Yurtdışında Dil Eğitimi

40 yıla yakın tecrübeden yararlanın.

Dil Seyahatlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Seçtiğiniz destinasyona yurt dışında dil gezileri

Her seviye ve her istek için

Dil becerilerinizi geliştirmek ve ülkeyi daha iyi tanımak ister misiniz? O zaman doğru yere geldiniz! Dil öğrenimini heyecan verici bir boş zaman programıyla birleştiriyoruz! Dil çalışma geziniz sırasında ilginç dersler alacaksınız ve kendinizi gideceğiniz ülkenin içine çekebileceksiniz. İster 18 yaşından küçük, ister yaşını doldurmuş olun, tüm yaş grupları için doğru dil kursunu sunuyoruz! Uygun derslere katılabilmeniz için dil seviyeniz de önceden belirlenecektir. Sprachcaffe ile İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça, İtalyanca veya Çince öğrenme seçeneğine sahipsiniz. Toplam 31 destinasyon arasından bir dil okulu seçebilirsiniz.

Sprachcaffe ile rezervasyon yaptığınızda, seyahatiniz boyunca en iyi şekilde korunduğunuzdan emin olabilirsiniz! Sprachcaffe, 30 yılı aşkın bir süredir yetişkinler ve öğrenciler için çok çeşitli dil tatilleri düzenlemektedir. Bu yılların deneyimi ve Sprachcaffe dil okullarının dikkatli seçimi ve denetimi, dil tatilinizi bu kadar özel bir deneyim haline getiriyor.

Sprachcaffe ile bir aracı olmadan doğrudan dil okulu ile rezervasyon yaparsınız.
Sertifikalı dil eğitiminin avantajlarından yararlanın.

En popüler dil kurslarımız

Dil Kursu Seyahatlerimiz

Çevrimiçi Dil Kursları

Sprachcaffe tarafından sunulan tüm diller çevrimiçi olarak da öğrenilebilir. Nitelikli dil eğitmenleri ile küçük gruplar halinde veya bireysel olarak her zamanki Sprachcaffe kalitesinde dil öğrenirsiniz.

Online olarak dil öğrenin

İş için dil kursları

Bir yetişkin olarak, bir İş için dil Kursu yapma fırsatınız var. Teklifimizle, mesleki başarınızın karşılığını alacağınız profesyonel bir dil kursundan yararlanırsınız. Bir dili öğrenmenin, o dilin konuşulduğu ülkeden daha iyi bir yolu yoktur. Yurt içi ve yurt dışındaki yoğun kurslarımız da devlet tarafından resmi olarak eğitim izni olarak kabul edilmektedir. Kursun sonunda, mevcut dil seviyenizi kanıtlamak için bizden bir sertifika da alacaksınız.

Dil becerilerinizi geliştirmek istiyor ancak seyahat etmeye vaktiniz mi yok? Sorun değil, çünkü Spachcaffe ile Çevrimiçi Dil Kurslarımızdan birine katılma fırsatınız da var.

Sprachcaffe ile rezervasyonun avantajları

Hizmetlerimiz

Harika bir dil gezisi için tüm önemli hizmetleri biz üstleniyoruz.

Daha fazla bilgi

Konaklama

Her zevke uygun, iyi hissettiren bir konaklama türlerini seçtik!

Daha fazla bilgi

Dil kurslarımız

Dil seviyeniz ve hedefiniz ne olursa olsun, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazemiz var.

Daha fazla bilgi

Tüm önemli bilgiler parmaklarınızın ucunda.

Tamamen ücretsiz, ancak bunun için daha bilgilendirici: mevcut katalogda tüm diller, destinasyonlar, dil kursları, konaklama ve çok daha fazlası.

Ücretsiz dil seyahat kataloğunuzu sipariş edin