İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcenizi geliştirerek kariyer seçeneklerinizi artırın.

İş İngilizcenizi Geliştirin »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İş İngilizcesi Kursları

Uluslararası ve küreselleşen iş dünyasında mükemmel olmasa da iyi İngilizce becerileri gereklidir ve bu seviyeye ulaşmanın en kolay yolu yurtdışında bir iş İngilizcesi kursu almaktır. Yabancı iş ortaklarınızla iletişim kurarken, İngilizce belgeleri anlayabilmek veya oluşturabilmek için kesinlikle İngilizce bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Sprachcaffe'de 35 yılı aşkın süredir profesyoneller için kendini kanıtlamış, etkili bir eğitim yaklaşımı sunuyoruz. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz, yetişkinleri eğitmek için eğitilmiştir. Hedeflerinizi ve mevcut seviyenizi dikkate alarak öğrenme sürecinizi size en uygun hale getiriyoruz.

İş İngilizcesi Kursu

Bire bir Kurs

Haftalık Dersler*: 10, 20 veya 30

Minimum Süre: 1 hafta

Grup büyüklüğü: 1

Daha fazla bilgi »

Mesleki İngilizce Kursları

Haftalık Dersler*: 20

Minimum Süre: 1 hafta

Grup büyüklüğü: 10

Brighton ve Toronto haftada 10 ekstra ders sunuyor

Daha fazla bilgi »

Standart Kurs

Haftalık Dersler*: 20

Minimum Süre: 2 hafta

Grup Boyutu: 10

Daha fazla bilgi »

*Öğrenme materyalleri için ek maliyet. 26 Euro depozito ve ders kitabı ödünç almak için haftada yaklaşık 6,50 Euro ek maliyet mevcuttur. Bu kitaplar aynı zamanda satılıktır.

Grup Dersleri: Grup iş İngilizcesi kursunun ilk bölümü 4 Standart Kurs dersinden oluşmaktadır. Bunların her biri 45 dakika uzunluğundadır ve gramer, okuduğunu anlama ve konuşmanın çeşitli unsurlarına odaklanır. Bu 4 dersi daha sonra, özellikle iş İngilizcesine odaklanan 45 dakikalık 2 ders daha takip eder. Günde 6 ders, dilin her alanında verimli bir şekilde ilerlemenizi sağlar.

Bire bir dersler: Derslerin gidişatı ve kurs içeriği üzerinde daha fazla etkiye sahip olduğunuz için grup derslerine göre büyük bir avantaj sunar. Bu bireysel olarak uyarlanmış dersler aynı zamanda öğretmeninizin tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize odaklandığı, baştan sona tüm dikkatini size verdiği anlamına gelir. Dersleriniz, sektörünüze uygun olarak işle ilgili faaliyetler ve beceriler, sunumlar, mail yazımı veya teknik kelime dağarcığına odaklanacak şekilde özelleştirilebilir. Ders saatleri ve günlük ders sayısı esnektir ve öğrenciye ve döneme bağlıdır.

İş İngilizcesi kursu sunduğumuz lokasyonlar:

Günlük bir sohbetten, önemli müzakerelere kadar uluslararası iş dünyasında dille ilgili olan gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olabiliriz.

Modern bir şekilde donatılmış okullarımız motivasyonu yüksek öğretmenlere sahiptir. İngiltere, Kanada ve Malta'da istediğiniz İngilizce seviyesine mümkün olan en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabilecek Kurumsal İngilizce eğitimi sunuyoruz. Ayrıca, ilerlemenizi hızlandırmak ve ev sahibi ülkenizin kültürü hakkında fikir edinmenizi sağlamak için çeşitli konaklama seçenekleri sunuyor, akşam yemekleri ve çeşitli kültürel etkinlikler düzenliyoruz.


Tüm en önemli bilgiler avucunuzun içinde

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın

Ücretsiz Kataloğumuz