Ciekawe wyjazdy

Od prawie 40lat organizujemy świetne kursy językowe we wspaniałych miejscach.

Nasze podróże językowe »

Językowe wyjazdy zagraniczne

dla każdego i na każdym poziomie

Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe i lepiej poznać kraj, w którym używa się tego języka? W takim razie zrób to z nami! Na naszych wycieczkach językowych łączymy naukę języka z ekscytującym wypoczynkiem! Podczas podróży językowej weźmiesz udział w ciekawych lekcjach i zanurzysz się w kulturze kraju, do którego się wybierasz. Bez względu na to, czy masz mniej niż 18 lat, czy więcej, oferujemy odpowiedni kurs językowy dla wszystkich grup wiekowych! Twój poziom językowy zostanie również ustalony z wyprzedzeniem, abyś wziął udział w odpowiednich lekcjach. Dzięki Sprachcaffe masz możliwość nauki angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, arabskiego, włoskiego lub chińskiego. Możesz wybrać szkołę językową jednym z wielu niesamowitych miejsc docelowych.

Wybierając Sprachcaffe, masz pewność, że podczas podróży zadbamy o Twoje dobre samopoczucie! Sprachcaffe od prawie 40 lat organizuje różnorodne wyjazdy językowe dla dorosłych i młodzieży. Te lata doświadczenia oraz staranny dobór i wsparcie szkół językowych Sprachcaffe sprawiają, że wakacje językowe są wyjątkowym przeżyciem.


W Sprachcaffe dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w szkole językowej, bez pośredników.Zapewniamy profesjonalizm i certyfikowaną jakość.

Nasze podróże językowe

Kurs online

Wszystkich języków oferowanych przez Sprachcaffe można uczyć się również online. Nauczysz się języków w jakości Sprachcaffe z wykwalifikowanymi trenerami językowymi w małych grupach lub indywidualnie.

Weź udział w kursie online

Język biznesowy

Dorośli odbywający kurs językowy za granicą, mogą połączyć w ramach tej podróży naukę oraz urlop. Oferujemy także naukę języka biznesowego (warsztaty grupowe) lub specjalistycznego (lekcje indywidualne). Przyjmujemy także zgłoszenia na programy typu Erasmus+, Mobility Power, itp. Nie ma lepszej metody do nauki języka niż pobyt w kraju, gdzie wszyscy wszędzie posługują się nim. Jest to szansa na prawdziwe zanurzenie się w języku obcym, co przynosi super efekty! Poczujesz różnicę w swoich umiejętnościach, a Twój pracodawca na pewno to doceni. Na koniec pobytu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w kursie językowym na danym poziomie. Sprawdź nasze wyjazdy językowe dla dorosłych.

Chcesz poprawić swoje umiejetności językowe, ale brakuje Ci czasu na wyjazd? Nie ma problemu, ze Spachcaffe masz też możliwość wziąć udział w kursie online.

Sprawdź inne opcje

Certyfikaty językowe »
Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów takich jak TOEFL, FCE, CAE.

Przygotowanie do matury »
Przygotuj się do matury lub innego egzaminu z języka obcego ze Sprachcaffe!

Kursy językowe dla firm »
Stworzymy kurs językowy dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy!

Długoterminowe kursy językowe »
3-miesięczna, półroczna, a może roczna podróż językowa? Czemu nie?

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »