Gençler için İtalyanca Kamp

Gençler için İtalyanca Kamp
  • İtalyanca öğrenin ve yeni bir kültürü tanıyın
  • 2 taşla bir kuş: İtalyanca kurs ve tatil bir arada
  • İtalya'da gençler için İtalyanca kamp

Dinlenmek ama aynı zamanda etkili bir şeilde İtalyanca öğrenmek istiyorsanız, İtalya'da bir dil kampı tam size göre bir çözümdür! İtalyanca kamplar gençler arasında oldukça popüler bir hale gelmeye başladı çünkü İtalya Avraupa'daki en popüler turizm destinasyonlarından bir tanesi ve bu nedenle eğitim ve iş yaşamında önem kazanmıştır.

Gençler için İtalyanca dil kurslarımız, tam pansiyon aile yanı ya da yurt konaklamayı da kapsayan paket programlardır. Ayrıca ders sonrası aktivite programı da düşünülmüştür; heyecan verici geziler, workshoplar, kültürel ve sportif aktiviteler organize etmekteyiz.

İtalya'daki Dil Okulumuz

Floransa

Floransa'da İtalyanca öğrenin.

Neden Gençler İçin İtalyanca Kamp?

Gençler için İtalyanca kursların bir çok avantajı vardır. İtalyanca Avrupadaki en önemli dillerden biridir ve İtalyanca kampa katılarak, İtalyancayı ana vatanında öğrenebilirsiniz. İtalyanca öğrenebileceğiniz en iyi yer tabi ki İtalya'dır. İtalyanca kamplarımızdan birinde harika bir tatil geçirebilir, farklı ülkelerden gelen yaşıtlarınızla tanışabilir, İtalya'nın kültürü, mantelitesi ve misafirperverliğini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Gençler için İtalyanca programına katılarak dilinizi geliştirir ve çok eğlenirsiniz!

18 yaş ve üstü kişilere yetişkinler için İtalyanca programlarımız da mevcuttur. Sprachcaffe herkese uygun kurslar sunmaktadır.