🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy językowe Sprachcaffe - Opinie Kursantów

Każdego roku ponad 50,000 klientów decyduje się wyjechac na kurs językowy za granicę do naszych szkół Sprachcaffe. Na tej stronie prezentujemy opinie kursantów, którzy chcą podzielić się z innymi swoimi wrażeniami z naszych kursów: jak podobała im się wybrana szkoła, kurs i zakwaterowanie? Jak podobało im się miasto, okolica i ludzie, których spotkali podczas wyjazdu? Wśród opinii znajdziesz odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania dotyczące kursów językowych za granicą. Zapraszamy do zapoznania się z wrażeniami kursantów, niech Cię zainspirują do wzięcia udziału w swojej językowej przygodzie!

Lou z Niemiec

Rozmawiamy z Lou z Niemiec, który był na naszym kursie w St. Julian's na Malcie.

Luigi - włoski kursant na Malcie

Luigi wybrał legendarny kampus Sprachcaffe, aby uczyć się angielskiego na Malcie. Podczas wakacji językowych docenił przede wszystkim duży teren szkoły i międzynarodową atmosferę, którą można poczuć na kampusie. Poprawił język, świetnie się bawił i nawiązał międzynarodowe przyjaźnie. Posłuchaj wywiadu, aby dowiedzieć się więcej!

Lisa z Niemiec

Lisa uczestniczyła w tygodniowym kursie języka arabskiego. Była ciekawa, ile można się nauczyć w ciągu 7 dni. Postanowiła również zamieszkać u rodziny goszczącej. Zobaczmy, jej relacje z codziennego życia w marokańskiej rodzinie.

Sonja na Malcie

Sonja postanowiła odwiedzić legendarny kampus Sprachcaffe na Malcie, aby nauczyć się angielskiego. Po przezwyciężeniu pewnych wątpliwości na początku swojej podróży językowej polubiła międzynarodową i zrelaksowaną atmosferę na kampusie Sprachcaffe. Bardzo poprawiła swój angielski i nawiązała nowe znajomości.

Josephine i inni w Toronto

Z poniższego filmiku dowiecie się więcej o naszej szkole w Toronto. Znajdziecie tu opinie kilku kursantów, a także poznacie część pracowników i nauczycieli.

Isamu na Malcie

"Porozmawiajmy o Twojej przygodzie ze Sprachcaffe": w poniższym filmie możecie zapoznać się z opinią Isamu z Japonii na temat kursu języka angielskiego w szkole Sprachcaffe w St. Julian's.

Karina z Polski

Pierwszy raz do Szkoły językowej Sprachcaffe wyjechałam latem 2017 roku na Maltę. Był to mój pierwszy takiego typu wyjazd za granicę bez Rodziców. Trochę wszyscy mieliśmy obawy, ale potem okazało się, że nie trzeba było się martwić, było to mega doświadczenie i wezwanie samodzielności.  Wybrałam opcję zakwaterowania u maltańskiej Rodziny goszczącej, żeby móc ćwiczyć praktycznie język angielski oraz poznać kulturę oraz tradycję tego kraju. Na miejscu zostałam ciepło przyjęta – w Szkole oraz u Rodziny, której apartament znajdował się około 10 minut na piechotę od Szkoły Sprachcaffe. Podczas kursu poznałam  kursantów z innych  krajów, z którymi spędzałam miło czas po zajęciach  na wycieczkach, odkrywając wspólnie piękne zakątki Malty. Na długo w pamięci zostanie wycieczka łodzią po ciepłych wodach Morza Śródziemnego i zawitanie do błękitnych wód Comino Blue Lagoon, jednego z naturalnych basenów Malty. Jeżeli chcesz połączyć pożyteczne (naukę języka) z przyjemnym (poczuć wakacje, lato), to kierunek Malta jest dla Ciebie!

W kolejne wakacje, już mając za sobą doświadczenie samodzielnego wyjazdu na Maltę,  wybrałam odważnie kierunek na drugim krańcu świata - Kanadę, Szkołę Sprachcaffe w Toronto. W tym miejscu się zakochałam, mogłabym tam wrócić jeszcze raz i jeszcze raz. Na pewno co muszę wyróżnić tu, to swoją kochaną Rodzinę goszczącą, która mną się opiekowała przez cały pobyt. Anneliese i Hermann  byli cudowni!!! Mieszkałam u nich z Dziewczyną w moim wieku z Włoch. Dużo czasu poświęcali  Nam – dużo rozmawialiśmy, wspólnie gotowaliśmy, graliśmy w gry. I nawet ponad godzinny dojazd trzema środkami transportu z domu do Szkoły nie był przeszkodą – Rodzina rekompensowała to swoją uwagą, opieką i ciepłem.
Jeżeli chodzi o Szkołę Sprachcaffe w Toronto, to jej lokalizacja jest  w samym Centrum Toronto, w idealnej lokalizacji, pomimo że trochę daleko od rodzin goszczących. Za to po lekcjach mieliśmy wszędzie blisko.  Prawie każdego popołudnia w ramach programu integracyjnego i poznawania okolic, szkolni Animatorzy spędzali z nami czas, proponując różne atrakcje. Niezapomniane wrażenie z wycieczek  do CNN Tower oraz nad Wodospad Niagara!

Natomiast w tym roku – 2019 – wybrałam się do Sprachcaffe w Brighton -  pięknego niedużego nadmorskiego miasta położonego niedaleko Londynu.  Parę uliczek od naszej Szkoły  znajdowała się plaża, na którą często w wolnym czasie wybieraliśmy się. Znajduje się ona przy głównym molo w Brighton. Uznana jest za najpopularniejszą plażę w Anglii i całkiem słusznie, bo bogate rozrywki, różnorakie restauracje i bary sprawiają, że jest jedyną w swoim rodzaju. W sobotę mieliśmy wycieczkę do Londynu. Niestety, ale ogromna ilość turystów nie sprzyjała zwiedzaniu Stolicy.

Podsumowując swoje doświadczenie z nauką języka angielskiego w Szkołach Sprachcaffe – z całego serca polecam! Różnorodność krajów daje możliwość na prawdziwy kontakt z językiem, poznawanie nowych kultur, tradycji, a co najważniejsze na każdym takim wyjeździe nawiązujesz nowe kontakty i  przyjaźnie, które pozostają często na całe życie.

Skąd się biorą nasze opinie?

Wszyscy nasi uczniowie po ukończeniu kursu proszeni są o wypenienie ankiet i wyrażenie swoich opinii na temat ich doświadczenia ze Sprachcaffe. Ankiety nie są obowiązkowe, a więc wszystkie poniższe opinie zostały wystawione dobrowolnie, przez kursantów, którzy chcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat kursu jak i całego pobytu.

Wyślij nam swoją opinię!

Chcesz sie podzielić z nami swoimi wrażeniami? Chcesz żeby Twoja opinia pojawiła się na naszej stronie? Jeśli tak - wystarczy kilka prostych kroków:
  • Wydrukuj i wypełnij formularz znajdujący się na dole
  • Wybierz swoje dobrej jakości zdjęcie, najlepiej zrobione podczas naszego kursu
  • Jeśli jesteś niepełnoletni poproś rodziców o podpisanie załączonej zgody
  • Wyślij wszystko na adres content.english_ett_@sprachcaffe_dot_.com
Poinformujemy Cię jak tylko Twoje wrażenia z kursu pojawią się na stronie.
Dziękujemy z góry za Wasze informacje zwrotne i do szybkiego zobaczenia!

Prześlij opinię >>>