🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Konkurs Twój Sprachcaffe Moment

Podziel się swoim #SprachcaffeMoment z całym światem!

Czym jest #SprachcaffeMoment?

Szkoły językowe Sprachcaffe to ponad 25 zagranicznych destynacji: tak wiele do odkrycia, tak wiele do nauczenia i do pokochania! Pokaż co znaczy być studentem Sprachcaffe!

Sprachcaffe Moment może być wszystkim co zdarzyło się podczas Twojego wyjazdu. Mogą to być wyjątkowe chwile, przepiękne krajobrazy, wycieczki fakultatywne, lokalne pyszne potrawy czy nowe międzynarodowe znajomości!

#SprachcaffeMoment zostało stworzone po to, aby stworzyć luźną i przyjacielską komunikację pomiędzy wszystkimi uczestnikami naszych kursów. Dzielcie się własnymi najciekawszymi momentami z podróży ze Sprachcaffe w internecie!

Podziel się swoją najlepszą chwilą!

Podziel się w internecie najlepszymi chwilami w Sprachcaffe. Pokaż swoim przyjaciołom i rodzinie swoje najciekawsze wspomnienia. Również dla Twoich znajomych z kursu będzie to wspaniała pamiątka - wspólnie spędzone chwilę dosępne w sieci nawet po powrocie do swoich krajów!

Pamiętajcie żeby do swoich postów koniecznie dodać hashtag (!) :

#SprachcaffeMoment

Opublikować możesz wszystko, co uważasz za ciekawe: zdjęcie, film, rysunek. Najważniejsze to: "bądź kreatywny!" Podziel się ze światem najciekawszą chwilą, która wydarzyła Ci się w Sprachcaffe, gdzie tylko chcesz (Facebook, Twitter, Youtube, Instagram - oprócz Stories - tylko posty).

Zwycięzcy z ubiegłej edycji

W poprzednim roku nasze serca podbili: 1. Gosia podziwiająca panoramę Toronto na klimatycznej ławeczce 2. Beatrice wśród kanadyjskich drapaczy chmur 3. Clara w pięknej maltańskiej scenerii

Zwycięzcy z poprzednich edycji

Każde zdjęcie przedstawia wyjątkowe wspomnienie, jakie mieli nasi uczniowie uwiecznili podczas podróży językowych ze Sprachcaffe. Annarita zrobiła piękne zdjęcie przed wodospadem Niagara w Kanadzie, Natalia udostępniła zdjęcie na plaży w Brighton, Danica wykorzystała światło i cienie, aby stworzyć wyjątkowy ujęcie Zatoki Świętego Pawła na Malcie a Nina zrobiła zdjęcie tęczy podczas podróży do Toronto.
Zobacz nasze zwycięskie zdjęcia na Instagramie! Możesz też opublikować własne wspomnienia.

Postaraj się... i wygraj!

Jesteście gotowi na nasz letni konkurs? Jeśli wyjedziesz na kurs językowy pomiędzy 1 maja a 31 sierpnia, możesz wygrać super nagrody. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoimi #SprachcaffeMoment! i otagujesz @Sprachcaffe.

Pod koniec wakacji najlepszy "Sprachcaffe Moment"  zostanie wybrany przez naszą międzynarodową komisję i opublikowany na naszych kanałach Social Media.  Dlatego oczekujemy od Ciebie dużej kreatywności. 

W zeszłym roku nagrodami były

GoPro 7 White  - 1 miejsceTa sterowana głosem kamera o rozdzielczości 10 mp jest idealnym sposobem na uchwycenie Waszych #sprachcaffemoment! lub
XD-Design Bobby Urban Cut Proof Anti-Theft Backpack - 2 miejsce
Taki plecak jest koniecznością podczas podróży!
Materiał jest odporny na przecięcie, zamek  wzmocniony, ukryte kieszenie, a torba jest wodoodporna. Innymi słowy: wszystkie rzeczy, które można włożyć do tego 27-litrowego plecaka są bezpieczne! lub
Polaroid Originals OneStep2 Camera
- 3 miejsce

Trzecia nagroda to kamera Polaroid Originals OneStep2.
Nowy aparat Polaroid, który łączy klasyczny styl z nowoczesnością.
Skorzystaj z klasycznego sposobu, aby sfotografować kolejną podróż językową! Nie czekaj, żeby uchwycić Twój następny #SprachcaffeMoment!

 

Spełnij tylko trzy warunki, aby wziąć udział w konkursie:

  1.    Polub nasze oficjalne kanały Sprachcaffe w mediach społecznościowych (linki poniżej)
  2.    Otaguj nas w swoim poście
  3.    Dodaj hashtag #SprachcaffeMoment

 

 

Opublikuj swój najlepszy #SprachcaffeMoment tutaj: