Kanada'da İş İngilizcesi Kursu

Kanada'da fantastik bir zaman geçirin ve iş İngilizcenizi geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

Kanada'da İş İngilizcesi Kursları

Kanada'daki ticari dil programlarımızdan biriyle unutulmaz bir tatili profesyoneller için çok faydalı ve etkili bir İngilizce kursu ile birleştirebilirsiniz.

Kanada, İngilizce kursları için çok popüler bir destinasyondur. İngilizce, iki resmi ulusal dilden biridir ve Kuzey Amerika kıtasının kuzeyindeki bu uçsuz bucaksız ülkede, İngilizlerin sömürgeleştirmesinden bu yana konuşulmaktadır. Kanada'da İngilizce kursu almak klasik bir seçimdir ve değerli bir yatırımdır.

Öncelikle hedefinize karar vermelisiniz; sonra dil seviyenizi belirliyoruz - o zaman başlamaya hazırsınız! Bireysel dersler, kişisel bir eğitmenin tamamen kendi gereksinimlerinize odaklanmasını ve kursun yapısını önceliklerinize göre uyarlamasını sağlar. Grup dersleri ise toplantılarda ve sunumlarda gerektiği gibi etkileşimi ve özgürce konuşmayı vurgular. Tabii ki, bu iki dil kursu türünü de birleştirebilirsiniz! Kanada'da hedeflerinize en uygun kursu bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Kanada'daki İş İngilizcesi Kurslarımız

Toronto

Kanada'nın iş gücü merkezinde İngilizce öğrenin

Kanada'da bir iş dili kursu ile profesyonel hedeflerinizin peşinden gidin ve hareketli Toronto şehrini ziyaret edin. Bu kültürlerin eridiği potada İngilizce iletişim kurmak size daha doğal gelecek. Gerçekten de, böyle bir ortamda öğrenmenin neredeyse zahmetsiz hale geldiğini keşfedeceksiniz. Toronto, orada geçirdiğiniz süre boyunca ziyaret edebileceğiniz çok sayıda tiyatro ve sanat galerisinin yanı sıra diğer ilgi çekici yerler ve birçok restoran sunmaktadır. Ayrıca, Kanada'daki çevre kasabalara ve ilginç bölgelere gezilere gitme fırsatından da yararlanabilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın