🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Język hiszpański on-line

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się hiszpańskiego. Często brak nam jednak czasu lub motywacji. Jednak kursy hiszpańskiego online Sprachcaffe mogą rozwiązać ten problem. Sprachcaffe oferuje skuteczne i zabawne lekcje online dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje umiejętności hiszpańskiego. Dowiedz się więcej o naszych kursach i jak wybrać najlepszą opcję.

 

Kurs grupowy

 • 4-10 uczestników o tym samym poziomie językowym (A1-C2)
 • Poznawaj znajomych z całego świata w wirtualnej klasie
 • Interakcja w stałej grupie, nauka języka i codzienny kontakt
 • od 8 do 120 lekcji miesięcznie
 • Inne modele na zapytanie

 

5 dni w tygodniu

10 lekcji tygodniowo 480 zł/tydzień

20 lekcji tygodniowo 960 zł/tydzień

Lekcje indywidualne

 • dla 1 osoby lub 2 osób o tym samym poziomie językowym
 • możliwy kurs specjalistyczny i przygotowanie do egzaminów językowych
 • spersonalizowany program nauczania i wsparcie
 • elastyczne daty i godziny
 • 1 lekcja = 45 min. - możliwe 2 do 6 lekcji dziennie

 

Lekcje prywatne 1:1

10 lekcji: 2064 zł

Lekcje 2:1

Cena za osobę

10 lekcji: 1632 zł/osoba

Udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe daje Ci 5% zniżki na wyjazd językowy do naszych zagranicznych szkół. Jeśli dodatkowo polecisz nas znajomym, otrzymasz 10% zniżki.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do zapisania się na kursy online, aby uczyć się hiszpańskiego, oto kilka powodów, o których warto pamiętać:

Dlaczego warto wybrać kurs języka hiszpańskiego online?

Powszechność

Jest to jeden z najczęściej używanych języków. Hiszpańskiego używa ponad 400 milionów ludzi na całym świecie. Oznacza to, że prawie 6% ludzi mówi tym językiem. Hiszpański jest językiem urzędowym w 20 różnych krajach.

Popularność

Można śmiało powiedzieć, że popularność języka hiszpańskiego będzie coraz większa. Więc to najwyższy czas, aby rozpocząć naukę tego języka. Liczba osób mówiących po hiszpańsku rośnie w szybkim tempie.

Atut

Znajomość języka hiszpańskiego wzbogaci Twoje CV. W ten sposób zaimponujesz przyszłym pracodawcom, a w wielu międzynarodowych firmach będziesz wyprzedzisz konkurencję dzięki temu dodatkowemu atutowi.

Podróżowanie

Podróżowanie po świecie stanie się super! Chcesz podróżować nie tylko do Hiszpanii, ale także do takich krajów jak Meksyk czy Kuba? W takim przypadku z pewnością powinieneś nauczyć się hiszpańskiego online, dzięki czemu Twoje wrażenia z podróży będą przyjemniejsze.

Możesz wyjechać na studia do kraju, gdzie używany jest język hiszpański. Kurs hiszpańskiego za granicą to świetna okazja do zdobycia doświadczenia. Wiele osób wybiera hiszpański jako drugi lub trzeci język obcy. Jeśli jesteś jednym z nich, dowiedz się, jak najlepiej nauczyć się tego języka.

Czy łatwo nauczyć się hiszpańskiego?

Ogólnie rzecz biorąc, nauka języka hiszpańskiego nie jest taka trudna. Zapisując się na kursy hiszpańskiego online oferowane przez Sprachcaffe, możesz rozpocząć interesującą podróż, która dostarczy Ci wielu wspaniałych wrażeń. Stopniowo wraz z innymi uczestnikami zdobędziesz coraz większą wiedzę i wreszcie będziesz mógł swobodnie porozumiewać się po hiszpańsku. Początek też nie powinien być dużym wyzwaniem, więc nie wahaj się zrobić tego tak szybko, jak to możliwe.

Czy można szybko nauczyć się hiszpańskiego?

Jeśli chodzi o hiszpański, to jak szybko się go nauczyć jest prawdopodobnie najczęściej zadawanym pytaniem. Czy jesteś gotowy poświęcić wystarczająco dużo czasu na naukę hiszpańskiego? W takim przypadku musisz wziąć jak najwięcej lekcji hiszpańskiego online w tygodniu.

Aby zostać hiszpańskojęzycznym, musisz poszerzyć swoje słownictwo, nauczyć się gramatyki, poprawić wymowę i ogólnie dużo czytać, pisać i mówić.

W Sprachcaffe znajdziesz profesjonalnych i doświadczonych nauczycieli hiszpańskiego, którzy w razie potrzeby pomogą Ci w nauce języka. Możesz też rozważyć udział w kursie 1:1, na którym pracujesz indywidualnie z nauczycielem lub zapisać się na kurs z kimś, kogo znasz i jest na podobnym poziomie językowym, co Ty. Dzielcie się swoimi wrażeniami i pomagajcie sobie nawzajem.

Poziom znajomości języka hiszpańskiego

Wszystko zaczyna się od określenia poziomu znajomości języka hiszpańskiego. Oferujemy kursy online od całkowicie początkujących (brak wcześniejszej znajomości języka) do kursów na najwyższym poziomie (umiejętność porozumiewania się prawie jak native speaker). Wraz ze wzrostem znajomości języka rosną wymagania wobec nauczyciela języka hiszpańskiego. Nasi doświadczeni lektorzy na poziomie native speakerów są do tego optymalnie przygotowani i są przeszkoleni w zakresie obsługi wszystkich poziomów językowych.
Poziom początkujący (A0) - Nie masz wcześniejszej znajomości języka hiszpańskiego.

Poziom podstawowy (A1)
- Masz podstawową wiedzę na temat tworzenia prostych zdań. Niższy średniozaawansowany (A2) - Potrafisz czytać i rozumieć proste artykuły prasowe oraz formułować proste stwierdzenia.
Poziom średniozaawansowany (B1) - Masz zaawansowaną wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa.

Wyższy średniozaawansowany (B2)
- Twoje umiejętności językowe są solidne. Możesz rozmawiać na prawie każdy temat.
Poziom zaawansowany (C1) - Potrafisz zrozumieć abstrakcyjne i złożone treści oraz formułować spontaniczne wypowiedzi.

Poziom akademicki (C2)
- Potrafisz biegle porozumiewać się w języku hiszpańskim w każdej sytuacji.

Pytania na temat kursów językowych online

W Sprachcaffe zawsze uczysz się w stałej grupie Kursantów, którą tworzą doświadczeni liderzy akademiccy. Jest to ważne, ponieważ:
 • Nauczyciel poznaje Waszw mocne i słabe strony i dlatego może zaoferować konkretne rozwiązania.
 • Uczestnicy poznają się i mogą się do siebie dostosować; promuje to swobodę komunikacji i uwalnia zahamowania.
 • Nie zawsze musisz podążać za podręcznikiem. Nauczyciel oferuje elastyczność, która pozwala skupić się na określonych tematach.
 • Rozwijają się przyjaźnie, które żyją także poza zajęciami językowymi.
Jeśli nie czujesz się komfortowo w grupie lub nie odpowiada ona Twojemu poziomowi językowemu, nasi liderzy akademiccy są zawsze dostępni i jeśli to możliwe, znajdą dla Ciebie bardziej odpowiednią grupę.

 • Stałe połączenie z Internetem
 • Komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet (z kamerą internetową i mikrofonem)
 • Przeglądarka internetowa lub aplikacja na smartfony

Aby wziąć udział w czacie wideo, wystarczy Internet i odpowiedni sprzęt. Idealnie, jeśli masz kamerę internetową z mikrofonem na komputerze lub smartfon z przednią kamerką, czyli tzw. „aparatem do selfie”. Następnie możesz uzyskać dostęp do klasy za pomocą zwykłej przeglądarki lub aplikacji na smartfona.

Jeśli nie chcesz włączyć kamery lub jej nie masz, możesz dołączyć do czatu wideo i zobaczyć innych uczestników. Potrzebujesz mikrofonu, aby móc komunikować się z nauczycielem. Jeśli nie masz mikrofonu, możesz po prostu połączyć się ze spotkaniem za pomocą zwykłego telefonu i bezpłatnego numeru.

W dowolnym momencie możesz przełączać się między urządzeniami mobilnymi lub stacjonarnymi (np. jedno spotkanie na smartfonie, następne na komputerze).
Bazujemy na sprawdzonym oprogramowaniu firmy Cisco. Możesz wziąć udział w spotkaniu testowym, aby upewnić się, że kamera internetowa i mikrofon są poprawnie skonfigurowane i że nasza klasa online działa u Ciebie poprawnie. Problemy są bardzo mało prawdopodobne.
Po wykupieniu kursu, otrzymasz link i dane dostępowe przez e-mail.

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji za pośrednictwem przeglądarki internetowej, po prostu kliknij podany link. Następnie zostaniesz poproszony o pobranie i uruchomienie pliku. Po uruchomieniu pliku będziesz w klasie.

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie językowym online za pośrednictwem smartfona, musisz najpierw zainstalować odpowiednią aplikację. Tam zostaniesz poproszony o podanie danych dostępu do sesji.

Możesz również wybrać numer sesji przez telefon. Aby to zrobić, wybierz bezpłatny numer telefonu zawarty w e-mailu z zaproszeniem. Następnie zostaniesz poproszony o podanie kodu PIN sesji.

Sesja rozpoczyna się, gdy nauczyciel jest online.

Oczywiście mamy do zaoferowania naukę wielu innych języków obcych online. Sprawdź tu.

Przeczytaj sekcję najczęściej zadawane pytania i weź udział w kursie językowym online ze Sprachcaffe.