Sprachcaffe yurtdışında dil kursları için yeni 2011 kataloğunu sunar

31 Ağustos 2010 – Yeni Uluslararası Dil Kursları Katoloğumuz yayında www.sprachcaffe.com. Bir çok yeni resimli, çekici, düzeni yeniden tasarlanmış, mükemmel bir dil kursu için arama yapmak artık daha keyifli. Katalog, yetişkinler ve gençler için çeşitli dillerde kurs ve konaklama seçenekleri sunar. Yeni tarihleri ​​ve fiyatları ile birlikte, bu sezon dil kursları yurt dışında mükemmel bir çalışma ile her öğrenci için bir program sunuyor.

2011 sezonu için, Sprachcaffe yetişkinler için İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince ve Arapça dil kursları sunar. Sprachcaffe ile eğitim gören öğrenciler, dünya çapında 25 farklı noktada sevdikleri dil kursunu ve okulu seçebilir. Sprachcaffe Languages PLUS'ın CEO'su Alberto Sarno " Sprachcaffe Languages PLUS dil okulları ve yeni tasarım hakkında daha detaylı bilgi ile farklı okullardan daha net bir anlayış sağlamak ve konaklama seçenekleri ile mükemmel bir dil kursu bulmayı çok daha kolay hale getirir" demiştir. Yeni fiyat ve ders tabloları da bireyin ihtiyaçlarına uygun bir dil kursu ve konaklama kombinasyonunu daha kolay bulmak için mükemmeldir.

Gençler için dil kampları giderek daha popüler hale geldiğinden, 2011 yılında dil kursu düzenleyenler genç öğrenciler için tarihleri genişletti ve şimdi de birçok lokasyon için daha iyi fiyatlar sunuyor. “Sprachcaffe Club Village Malta dil kursuna almak isteyen gençler için asgari yaş sınırında azalma var" diyor Sarno , “bu yüzden gençler artık 14 yaşından itibaren katılabilirler". Sprachcaffe Languages ​​PLUS çoğu Avrupa'da on iki farklı yerde ama bazıları Avrupa dışında İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca ve Almanca gençler için dil kursları sunar.

Bu sezon katalog da yaşlılar için dil kursları detaylarını da bulabilirsiniz: Sprachcaffe’nin 50 yaş üstü için en iyi programı. Sarno devam ediyor “Gümüş kulübüne aynı yaşta öğrenciler katılır ve böylece benzer ilgi alanlarını paylaşan insanlar dil kursu, gezi ve serbest zamanlarını birlikte geçirir". Sprachcaffe'de daha olgun öğrencilerin seçebileceği beş farklı lokasyon ve dört dil vardır: İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca.

2011 uluslararası dil kursları kataloğunu indirebilirsiniz www.sprachcaffe.com. Sprachcaffe ekibi her türlü soruyu yanıtlamaktan mutluluk duyar, telefon üzerinden daha fazla bilgi için +356 25 70 1000 ya da email ile reception_ett_@sprachcaffe_dot_.com.