İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İş İçin Almanca Dil Eğitimi

Mesleki Almanca Dil Eğitimi
  • Kurs süresi: Min. 1 hafta
  • Haftada 10 ek ders
  • Başlangıç tarihi: tüm yıl boyunca her pazartesi.

Mesleki Almanca Kursları

Alman dili Avrupa ekonomisindeki en önemli dillerden biridir. Almanca, iş dünyasının önemli bir parçası haline gelen bir dildir. Uluslararası ticaretin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olması, yabancı iş ortaklarıyla uğraşmak bir dizi endüstride norm haline gelmiştir.

Otomotiv endüstrisinden daha geniş mühendislik yelpazesine kadar, Alman pazarı çeşitli alanlarda hayal edilemez fırsatlarla doludur. Küresel ekonomiye ve dünyanın üçüncü büyük ihracatçısına önemli bir katkıda bulunan Alman ortaklarla yapılan ticari ilişkiler, uluslararası başarının bir parçası haline gelmiştir, bu nedenle kendinizi sektörünüzde öncü olarak ayarlayın ve kuruluşunuzu ihtiyaç duyduğu dil becerileriyle donatın.

Kurumsal Almanca Eğitimi İçin Okullarımız

Frankfurt

Almanya'nın finansal şehrinde İş İçin Almanca Eğitimi

Devamı »
Münih

Münih'te İş İçin Almanca Kurslarımıza Katılın.

Devamı »

Almanya'da Mesleki Almanca Kursları

Alman dilinin önemi hızlı bir şekilde artmaktadır. Almanya'daki okullarımız profesyonel bir dil kursu için ideal bir zemin sunarken, nitelikli dil öğretmenlerimiz kurumsal iletişim sanatına odaklanan Almanca kursları tasarlamaktadır. Alman diline hakim olmanız ya da profesyonel terminolojiniz ve teknik jargonuzu düzeltmeniz gerekip gerekmediği, Alman dil öğretmenlerimizin yardımıyla, kendinizi Alman dilinde akıcı bir şekilde donatılmış bir sonraki büyük kurumsal maceraya atılmaya hazır halde bulacaksınız.

Dilin temellerinden, profesyonel bağlamda iletişim karışıklıklarına kadar, dil ile ilgili hedefleriniz Sprachcaffe ile elinizin altında. Alman dil becerilerinizi mükemmelleştirirken büyüleyici Alman kültürü, dinamik kurumsal arenalar ve okullarımızın ilham verici ortamı ile kendinizi kuşatın.