İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Sprachcaffe Dil Okulları: Sertifikalı Dil Eğitimleri

İngilizce, İspanyolca, Fransızca veya İtalyanca gibi popüler dilleri öğrenmek mi öğrenmek istiyorsunuz? O zaman tam da doğru yerdesiniz! Sprachcaffe dil okulları 40 yıllık deneyimiyle dünyanın farklı ülkelerinden gelen her yaştan insana ister capcanlı kent merkezlerinde isterse rengarenk sahil bölgelerinde dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Haydi siz de bize katılın ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir maceraya atılın!

En popüler destinasyonlarımız

Dil Kurslarımıza Göz Atın!

Gençler

12-21 yaş aralığındaki gençler için gözetimli, eğlenceli ve güvenli programlar

Daha fazla bilgi »

Online dil kursları

Gerçek öğretmenler ve uluslararası öğrencilerle birlikte eğitim alın!

Daha fazla bilgi »

Sprachcaffe'de dil eğitiminin avantajları nelerdir?

 • Mükemmel hizmet ve devamlı destek
  Sprachcaffe, dil geziniz öncesinde, sırasında ve sonrasında mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için her zaman size destek olmaya hazırdır!
 • Onlarca yıllık deneyim
  Sprachcaffe, 40 yıldır her yaştan dil meraklısına hizmet veren önde gelen dil seyahat şirketlerinden biridir. Yılda 55.000'den fazla öğrencimiz, canlı ve egzotik destinasyonlardaki dil kurslarımızın yüksek kalitesini doğrulamaktadır!
 • Sertifikalı dil okulları
  Sprachcaffe'nin dünya çapındaki 21 farklı dil okulunun kalitesi, yerel ve uluslararası kurumlar tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte ve tanınmaktadır.
 • Her gün yeni bir macera
  Kendinizi seçtiğiniz ülkenin kültürüne ve insanlarına bırakın ve diğer uluslararası öğrencilerle anılar biriktirirerek Sprachcaffe ile unutulmaz bir zaman geçirin!
 • Uluslararası arkadaşlıklar
  Ana dilleriniz farklı olsa da, Sprachcaffe'nin eğlenceli dil dersleri ve boş zaman aktiviteleri ile kısa sürede diğer öğrencilerle sohbet etmeye başlayacak ve belki de yıllar boyu sürecek arkadaşlıklar edineceksiniz!
 • İhtiyaçlarınıza özel hazırlanmış programlar
  İhtiyaçlarını karşılayabilmek için her zaman çeşitli program ve teklifler sunmayı hedefliyoruz. İster birkaç günlüğüne seyahat et, ister birkaç ay yurt dışında kal - Sprachcaffe'de herkes için bir şeyler var!

Sprachcaffe ile Unutulmaz Dil Seyahatleri

1 organizasyon. 7 dil. 21 destinasyon. Sayısız Hatıra.

Varışınızdan sadece birkaç gün sonra kendinize olan güveninizin arttığını ve dil becerilerinizin giderek daha da geliştiğini fark edeceksiniz.Bunun nedeni, Sprachcaffe'nin yabancı bir dil öğrenmenin anahtarı olduğuna inandığımız "öğrenilen dilin kültürüne maruz kalma" konusuna oldukça önem vermesidir. İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş dil kurslarımızla hızla ilerlerken, ders sonrasında çeşitli boş zaman aktiviteleriyle farklı ülkelerden gelen arkadaşlarınızla yeni hatıralar biriktirirken pratik yapma imkanı da bulacaksınız.

Dil kurslarımız hakkında bilgi edinin »

Öğrencilerimiz sevdiği dil kursları ve diller

İngilizce

En çok tercih edilen dil kurslarımız...

Devamı »
İngiltere

İngiltere'de Dil Eğitimi

İspanya

Dil Eğitiminiz uygun fiyatlarla İspanya'da alın.

Devamı »

Sunduğumuz Hizmetler

Deneyimler ve Arkadaşlıklar

Sprachcaffe ile yeni deneyimler kazanacak ve belki de ömür boyu sürecek arkadaşlıklar edineceksiniz.

Dil Kursu

Çeşitli dil eğitimlerimizden sana uygun olanı seç, hemen öğrenmeye başla. İster okulda ister online olarak istediğin dili kolaylıkla öğren.

Seviye Belirleme Testi

Kurs başlamadan önce, katılımcıların yakın seviyelerde olduğundan emin olmak için seviye belirleme testi yapılmaktadır.

Dil Eğitimi Sertifikası

Dil kursunun sonunda Sprachcaffe Dil Eğitimi Sertifikası alacaksınız.

Ulaşım

Gideceğiniz yere bağlı olarak uçak, otobüs veya trenle seyahat edebilirsiniz. Varışınızı planlayarak konaklayacağınız yere transferinizi sağlıyoruz.

Konaklama

Gideceğiniz dil okuluna bağlı olarak farklı konaklama seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Boş Zaman Aktiviteleri

Gençler için çeşitli aktiviteler programlara dahildir. Yetişkinler isteğe bağlı olarak geziler ve etkinlikler için rezervasyon yaptırabilirler.

Ek Hizmetler

Rezervasyon sırasında özel yemek, aktivite veya sigorta gibi birçok isteğe bağlı hizmeti seçebilirsiniz.

Sprachcaffe Dil Okullarımız

Öğrencilerimizin Sprachcaffe Hakkındaki Düşünceleri

Maren (Almanya)

"Okuldayken İngilizce derslerinden nefret etmeme rağmen buradaki dersler çok eğlenceli geçti. Konuşurken bir yandan gramer de öğreniyorsunuz. Sınıftaki tüm öğrenciler aynı seviyede olduğu için hata yapmaktan da çekinmiyorsunuz."

Alberto (İspanya)

"Eğitimimin sonunda İngilizcemin işimde, akademik çalışmalarımda ve sosyal hayatımda kullanabileceğim kadar ilerlediğini düşünüyorum. İngilizcesini ilerletmek isteyen herkese GEOS Calgary'i tercih etmelerini tavsiye ediyorum. Harika bir deneyim ve eminim siz de beğeneceksiniz."

Elisabeth (Almanya)

"Sprachcaffe Rabat'ta kaldığım süreden oldukça keyif aldım. Okuldaki atmosfer çok rahat, öğretmenler çok sabırlı ve başarılı eğitim metotları kullanıyorlar. Sadece 3 ay boyunca Arapça öğrendim ve bu sürede bu kadar ilerlemeyi açıkçası beklemiyordum. Yoğun kurs programı, gramer ve kelime bilgisi geliştirmek için gerçekten çok akıllıca bir tercihti."

Öğrencimiz Mine'nin Frankfurt'taki Sprachcaffe deneyimi hakkında neler söylediğini dinleyin.

Dil kuslarımız hakkında sorularınız ve cevapları

Dil gezileri, bir dil öğrenmenin ve yeni ülkeleri keşfetmenin en iyi yoludur. Rahat bir ortamda diğer uluslararası katılımcılarla birlikte ana dili İngilizce olan kişiler tarafından verilen bir dil kursuna katılıyor olacaksınız. Dili derslerden sonra da kullanarak öğrendiklerinizi pekiştirip, hızlı bir ilerleme kaydedeceksiniz. Sadece dili değil, tatilinizi geçireceğiniz ülkenin insanlarıa ve kültürü hakkında da bilgi edineceksiniz.

Teklifimizi keşfedin »

Bir dil seyahati, eğitiminiz veya kariyeriniz için önemli bir adım olabilir. Günümüz dünyasında İngilizce'nin en kullanışlı dillerden biri olduğu için, sadece ana dilinizden daha fazlasını konuşmak çok önemlidir. Yeni bir kültüre maruz kalmak ve yerel halkla kendi dillerinde iletişim kurabilmek de kişisel gelişiminizi olumlu yönde etkiler. Özellikle çocuklar ve gençler için dil gezileri, bağımsızlığı teşvik etmenin, özgüven geliştirmenin ve diğer uluslararası öğrencilerle arkadaş olmanın harika bir yoludur.

Bu öğrenme stilinize ve dil kursu ile belirlediğiniz hedeflere bağlıdır. Tekliflerimiz standart, yoğun ve bireysel dil kurslarından oluşmaktadır. Bu sayfadan tüm kurs türleri, yoğunlukları ve dil seviyeleri hakkında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Yetişkinler için dil gezileri 18 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur (16 yaşındakiler için istisnalar yapılabilir). 12 ila 17 yaş arası gençler için, gençlerin ihtiyaçlarına ve hobilerine göre hazırlanmış, öğrenciler için denetimli dil gezileri sunuyoruz!

Fiyatlar konuma, eğitim süresine, konaklama türüne ve kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olduğundan bu sorunun genel bir yanıtı yoktur.

Öğrenciler, en başından itibaren iyi eğitimli ekip üyelerimiz tarafından denetlenir!

Uçakla seyahat ediyorsanız, varış havaalanında sizi Sprachcaffe işaretiyle çıkışta bekleyen güler yüzlü bir Sprachcaffe ekip arkadaşı tarafından karşılanacaksınız. Havaalanından doğrudan rezervasyon yaptığınız konaklama birimine veya ev sahibi ailenizle kararlaştırılan buluşma noktasına gideceksiniz.

Dil seyahatlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi SSS bölümümüzde bulabilirsiniz.


Yeni Sprachcaffe kataloğu yayında!

✓ Tekliflerimiz
✓ Tüm fiyatlar ve kurs tarihleri
​​✓ Heyecan verici destinasyonlar

Online Katalog

Sprachcaffe Magazin

Dergimizde farklı kültürler,dil öğrenimi ve seyahatler hakkında ilgi çekici içerikler bulabilirsiniz!

Sprachcaffe dergimize göz atın! »