🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Gap Year - idealna okazja, żeby nauczyć się języka za granicą

Chcesz nauczyć się języka, pomieszkać trochę w ulubionym kraju i poczuć się jak jego mieszkańcy? Co powiesz na 3 miesięczny urlop połączony z nauką języka albo nawet rok za granicą w stylu gap year? Masz w kieszeni dyplom ukończenia szkoły średniej i chciałbyś ponownie wyjechać za granicę przed rozpoczęciem studiów lub pracy? Skończyłeś studia i chcesz iść dalej w świat, ale bariera językowa uniemożliwia Ci spełnienie wielkiego marzenia? Chcesz się uczyć języka obcego i mówić tak dobrze, jak to możliwe, ale nie wiesz jak?

Zatem nasz długoterminowy kurs językowy jest dla Ciebie odpowiednią opcją! W ramach roku przerwy, roku za granicą lub urlopu możesz wypróbować nowe rzeczy, podróżować, uczyć się języka, poznawać świat i zdobywać doświadczenie, zanim skoncentrujesz się na długofalowej karierze. Nie ma prawie żadnych ograniczeń dotyczących tego, jak zaprojektować ten rok przerwy. Dzięki Sprachcaffe możesz wybrać język, którego chcesz się uczyć w jakim kraju. Ty decydujesz, jak długo to potrwa! Zaplanuj swój pobyt za granicą zgodnie ze swoimi życzeniami i pomysłami. Pomagamy Ci zrealizować wymarzoną podróż!

Dlaczego warto pojechać na gap year za granicą?

Miejsca

30 szkół w 8 krajach. Co wybierzesz?

Życie towarzyskie

Podcza pobytu długoterminowego poznajesz kraj, jego kulturę i ludzi tak intensywnie, jak to możliwe!

Język

Uczysz się języka skutecznie - w czasie lekcji z native speakerem oraz rozmów z lokalsami.

Nauka

W ramach naszych programów możesz optymalnie przygotować się do przyszłych studiów lub szkoleń za granicą.

Co czeka Cię podczas długoterminowego wyjazdu ze Sprachcaffe?

  • Poprawisz swoje umiejętności językowe
  • Poznasz nowy kraj i nowych ludzi
  • Masz szansę poznać międzynarodowych przyjaciół
  • Stajesz się bardziej niezależny/a
  • Zdobywasz doświadczenie życiowe
  • Masz okazję poprawić swoje zawodowe perspektywy

A może studia za granicą?

Polepsz swoje perspektywy zawodowe, zdobywając cenne kwalifikacje!

Studia za granicą są poważną zaletą na dzisiejszych zglobalizowanych rynkach pracy. Trudno jest jednak określić właściwą ścieżkę dla własnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz pomocy w dostaniu się na studia w USA, Kanadzie czy Niemczech i w  znalezieniu najbardziej bezpośredniej drogi do własnego sukcesu - odezwij się do nas!

Ciesz się niezapomnianym czasem - z nami to możliwe

Niezależnie od tego, jak chciałbyś, by wyglądał Twój pobyt za granicą, zajmiemy się wszystkim! W przeciwieństwie do zwykłych standardowych i intensywnych kursów, długoterminowy kurs językowy jest zaprojektowany na znacznie dłuższy okres. Wraz z podobnie myślącymi ludźmi bierzesz udział w ciągłym kursie językowym. Powiedz nam, czego potrzebujesz, my zadbamy o zakwaterowanie * (i jedzenie) oraz kurs językowy. Ponadto na miejscu można zarezerwować różne wycieczki, zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Możesz samodzielnie zdecydować, ile czasu dziennie dasz radę poświęcić lekcjom. Kurs standardowy obejmuje cztery, kurs intensywny sześć 45-minutowych lekcji dziennie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku rano lub popołudniami, a w weekendy można dowolnie planować czas. Oferujemy wycieczki, zajęcia sportowe i inne formy wypoczynku, ale możesz również zorganizować swój wolny czas zgodnie z własnymi życzeniami.

Oferujemy kursy na wszystkich poziomach językowych od A0 do C2. Przed rozpoczęciem podróży prosimy o przystąpienie do testu kwalifikacyjnego, abyśmy mogli optymalnie Cię wesprzeć i precyzyjnie określić Twój poziom językowy.

Nasze długoterminowe kursy językowe są oferowane przez cały rok, co oznacza, że ​​nie ma żadnych ograniczeń dotyczących terminu rezerwacji.

W przypadku dłuższych pobytów za granicą zawsze należy wykupić ubezpieczenie podróżne. Sprachcaffe oferuje ubezpieczenie podróżne tylko na 45 dni, dlatego powinieneś wykupić dodatkową ochronę ubezpieczeniową.

Minimalny wiek to 18 lat. W niektórych krajach długoterminowy kurs językowy jest również możliwy od 16 roku życia, ale tylko za pisemną zgodą opiekuna prawnego.

Ważne informacje

  • Zadbamy o wszystkie Twoje potrzeby, bez względu na to, jak chcesz spędzić swój pobyt podczas podróży językowej! Minimalny czas, który w tym przzypadku należy przeznaczyć na kurs językowy wynosi 8 tygodni, ale nie ma żadnego górnego limitu. Dlatego to od Ciebie zależy, czy chcesz spędzić za granicą 2 miesiące, rok, czy nawet więcej czasu.
  • Tygodniowa cena naszego kursu zmniejsza się wraz z dłuższym pobytem, ​​ale rodzaj usług, które otrzymujesz, pozostanie taki sam. Dbamy o Twój lot, zakwaterowanie, wyżywienie (jeśli dotyczy) i Twój kurs językowy. Możesz również zarezerwować u nas dowolne zajęcia w czasie wolnym.
  • Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat ubezpieczenia podróży.
  • 18 lat to najniższy wiek wymagany do wzięcia udziału w większości naszych kursów w ramach gap year. W niektórych krajach uczestnicy w wieku 16 lat i starsi mogą zarezerwować długoterminowy kurs językowy, jednak takie wnioski będą przyjmowane tylko za zgodą rodziców uczestnika.

Im dłużej, tym taniej!

W przypadku długoterminowych kursów językowych tygodniowa cena obniża się w zależności od długości pobytu.

Pod koniec pobytu językowego otrzymasz certyfikat językowy Sprachcaffe.

Cały wachlarz języków do wyboru

Rok po angielsku

W Anglii, na Malcie, w USA lub Kanadzie

Sprawdź »

Rok po niemiecku

Spędź niezapomniany czas w Niemczech

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog