Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Вивчення мов, подорожі та незабутні спогади

Дослідіть світ разом зі Sprachcaffe!

Наш різноманітний вибір мовних подорожей, освіти, онлайн-курсів, довгострокового навчання за кордоном та молодіжних поїздок має одну спільну мету: створити враження, які ви ніколи не забудете! Вивчайте такі мови, як англійська, іспанська, німецька, французька, китайська, італійська та арабська, під час мовної поїздки або знайомтеся з іноземцями на мовних онлайн-курсах. З Sprachcaffe ви будете вдосконалюватися, спілкуватися з людьми з усього світу та отримувати унікальний досвід!

Якість мовних шкіл перевірено та підтверджено:

Ваші найулюбленіші напрямки

Мовна школа на Мальті

Відкрийте для себе наш чудовий кампус мовної школи на Мальті.

Докладніше »
Старша школа у Канаді

Проведіть незабутній шкільний рік у Канаді.

Мовна поїздка до Англії

Ви можете ефективно вивчати англійську під час мовної поїздки до Англії.

Докладніше »
Пригода на Кубі

Під час подорожі на Кубу на вас чекають захоплюючі дух пригоди.

Докладніше »
Мовні подорожі для підлітків

Ідеальна підготовка до нового навчального року у вашій поїздці для дітей шкільного віку з вивчення мови під наглядом.

Докладніше »
Мовні тури для дорослих

Відкрийте для себе нові культури та вивчіть нову мову під час мовної подорожі для дорослих.

Докладніше »
Мовні курси онлайн

Вивчайте мову на свій вибір у комфорті власного будинку зі справжніми викладачами.

Докладніше »
Молодіжні подорожі

Накопичуйте незабутні спогади про свою юнацьку подорож.

Докладніше »
Навчання у старших класах

Міжнародний шкільний обмін від 3 місяців.

Бізнес-курси

Вивчайте мови з упором на бізнес-тематику з досвідченими викладачами.

Відкрийте для себе мовні курси Sprachcaffe

З Sprachcaffe ви можете обрати одну з 7 мов, які ви можете ефективно та якісно вивчати під час вашої поїздки.

Під час мовної поїздки з Sprachcaffe ви не тільки пройдете ефективний мовний курс, а й поринете в культуру мови та країни, отримаєте досвід разом з іншими студентами, про які розповідатимете до кінця життя!

Дізнайтесь більше про наші програми

Ваші переваги з Sprachcaffe

Відмінне обслуговування та підтримка на місці

Ми надаємо великого значення всебічній підтримці! Для того, щоб ви відчували себе з нами невимушено, ми завжди доступні як ваш контактний партнер - до, під час і після вашої поїздки.

Роки досвіду роботи

Sprachcaffe вже майже 40 років є одним з провідних операторів мовних подорожей для любителів іноземних мов різного віку. Більше 55 000 студентів, які вивчають мову щорічно, можуть підтвердити, що ми пропонуємо більше, ніж просто високоякісні мовні курси у жвавих, захоплюючих та екзотичних містах!

Сертифіковані мовні школи

Ми маємо 30 власних мовних шкіл у фантастичних місцях! На вас чекає поєднання відпустки та мовного курсу. З Sprachcaffe ви бронюєте безпосередньо у мовної школи, без посередників та насолоджуєтеся сертифікованою якістю!

Нові пригоди щодня

Познайомтеся з культурою та людьми кожної країни, розвивайтеся разом з новими друзями, досліджуйте нові місця та проведіть незабутній час із Sprachcaffe!

Знайомтесь з людьми з усього світу

Спілкування особливо важливе на наших мовних курсах, тому ви легко зможете почати розмову з іншими учасниками. Завдяки спільним заходам під час усіх поїздок Sprachcaffe, швидко сформується тісна групова атмосфера. Навіть під час онлайн-курсів ви можете спілкуватися з реальними людьми та заводити нових друзів.

У нас точно є тур на ваш смак

Наші пропозиції різноманітні та багатогранні! Чи хочете ви відправитися в подорож всього на тиждень або провести за кордоном кілька місяців, ви знайдете те, що шукаєте, у Sprachcaffe! Ми адаптуємось до ваших побажань, щоб у вас залишився чудовий досвід із Sprachcaffe.


Відкрийте для себе нашу мовну школу на Мальті

Запитання та відповіді про Sprachcaffe

Які цінності у Sprachcaffe як у компанії?

Компанія Sprachcaffe поставила перед собою велику мету - сприяти міжкультурному спілкуванню між усіма людьми у всьому світі. Для цього ми допомагаємо нашим студентам вивчати нову мову, роблячи процес навчання максимально простим та захоплюючим.

Навчаючись у наших мовних школах, які розташовані в усьому світі, наші студенти з різних країн можуть обмінюватися ідеями і таким чином заводити міжнародних друзів та водночас знайомитися з новими культурами.

Коли було засновано компанію?

Компанія Sprachcaffe була заснована у 1983 році. З того часу ми полегшили нашим студентам вивчення нової мови. Водночас з моменту свого заснування нам вдається сприяти міжкультурному обміну. Завдяки нашому багаторічному досвіду роботи в туристичній галузі, з Sprachcaffe у вас є досвідчений та надійний партнер для ваших мовних подорожей!

Для кого підійдуть програми від Sprachcaffe?

Наші програми підходять для всіх вікових груп. Ми пропонуємо спеціальні програми для дорослих, для фахівців у якості навчальної відпустки та для студентів. Ці програми індивідуально пристосовані до вимог відповідної цільової групи. Таким чином, кожен із наших студентів може отримати незабутню та унікальну поїздку для вивчення мови. Ми також організуємо ваше перебування у старших класах за кордоном. За нашою допомогою ви зможете зробити перший крок до самостійного життя.

Для студентів із щільним графіком ми також пропонуємо мовні курси онлайн. Таким чином, ви можете пройти мовний онлайн-курс, не виходячи з дому, після робочого дня або у вихідні, та вивчати нову мову під час роботи.

Куди можна поїхати з Sprachcaffe?

Мовні школи Sprachcaffe розташовані у найкрасивіших місцях світу. З нами ви будете в захваті від різноманітності опцій. Наші найпопулярніші напрямки - Мальта, Канада, Англія та Німечинна.

Як забронювати подорож?

Ви можете легко забронювати подорож для вивчення мови через наш сайт. Просто виберіть програму на свій смак і зв'яжіться з нами. Ми з нетерпінням чекаємо на ваш дзвінок!

Що саме організовує наша компанія?

З Sprachcaffe ви отримаєте задоволення від безтурботної поїздки для вивчення мови. Залежно від бронювання, ми надаємо проживання та харчування у наших мовних школах. Крім того, ми пропонуємо цікаву програму відпочинку, що включає безліч розважальних заходів.

Ви не знайшли відповіді на своє запитання? Всі інші питання про нашу продукцію ми зібрали для вас у секції Ваші питання

Каталог мовних курсів та навчання за кордоном від Sprachcaffe 2023!

✓ Всі наші найкращі пропозиції в одному каталозі
✓ Чіткий та компактний
✓ Цікаві місця проведення курсів
✓ PDF-версія доступна відразу

Замовити безкоштовно

Онлайн-журнал

У нашому журналі про подорожі та мови ви знайдете захоплюючі статті про подорожі, культуру, спосіб життя і, звичайно ж, про мови!

Відкрийте для себе наш блог