2 tygodnie: od 5000 zł

W cenie: kurs, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikacyjny, dyplom ukończenia kursu.

Sprawdź oferty!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Nauka języka niemieckiego we Frankfurcie

Frankfurt to bez wątpienia międzynarodowa metropolia pięknie położona nad samą rzeką Men. Kosmopolityczne i popularne wśród turystów miasto w Niemczech, siedziba firmy Sprachcaffe, destynacja lubiana przez kursantów z całego świata wybierających naukę niemieckiego za granicą.

Kurs języka niemieckiegowe Frankfurcie to możliwość nauki tego języka w naturalnym i relaksującym środowisku, jednocześnie poznając niemiecką kulturę i mentalność mieszkańców. Zarezerwuj online kurs językowy we Frankfurcie i odkryj to ekscytujące miasto nad Menem. Możemy dobrać długość pobytu, zakwaterowanie i odpowiedni kurs językowy do Twoich wymagań, byś mógł osiągnąć swoje cele językowe i korzystać z niezapomnianych wrażeń. Uczyć będziesz się nie tylko podczas zajęć w szkole - nauka będzie trwać praktycznie cały czas podczas Twojego pobytu w Niemczech.

Turystyczne atrakcje

Spaceruj po starym mieście lub po bankowej dzielnicy Frankfurtu, zobacz Rathausplatz.

Widoki

Frankfurt ma najbardziej imponującą panoramę w Niemczech - imponujące budynki zawsze ciekawie wychodzą na zdjęciach.

Nowoczesna szkoła

Szkoła językowa, położona w tętniącym życiem centrum oferuje idealną atmosferę do nauki, dzięki nowoczesnej technologii, komputerom i WiFi.

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi wyszkoleni nauczyciele używają najnowszych i motywujących metod nauczania. W ten sposób uczysz się niemieckiego skutecznie.

Poznaj Niemcy!

Zachęcamy do zwiedzania Niemiec podczas kursu językowego za granicą, gdzie możecie cieszyć się swoją podróżą językową w nowych warunkach.

Dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań.

Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

No map available.

Jakość prowadzonych przez nas kursów potwierdza akredytacja:

Nauka niemieckiego we Frankfurcie to możliwość nauki niemieckiego w naturalnym i relaksującym środowisku, jednocześnie poznając niemiecką kulturę i mentalność. Zarezerwuj nasz kurs językowy we Frankfurcie i odkryj to ekscytujące miasto nad Menem. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności językowe, czy chcesz rozpoczęć naukę, znajdziemy dla Ciebie odpowiedni kurs Sprachcaffe we Frankfurcie. Możemy dobrać długość Twojego pobytu, rodzaj zakwaterowania i odpowiedni kurs językowy do Twoich wymagań, tak, abyś mógł osiągnąć swoje wyznaczone cele językowe i korzystać z niezapomnianych wrażeń.

Nauka  niemieckiego we Frankfurcie jest wyjątkowo zróżnicowana, oferujemy odpowiednie kursy dla każdego, od 2-tygodniowego kursu podczas wakacji po kursy przygotowujące do egzaminu. Będziesz mieć również okazję do ćwiczenia tego, czego nauczysz się podczas zajęć i dzielić życie codzienne z innymi ludźmi.

Miasto nad Menem oczaruje Cię swoim urokiem starego miasta i imponującą dzielnicą finansową - jest to doskonałe miejsce na kurs niemieckiego. We Frankfurcie oferujemy kursy na wielu poziomach tak by Twoja nauka była efektywna.

Przeczytaj opinię o szkole

Dlaczego nauka niemieckiego we Frankfurcie ze Sprachcaffe?

Nauka niemieckiego we Frankfurcie jest niezapomnianym doświadczeniem: możesz uczyć się niemieckiego od wykwalifikowanych native speakerów na kursie językowym i jednocześnie odkrywać najbardziej ekscytujące miasta Europy. Program językowy jest inwestycją w Twoją przyszłość i udział w nim da tobie możliwość odwiedzenia unikalnych miejsc, zdobycia cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości.

Wybierz się na spacer po zoo we Frankfurcie lub zobacz egzotyczne rośliny w palmiarni. Odkryj wiele korzyści, jakie ma dla Ciebie udział w kursach językowych z Nami. Zapraszamy do Frankfurtu na mix nauki i wypoczynku - poznaj Nasze kursy niemieckiego we Frankfurcie już teraz.


Szkoła języka niemieckiego we Frankfurcie

Szkoła we Frankfurcie powstała w 1983 roku. Szkoła powita Cię przytulną kawiarnią, która stała się popularnym miejscem spotkań dla studentów. Piętro, na którym znajduje się szkoła posiada dobrze wyposażone sale lekcyjne.

Szkoła języka niemieckiego we  Frankfurcie:

  • 19 w pełni wyposażonych sal lekcyjnych
  • Hall recepcyjny
  • Mała kawiarnia z tarasem
  • Dostęp do internetu wi-fi 
  • Odnowione, nowoczesne i jasne sale lekcyjne
  • Akredytacje: ALTO i WYSE
Zobacz jakie kursy niemieckiego we Frankfurcie oferuje szkoła Sprachcaffe

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego we Frankfurcie?

Edukacja w sercu miasta

Szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych typu seminaria, wizyty w muzeum i wycieczki.

Kursy języka niemieckiego i angielskiego, które można łączyć.

Doskonałe warunki

Szkoła znajduje się w Sachsenhausen, spokojnej dzielnicy 10 minut spacerem od centrum miasta.

Apartamenty mieszczą się w budynku szkoły.

Dobra szkoła

Szkoła założona w 1983 roku i akredytowana przez FDSv

Szeroki program zajęć dodatkowych.

Lokalizacja szkoły niemieckiego we Frankfurcie

Szkoła Sprachcaffe we  Frankfurcie znajduje się blisko centrum  w eleganckiej i bezpiecznej części dzielnicy Sachsenhausen. Przytulne kawiarnie, restauracje i sklepy znajdują się w pobliżu szkoły. Szkoła znajduje się w wysokim budynku i posiada małą kawiarnię z tarasem, gdzie studenci mogą się zrelaksować przed lub po zajęciach z niemieckiego. Stacja metra Schweizer Platz jest oddalona o 5 minut drogi. Jeżeli chcesz iść w innym kierunku, możesz przejść przez żelazny most, żeby znaleźć się w centrum miasta i tam rozpocząć wycieczkę.

 


Kursy niemieckiego we Frankfurcie w Niemczech

Zapraszamy do nauki i zabawy w naszej szkole językowej w samym sercu Frankfurta! Twój sukces w nauce jest naszym priorytetem, dlatego też tylko wysoko wykwalifikowani nauczyciele prowadzą zajęcia. Uczestnicy z różnych części świata komunikują się ze sobą na lekcjach. Przed wyjazdem lub pierwszegp dnia w szkole przystąpisz do testu językowego we Frankfurcie, aby określić swój poziom językowy. Oferujemy kursy niemieckiego dostosowane do wszystkich celów nauki i wymagań. Zajęcia odbywają się zawsze od poniedziałku do piątku. Oprócz kursu niemieckiego, możesz również doskonalić swój angielski na naszym kursie angielskiego we Frankfurcie.

Duży wybór kursów

Wybieraj spośród różnych kursów we Frankfurcie

Zróżnicowane lekcje

Nauczyciele pomagają ci osiągnąć cel

Bardzo wykwalifikowani nauczyciele

Nauka niemieckiego od native speakerów

Test poziomu i certyfikat językowy

Ciesz się wysoką jakością kursu językowego

Kurs standardowy

Kurs standardowy składa się z 20 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu standardowego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

Kurs intensywny składa się z 30 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu intensywnego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

Dzięki indywidualnym lekcjom możesz wybrać tematy istotne dla ciebie w 10 lub 20 lekcjach po 45 minut razem z nauczycielem. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. Opcjonalnie może wziąć udział druga osoba.

Więcej informacji>>

Study Club

Study Club składa się z 2 lekcji tygodniowo, każda trwająca 45 minut. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. W jednym czasie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Udział jest bezpłatny.

Warsztaty

W naszych warsztatach oferujemy dodatkowo 10 lekcji. Główny nacisk kładziony jest na język biznesowy. Minimalny okres trwania kursu wynosi 1 tydzień, a maksymalna liczba uczestników w grupie to 12 osób.

Więcej informacji na temat naszych warsztatów »

Kursy Przygotowawcze do TestDAF

W kursie przygotowawczym do TestDAF możesz przygotować się w ciągu 20 lekcji po 45 minut każda, przy maksymalnej liczbie 12 studentów w grupie. Minimalny okres trwania kursu to 8 tygodni.

Więcej informacji na temat przygotowania do egzaminu »

Intensywny Kurs Uniwersytecki

Intensywny Kurs Uniwersytecki obejmuje 30 lekcji tygodniowo. Maksymalna liczba uczestników w grupie wynosi 12 studentów na klasę.

Opinie kursantów

Eri Konishi (Japonia)

Początkowo myślałam, że nauka w Sprachcaffe będzie trudna, gdyż na zajęciach wszyscy - zarówno nauczyciel, jak i uczniowie - muszą mówić tylko po niemiecku. Mimo trudności zrozumienia zajęć na początku, z czasem zdałam sobie sprawę, jak istotne jest zmuszanie się do rozmawiania wyłącznie po niemiecku. Uwielbiam wszystkich nauczycieli, ale moja wyjątkowo wspaniała nauczycielka sprawia, że szkoła staje się dla mnie nie tylko miejscem nauki, ale także przyjemnością.

Onur Öztürk (Turcja)

Początkowo bałem się, że nauka w Sprachcaffe będzie trudna, ponieważ wszyscy w klasie muszą mówić tylko po niemiecku. Pomimo initialnych trudności zrozumienia zajęć, z czasem zdałem sobie sprawę, jak ważne jest zmuszanie się do rozmawiania wyłącznie po niemiecku. Teraz, dzięki wspaniałej nauczycielce i przyjaznej atmosferze, cieszę się nauką w szkole każdego dnia.

Hyo Jung Lee (Korea)

Wybrałam Sprachcaffe z powodu mniejszych grup, co pozwala mi częściej rozmawiać i lepiej się uczyć. Nauczyciele są świetni, a atmosfera sprzyja zaangażowaniu studentów w naukę nowych języków. Najbardziej podoba mi się system edukacyjny, gdzie małe grupy umożliwiają intensywną naukę i zadawanie pytań, a nauczyciele są cierpliwi i doświadczeni.


Formy zakwaterowania we Frankfurcie

Aby Twój pobyt we Frankfurcie, jak i czas wolny przed i po zajęciach był jak najprzyjemniejszy, mamy do zaoferowania różne typy zakwaterowania. Jesteśmy pewni, że mamy odpowiednie dla Ciebie zakwaterowanie, które sprawi, że podczas kursu z niemieckiego będziesz się czuć  bardzo komfortowo.

Możesz wybrać pomiędzy trzema różnymi typami zakwaterowania we Frankfurcie: pobyt w apartamencie, w hotelu lub u rodziny goszczącej. Zakwaterowanie jest w godz. 14.00 - 20.00.

Dostępne formy zakwaterowania we Frankfurcie

Rodzina goszcząca

pokój 1-osobowy
wyżywienie BB lub HB
do 50 minut transportem publicznym od szkoły

Apartament standardowy / komfortowy

pokój 1- lub 2-osobowy
w budynku szkoły
bez wyżywienia
*W hotelu pokój 2-osobowy dostępny tylko dla 2 osób podróżujących razem Uczestnicy kursu są proszeni o uiszczenie depozytu (m.in. za klucze) w 100 EUR od razu po przyjeździe! Zostanie on zwrócony w dniu wyjazdu/ wylotu. Podczas pobytu konieczne jest uiszczenie podatku turystycznego w wysokości 2EUR/ doba. Należy zapłacić w miejscu zakwaterowania (hotel) lub w szkole (apartamenty, rodzina goszcząca). BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie

Czas wolny we Frankfurcie

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Spotkanie integracyjne

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
czas wolny

Wieczorem:
wieczór filmowy

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie Domu Goethego

Wieczorem:

Czas wolny

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Piłka nożna, siatkówka, itp.

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Cydrowy wieczór

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

do Heidelbergu

 

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Kolonii

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Kalendarium kulturalnych wydarzeń we Frankfurcie

Poniżej przedstawiamy skrócony wybór wydarzeń odbywających się co roku we Frankfurcie. Te i wiele innych wydarzeń, które odbywają się we Frankfurcie, warto odwiedzić! W przypadku pytań lub sugestii prosimy o kontakt z naszym personelem w Sprachcaffe Frankfurt.

Festiwal Musikmesse (kwiecień): Frankfurt Musikmesse ma ogromne znaczenie dla międzynarodowego przemysłu muzycznego. Oprócz samych targów organizowany jest także festiwal, który odbywa się w całym mieście i oferuje różnorodne koncerty.

Festiwal Osthafen (lipiec): Każdego roku w lipcu odbywa się duży festiwal sztuki, kultury i muzyki we Frankfurcie w Osthafen. Istnieje 5 scen, na których na żywo występuje wielu różnych artystów. Najlepsze w tym, że cały festiwal jest bezpłatny!

Sommerwerft (lipiec - sierpień): Sommerwerft to międzynarodowy festiwal teatralny z udziałem różnych artystów. Oferowany jest szeroki zakres wydarzeń związanych z teatrem, tańcem, muzyką, sztuką i poezją, a całość jest również bezpłatna!

Museumsuferfest (sierpień): W każdy ostatni weekend sierpnia we Frankfurcie odbywa się jeden z największych festiwali kultury i sztuki w Europie, Museumsuferfest. Wiele muzeów nad Menem jest otwartych do późnych godzin nocnych, a w mieście znajduje się także wiele scen, z których rozbrzmiewa muzyka na żywo.

Ceny i terminy - Niemcy, Frankfurt

Co jest zawarte w cenie?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie wyjazdu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia.

Ważne! Ceny nie zawierają transportu do Frankfurtu. Bezpiecznie i komfortowo można się do niego dostać drogą powietrzną. Przeloty na trasach z Polski do Frankfurtu oferują liczne linie lotnicze m.in. rodzimy LOT, niemiecki AirBerlin czy Lufthansa oraz wiele innych.

Wybierz i zaplanuj wyjazd językowy do Frankfurtu