Yetişkinler için Yurtdışı Dil Kursları

Sprachcaffe yabancı dil öğrenme serüveninizi bir zevk haline getirir.

Yetişkinler için kurslarımızı keşfedin »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Yurtdışı Dil Kursları

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça öğrenmek ister misiniz? Sprachcaffe ile bu dileğiniz gerçek oluyor. Neredeyse 40 yıllık deneyimimizden ve dünya çapında sahip olduğumuz 30'dan fazla dil okulumuzdan yararlanın. Ancak hepsi bu kadar değil: gençler ve yetişkinler için dil kurslarımızda, yabancı ülkeleri ve kültürleri yakından deneyimleyecek ve sadece birkaç hafta içinde dil becerilerinizi geliştireceksiniz. Dünyanın her yerinden insanlarla tanışın ve hayatınızın geri kalanında size fayda sağlayacak deneyimler kazanın.

Neden Sprachcaffe'nin Yetişkinler için dil gezilerini seçmelisiniz?

İster kültür,plaj, gece hayatı, doğa tutkunu veya spor ve açık hava fanatiği olun, Sprachcaffe'nin birçok dil okulu lokasyonunda herkese uygun bir şeyler var. Yedi dil seçeneğinin her biri, Montreal'den Floransa'ya kadar çeşitli destinasyonlarda öğretilmektedir; Pekin'den Barselona'ya; Frankfurt'tan Los Angeles'a. Seçtiğiniz destinasyon, bu kursların bir parçası olarak deneyiminizi geliştirmede önemli bir rol oynayacaktır.

Sınıflar öğrenci merkezli olup, rahat, arkadaş canlısı ve iletişimsel bir ortamda yürütülür. Hevesli ve yaratıcı öğretmenlerimiz, öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz ders programları oluşturmaktan gurur duyar. Çeşitli dil dersleri oyunlar, canlı münazara ve tartışmaların yanı sıra güncel dilbilgisi, okuma ve yazma alıştırmalarını içerir.

Yurtdışında yetişkin eğitimi programlarımızda dil dersleriniz sınıftan çıktığınızda bitmez. Yabancı bir şehrin sokaklarında dolaşırken, geleneksel bir restoranda yemek sipariş ederken, bazı hediyelik eşyalar alırken ve yerlilerle birlikte öğrenme gün boyu devam eder. Ayrıca, seçtiğiniz konaklama seçeneğine bağlı olarak, akşamları diğer öğrenci arkadaşlarınızla veya yerel bir ev sahibi aile ile sınıfta öğrendiklerinizi uygulayabilir ve gözden geçirebilirsiniz.

Dil okullarımız ve yetişkinler için dil kurslarımız hakkında genel bilgileri ve konaklama tekliflerini dil kursunuzun altında bulabilirsiniz

Sprachcaffe'de sizin için işleri kolaylaştırmak istiyoruz, bu nedenle aracılara ihtiyaç duymadan dil okullarımızdan doğrudan rezervasyon yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ülkelerde bizimle dil öğrenin:

Online Dil Eğitimi

Sprachcaffe tarafından sunulan tüm diller online olarak da öğrenilebilir. Her zamanki Sprachcaffe kalitesinde dilleri küçük gruplar halinde veya bireysel olarak nitelikli dil eğitmenleriyle öğreneceksiniz!

Online olarak dil öğrenin

Yetişkinler için dil seyahati programlarımız

Sprachcaffe her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve dil gezinizi olabilecek en verimli ve eğlenceli hale getirmeye hazırdır. Dil seviyenizi belirten resmi bir sertifikaya mı ihtiyacınız var? Eğitiminizi profesyonel nedenlerle ilerletmek ister misiniz? Tüm aile için bir dil gezisine ne dersiniz? Yoksa gidiş-dönüş mü tercih edersiniz? Tüm bunları sizin için benzersiz ve sıra dışı bir deneyimle birlikte mümkün kılıyoruz!

Yetişkinlere yönelik tüm dil kurslarımızın arkasında Sprachcaffe'nin güvenilir organizasyonu ve desteği vardır. Bir tatili yeni bir yabancı dil öğrenmekle birleştirmek veya dil becerilerinizi tazelemek istiyorsanız, yetişkinlere yönelik dil kurslarımız tam size göre! Burada daha fazla bilgi bulabilirsiniz:

Hizmetlerimiz

Her yönden rahat bir dil seyahati için tüm önemli hizmetlerle ilgileniyoruz.

Daha fazla bilgi

Konaklamanız

Her zevke uygun mükemmel konaklama seçeneğimiz var!

Daha fazla bilgi

Dil Kurslarımız

Dil seviyeniz ve tercih ettiğiniz kurs ne olursa olsun aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazemiz var.

Daha fazla bilgi

Dil Sertifikası

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca veya Almanca olsun dil sertifikası için bir dil sınavına hazırlanmanıza yardımcı olabiliriz!

Daha fazla bilgi

Tüm en önemli bilgiler parmaklarınızın ucunda

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz