2 tygodnie: od 5000 zł

W cenie: kurs, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikacyjny, dyplom ukończenia kursu.

Sprawdź oferty!

Nauka języka niemieckiego we Frankfurcie

Frankfurt to bez wątpienia międzynarodowa metropolia pięknie położona nad samą rzeką Men. Kosmopolityczne i popularne wśród turystów miasto w Niemczech, siedziba firmy Sprachcaffe, destynacja lubiana przez kursantów z całego świata wybierających naukę niemieckiego za granicą.

Kurs języka niemieckiegowe Frankfurcie to możliwość nauki tego języka w naturalnym i relaksującym środowisku, jednocześnie poznając niemiecką kulturę i mentalność mieszkańców. Zarezerwuj online kurs językowy we Frankfurcie i odkryj to ekscytujące miasto nad Menem. Możemy dobrać długość pobytu, zakwaterowanie i odpowiedni kurs językowy do Twoich wymagań, byś mógł osiągnąć swoje cele językowe i korzystać z niezapomnianych wrażeń. Uczyć będziesz się nie tylko podczas zajęć w szkole - nauka będzie trwać praktycznie cały czas podczas Twojego pobytu w Niemczech.

Turystyczne atrakcje

Spaceruj po starym mieście lub po bankowej dzielnicy Frankfurtu, zobacz Rathausplatz.

Widoki

Frankfurt ma najbardziej imponującą panoramę w Niemczech - imponujące budynki zawsze ciekawie wychodzą na zdjęciach.

Nowoczesna szkoła

Szkoła językowa, położona w tętniącym życiem centrum oferuje idealną atmosferę do nauki, dzięki nowoczesnej technologii, komputerom i WiFi.

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi wyszkoleni nauczyciele używają najnowszych i motywujących metod nauczania. W ten sposób uczysz się niemieckiego skutecznie.

Poznaj Niemcy!

Zachęcamy do zwiedzania Niemiec podczas kursu językowego za granicą, gdzie możecie cieszyć się swoją podróżą językową w nowych warunkach.

Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań.

Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

No map available.

Jakość prowadzonych przez nas kursów potwierdza akredytacja:

Nauka niemieckiego we Frankfurcie to możliwość nauki niemieckiego w naturalnym i relaksującym środowisku, jednocześnie poznając niemiecką kulturę i mentalność. Zarezerwuj nasz kurs językowy we Frankfurcie i odkryj to ekscytujące miasto nad Menem. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, czy chcesz rozpoczęć naukę, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs Sprachcaffe we Frankfurcie. Możemy dobrać długość Twojego pobytu, rodzaj zakwaterowania i odpowiedni kurs językowy do Twoich wymagań, tak, abyś mógł osiągnąć swoje wyznaczone cele językowe i korzystać z niezapomnianych wrażeń.

Jak wygląda nauka we Frankfurcie?

Nauka  niemieckiego we Frankfurcie jest wyjątkowo zróżnicowana, oferujemy odpowiednie kursy dla każdego, od 2-tygodniowego kursu podczas wakacji po kursy przygotowujące do egzaminu. Będziesz mieć również okazję do ćwiczenia tego, czego nauczysz się podczas zajęć i dzielić życie codzienne z innymi ludźmi.

Miasto nad Menem oczaruje Cię swoim urokiem starego miasta i imponującą dzielnicą finansową - jest to doskonałe miejsce na kurs niemieckiego. We Frankfurcie oferujemy kursy na wielu poziomach tak by Twoja nauka była efektywna.

Przeczytaj opinię o szkole

Dlaczego nauka niemieckiego we Frankfurcie ze Sprachcaffe?

Nauka niemieckiego we Frankfurcie jest niezapomnianym doświadczeniem: możesz uczyć się niemieckiego od wykwalifikowanych native speakerów na kursie językowym i jednocześnie odkrywać najbardziej ekscytujące miasta Europy. Program językowy jest inwestycją w Twoją przyszłość i udział w nim da tobie możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości.

Wybierz się na spacer po zoo we Frankfurcie lub zobacz egzotyczne rośliny w palmiarni. Odkryj wiele korzyści, jakie ma dla Ciebie udział w kursach językowych z Nami. Zapraszamy do Frankfurtu na mix nauki i wypoczynku - poznaj Nasze kursy niemieckiego we Frankfurcie już teraz.


Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie

Szkoła we Frankfurcie powstała w 1983 roku. Szkoła powita Cię przytulną kawiarnią, która stała się popularnym miejscem spotkań dla studentów. Piętro, na którym znajduje się szkoła posiada dobrze wyposażone sale lekcyjne.

Szkoła języka niemieckiego we  Frankfurcie:

  • 19 w pełni wyposażonych sal lekcyjnych
  • Hall recepcyjny
  • Mała kawiarnia z tarasem
  • Dostęp do internetu wi-fi 
  • Odnowione, nowoczesne i jasne sale lekcyjne
  • Akredytacje: ALTO i WYSE

Zobacz jakie kursy niemieckiego we Frankfurcie oferuje szkoła Sprachcaffe

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego we Frankfurcie?

Edukacja w sercu miasta

Szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych typu seminaria, wizyty w muzeum i wycieczki.

Kursy języka niemieckiego i angielskiego, które można łączyć.

Doskonałe warunki

Szkoła znajduje się w Sachsenhausen, spokojnej dzielnicy 10 minut spacerem od centrum miasta.

Apartamenty mieszczą się w budynku szkoły.

Dobra szkoła

Szkoła założona w 1983 roku i akredytowana przez FDSv

Szeroki program zajęć dodatkowych.

Lokalizacja szkoły niemieckiego we Frankfurcie

Szkoła Sprachcaffe we  Frankfurcie znajduje się blisko centrum  w eleganckiej i bezpiecznej części dzielnicy Sachsenhausen. Przytulne kawiarnie, restauracje i sklepy znajdują się w pobliżu szkoły. Szkoła znajduje się w wysokim budynku i posiada małą kawiarnię z tarasem, gdzie studenci mogą się zrelaksować przed lub po zajęciach z niemieckiego. Stacja metra Schweizer Platz jest oddalona o 5 minut drogi. Jeżeli chcesz iść w innym kierunku, możesz przejść przez żelazny most, żeby znaleźć się w centrum miasta i tam rozpocząć wycieczkę.

 


Kursy niemieckiego we Frankfurcie w Niemczech

Finansowa stolica Niemiec zamieszkiwana przez 3 miliony osób zaprasza na efektywne kursy językowe do szkoły zlokalizowanej nad Menem tylko 10 minut pieszo od centrum. Frankfurt jest chętnie odwiedzanym przez turystów miastem Niemiec, co świadczy o bardzo bogatym zapleczu turystycznym. Kursy niemieckiego we Frankfurcie powinny być więc idealnym połączeniem nauki niemieckiego jak i poznania samego miasta.

Nasza szkoła posiada uroczą kafejkę i taras, gdzie w wolnym czasie spotykają się kursancia na rozmawach po niemiecku - szkoląc wciąż język niemiecki ale już w nieformalnej atmosferze.

Zobacz jakie kursy niemieckiego we Frankfurcie oferujemy.

Szkoła we Frankfurcie oferuje kursy językowe na różnych poziomach. Do wyboru pozostaje również czas trwania od kilku do kilkunastu tygodni oraz intensywność kursu. Szkoła we Frankfurcie oferuje kursy w grupach jak i lekcje indywidualne. Możesz wybrać kurs: standardowy, egzaminacyjny, intensywny w grupach max. 12 osobowych lub zajęcia indywidualne. Nasza kadra nauczycieli to wyłącznie niemieccy native speakerzy.

Rodzaje kursów we Frankfurcie

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kurs Egzaminacyjny DAF

20 lekcji (15 godzin) tygodniowo
Czas trwania: 8 tygodni
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kurs Intensywny / Program Uniwersytecki

30 lekcji tygodniowo

do 12 osób w grupie

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kółko naukowe

2 lekcje tygodniowo (1,5 godziny)
Min. 1 tydzień
Zajęcia w grupie

Więcej informacji>>

Warsztaty

10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny)
Niemiecki biznesowy/ Komunikacja
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 -  17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Jaka jest nasza metoda nauki?

Sam fakt przebywania we Frankfurcie jest już wystarczająco ważnym aspektem naszej nauki. Nauka wszystkimi zmysłami? Spontanicznie i po części nawet nie świadomie? Sprachcaffe opracowało wyjątkowo efektywną metodę nauki języka na kursach: zamiast tradycyjnego, sztywnego i stresującego procesu nauki szkoła oferuje naukę poprzez spontaniczne i twórcze metody. Materiały edukacyjne używane w trakcie zajęć są elastyczne i dostosowywane do potrzeb grupy tak aby postępy w nauce zachodziły w możliwie jak najkrótszym czasie.

Intensywna komunikacja podczas zajęć już od pierwszej lekcji, pomaga szybciej opanować język, a zdobyte wiadomości są zapamiętywane na dłużej. Nowo poznane słownictwo, będzie od razu przez Ciebie użyte podczas odgrywania scenek z życia, rozmów czy pytań i odpowiedzi. Nasze motto to przyjemna i spontaniczna nauka przy kawie - jak więc taki kurs może nie być przyjemny?


Formy zakwaterowania we Frankfurcie

Aby Twój pobyt we Frankfurcie, jak i czas wolny przed i po zajęciach był jak najprzyjemniejszy, mamy do zaoferowania różne typy zakwaterowania. Jesteśmy pewni, że mamy odpowiednie dla Ciebie zakwaterowanie, które sprawi, że podczas kursu z niemieckiego będziesz się czuć  bardzo komfortowo.

Możesz wybrać pomiędzy trzema różnymi typami zakwaterowania we Frankfurcie: pobyt w apartamencie, w hotelu lub u rodziny goszczącej. Zakwaterowanie jest w godz. 14.00 - 20.00.

Dostępne formy zakwaterowania we Frankfurcie

Rodzina goszcząca

pokój 1-osobowy
wyżywienie BB lub HB
do 50 minut transportem publicznym od szkoły

Apartament standardowy / komfortowy

pokój 1- lub 2-osobowy
w budynku szkoły
bez wyżywienia

*W hotelu pokój 2-osobowy dostępny tylko dla 2 osób podróżujących razem

Uczestnicy kursu są proszeni o uiszczenie depozytu (m.in. za klucze) w 100 EUR od razu po przyjeździe! Zostanie on zwrócony w dniu wyjazdu/ wylotu.

Podczas pobytu konieczne jest uiszczenie podatku turystycznego w wysokości 2EUR/ doba. Należy zapłacić w miejscu zakwaterowania (hotel) lub w szkole (apartamenty, rodzina goszcząca).

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie


Czas wolny we Frankfurcie

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Spotkanie integracyjne

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
czas wolny

Wieczorem:
wieczór filmowy

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie Domu Goethego

Wieczorem:

Czas wolny

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Piłka nożna, siatkówka, itp.

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Cydrowy wieczór

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Heidelbergu

 

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Kolonii

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Kalendarium kulturalnych wydarzeń we Frankfurcie

Poniżej przedstawiamy skrócony wybór wydarzeń odbywających się co roku we Frankfurcie. Te i wiele innych wydarzeń, które odbywają się we Frankfurcie, warto odwiedzić! W przypadku pytań lub sugestii prosimy o kontakt z naszym personelem w Sprachcaffe Frankfurt.

Festiwal Musikmesse (kwiecień): Frankfurt Musikmesse ma ogromne znaczenie dla międzynarodowego przemysłu muzycznego. Oprócz samych targów organizowany jest także festiwal, który odbywa się w całym mieście i oferuje różnorodne koncerty.

Festiwal Osthafen (lipiec): Każdego roku w lipcu odbywa się duży festiwal sztuki, kultury i muzyki we Frankfurcie w Osthafen. Istnieje 5 scen, na których na żywo występuje wielu różnych artystów. Najlepsze w tym, że cały festiwal jest bezpłatny!

Sommerwerft (lipiec - sierpień): Sommerwerft to międzynarodowy festiwal teatralny z udziałem różnych artystów. Oferowany jest szeroki zakres wydarzeń związanych z teatrem, tańcem, muzyką, sztuką i poezją, a całość jest również bezpłatna!

Museumsuferfest (sierpień): W każdy ostatni weekend sierpnia we Frankfurcie odbywa się jeden z największych festiwali kultury i sztuki w Europie, Museumsuferfest. Wiele muzeów nad Menem jest otwartych do późnych godzin nocnych, a w mieście znajduje się także wiele scen, z których rozbrzmiewa muzyka na żywo.


Ceny i terminy - Niemcy, Frankfurt

Co jest zawarte w cenie?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie wyjazdu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia.

Ważne! Ceny nie zawierają transportu do Frankfurtu. Bezpiecznie i komfortowo można się do niego dostać drogą powietrzną. Przeloty na trasach z Polski do Frankfurtu oferują liczne linie lotnicze m.in. rodzimy LOT, niemiecki AirBerlin czy Lufthansa oraz wiele innych.

Wybierz i zaplanuj wyjazd językowy do Frankfurtu

*/