Orange County, Kaliforniya'daki İngilizce Kurslar

Orange County'deki İngilizce Kurslar
  • Part Time Kurs, Yarı Yoğun Kurs, Yoğun Kurs ve Süper Yoğun Kurs
  • Seviye tespit sınavı ve kurs bitirme sertifikası dahil
  • Uzman ve anadili İngilizce olan öğretmenler
  • Esnek ders programı

Orange Country Kaliforniya'daki okulumuzda, okulun ilk günü yapılacak seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştireleceksiniz. Orange County, Kaliforniya'daki okulumuzda dersler Pazartesi'den Cuma'yadır ve resmi tatillerde ders yoktur. Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika alacaktır.

Orange County, Kaliforniya'daki İngilizce Kurslar

Orange County, Kaliforniya'daki Sprachcaffe dil okulumuzda başlangıç seviyesinen ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizce kurs sunmaktayız. Kursun süresini ve yoğuluğunu seçebilirsiniz. Sprachcaffe İngilizce kurslarında birkaç haftalık ya da bir kaç aylık eğitim alabilirsiniz! Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır. Ders kitapları okulumuzdan kiralanabilir ($10/hafta, $40 depozito) veya satın alınabilir.

Orange County, Kaliforniya'da aşağıdaki kursları sunmaktayız:

Kurs Türleri Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika) Minimum Süre(hafta) Maximum Sınıf Mevcudu Daha Fazla Bilgi
Part-Time Kurs 10 1 14
Standart 20 1 14
Yoğun 30 1 14
Süper Yoğun Kurs 40 1 14
Bire bir 10/20/30 1 1

*Minimum yaş 18'dir. 16 ve 17 yaşındaki öğrenciler ailelerinin izinleriyle kursa katılabilirler.
**12 hafta ve üzerindeki tüm yoğun kurslarda öğrenci vizesi almak zorunludur.

Eğitim Metodumuz

Dil kurslarımız için çok başarılı bir eğitim metodu geliştirdik:Stresli öğrenme dönemini mümkün olan en kısa sürede kendiliğinden gelişen, yaratıcı bir öğrenme deneyimine dönüştürüyoruz. Ek olarak kısa sürede ilerleme kaydetmenizi sağlayacak esnek ve modern materyeller sunuyoruz.

En baştan itibaren dersler süresince iletişim kurarak dili özümser, hızlı öğrenir ve bilgileriniz kalıcı hale gelir. Öğrendiğiniz kelimeleri direk olarak tartışmalar, sorular ve rol oyunları ile pratik yaparsınız.

Uzman Öğretmenler

Öğretmenlerimiz uzman, öğrettikleri dil, anadilleri olan ve yüksek motivasyonlu kişilerdir. Derslerden sonra bile öğrencilere dil öğrenme problemleriyle ilgili yardım etmekten mutluluk duyan, onların sorularına cevap veren, yerel kültür ve spor aktiviteleriyle ilgili tavsiyelerde bulunan kişilerdir.