat jest jednym z wiodących organizatorów wycieczek językowych dla osób uczących się języków w każdym wieku. Ponad 55 000 studentów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs językowy w tętniących życiem, ekscytujących i egzotycznych miastach.

Codziennie nowa przygoda
Poznaj kulturę i mieszkańców danego kraju, rozwijaj się razem z innymi podróżnikami, odkrywaj nowe miejsca i spędź niezapomniany czas ze Sprachcaffe!

Poznaj międzynarodowych przyjaciół
Komunikacja jest szczególnie ważna na naszych kursach językowych, abyś mógł łatwo nawiązać rozmowę z innymi uczestnikami. Wspólne zajęcia na wycieczkach Sprachcaffe szybko tworzą poczucie bliskości w grupie. Nawet dzięki kursom online możesz rozmawiać z prawdziwymi ludźmi i nawiązywać nowe znajomości.

Trafiamy dokładnie w Twój gust
Nasze oferty są zróżnicowane! Niezależnie od tego, czy chcesz tylko wyjechać na kilka dni czy może spędzić za granicą kilka miesięcy - w Sprachcaffe znajdziesz to, czego szukasz! Dostosowujemy się do Twoich życzeń, abyś miał wspaniałe doświadczenia na naszym kursie językowym.

Zagraniczna podróż do szkoły językowej Sprachcaffe

1 organizacja. 7 szkół. 30 wspaniałych miejsc. Niezliczone wspomnienia.

Szybko zauważysz, że podczas pobytu językowego w krótkim czasie poprawiasz swoje umiejętności językowe. Wynika to w dużej mierze z tego, że nasz kurs jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Dużą zaletą podróży jest to, że przez cały czas po zajęciach otoczony jesteś językiem obcym, poznajesz miejscową kulturę oraz przebywasz w międzynarodowym środowisku.

Dowiedz się więcej o naszych kursach językowych >>

Co uwielbiają nasi klienci?

Podróż do USA

Ucz się w kraju nieograniczonych możliwości

Co składa się na podróż językową?

Miłe doświadczenia

Podróż

Kurs językowy

Pobyt

Test kwalifikujący

Opieka i czas wolny

Dyplom

Dodatkowe usługi

Co sądzą o naszych szkołach językowych osoby po kursach?

Annette o SC w Londynie

Po pierwsze bardzo dziękuje szkole w Londynie za miłe przyjęcie każdego studenta, który rozpoczął kurs w szkole. Dzięki tak ciepłemu przyjęciu, które otrzymaliśmy każdy czuł się częścią wielkiej rodziny.

Od pierwszego dnia w szkole każdy pracownik był dla mnie bardzo uprzejmy, miły i pomocny. Mój postęp w nauce języka był naprawdę satysfakcjonujący, a nauczyciele wspierali mnie, tłumacząc wszystko najlepiej jak mogli.

Podczas pobytu mieszkałam u rodziny goszczącej, która także była wyjątkowo miła i zawsze miałam możliwość aby ćwiczyć język właśnie podczas rozmów z nimi. Dom był bardzo dobrze zadbany i każdego dnia na lunch otrzymywałam coś innego do jedzenia.

Kolejnym wspaniałym doświadczeniem było nawiązywanie znajomości z ludźmi z różnych państw. Mam nadzieję, że będę miała możliwość jeszcze raz tutaj przyjechać i rekomenduję kurs w Londynie każdemu kto chce poprawić swój angielski.

Seda o SC w Los Angeles

Zanim przyjechałam tutaj, trochę się obawiałam gdyż wszyscy na wokół mówili mi te same rzeczy o LA -szczególnie, że nie jest tam zbyt bezpiecznie. Przyleciałam tutaj i zobaczyłam, że ludzie tutaj są tak bardzo przyjemni i pomocni.

Także moja rodzina goszcząca była niesamowita. Wszędzie mnie oprowadzała i miałam pełną opiekę. Np. podczas jednego weekendu pojechaliśmy na kemping, był to mój pierwszy kemping w życiu. Byłam tak bardzo podekscytowana, że kiedy tam pojechałam poznałam wielu znajomych. Mieliśmy mnóstwo świetnej zabawy i wspólne spędzonych chwil.

Zobacz wszystkie ceny & terminy

Zwyczajnie wybierz typ kursu i kierunek wyjazdu a zobaczysz wszystkie ważne informacje.

Zaprojektuj swój kurs językowy

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »