Sprachcaffe 2011 Kataloğu Şimdi Facebook'da

28 Eylül 2010 – Şu an itibariyle, bütün öğrenciler ve ilgilenenler Facebook'da Sprachcaffe'nin yeni 2011 kataloğuna bir göz atabilir. Yeni sekmede, yeni yurtdışında dil gezginleri bölümüne bir göz atabilir ya da tüm katoloğu Facebook sayfasından acilen indirebilirler. Ayrıca 2011 yeni Work & Travel katoloğu da Facebook'da. Sprachcaffe ile yeni gönüllülük projeleri, lokasyonları, seyahat rezervasyonu çok daha keyifli.

2000'den fazla takipçisiyle Sprachcaffe facebook topluluğu hızla büyüyor. Sprachcaffe Languages PLUS Online Pazarlama Başkanı Simon Wismeth "müşterilerimizin Facebook'u bilgi ve öneriler için bir platform olarak kulllandıklarının farkındayız" diye açıkladı, " bu nedenle sürekli online faaliyetlerimizi genişlettik ve Facebook toplumunun aktif bir üyesi olduk.” Yurtdışın dil organizatörü geniş ürün yelpazesini basitleştirerek daha yüksek bir değere ayarlar ve dilin şeffaflığını artırmak için dil seyahatleri ve dil okulları sunar. "Biz takipçilerimize ve potansiyel müşterilerimize daha yakın ve özel bir hizmet sunmak istiyoruz. Facebook sayfasında, yurt dışında bir dil seyahat rezervasyonu için gerekli tüm bilgiler verilmektedir.”

Bu sebeple Sprachcaffe sadece yurtdışı dil kursu katoloğunu içermez aynı zamanda etkinlikler ve videolarda Facebook sayfamızdadır. Takipçiler Sprachcaffe dil okullarında dünya çapında yer alan olaylar hakkında en son bilgileri almak ve facebook aracılığıyla, zaman, yer ve olayın ayrıntılarını görebilirsiniz. Ayrıca sayfadaki video bölümünde Sprachcaffe tarafından, yurt dışında bir dil kursu ne kadar gerçekçi bir fikir öğrenebilirsiniz.

Sprachcaffe Facebook sayfasını bulabilirsiniz www.facebook.com/sprachcaffe. Daha fazla bilgi için lütfen Sprachcaffe web sitesini ziyaret edin www.sprachcaffe.com veya telefon ile Sprachcaffe ekibine başvurun +356 25 70 1000 ya da email ile reception_ett_@sprachcaffe_dot_.com.