İngiltere'de İş için dil kursu

İngiltere'de harika zaman geçirin ve iş İngilizcenizi geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İngiltere'de İş İngilizcesi Kursları

İngiltere'deki ticari dil kurslarımızdan biriyle, unutulmaz bir tatil deneyimini profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olabilecek çok faydalı ve etkili bir İngilizce kursuyla birleştirebilirsiniz.

İngiltere, İngilizce öğrenmek için en önde gelen yerdir; Bu nispeten küçük ada devleti, sonuçta, modern İngilizcenin kökeni ve "Genel Alınan Telaffuz" un evidir. İngiltere'deki İngilizce kursları - haklı olarak - yurtdışında eğitim programının klasik bir tercihidir.

Önce tercih ettiğiniz destinasyona ve hedefinize karar veriyorsunuz, seviyenizi belirliyoruz, sonra başlayabilirsiniz! Kişisel bir eğitmenin bireysel gereksinimlerinize odaklandığı ve kurs yapısını kişisel odağınıza uyacak şekilde ayarladığı bireysel dersleri seçebilirsiniz. Grup dersleri ise toplantı ve sunumlarda gerektiği gibi etkileşimi ve özgürce konuşmayı vurgular. Tabii ki, bu kurs türlerinin ikisini de birleştirebilirsiniz! İngiltere'de hedeflerinize en uygun dil kursunu bulmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız.

İngiltere'deki İş İngilizcesi Kurslarımız

Brighton

İngiltere'nin güney sahilinde İş İngilizcesi

Londra

İngiltere'nin finans başkentinde İş İngilizcesi öğrenin

İngiltere'de bir iş İngilizcesi kursu ile dil ile ilgili hedefinize ulaşın ve Londra'nın finans merkezini veya güney İngiltere'deki sahil kasabası Brighton'ı ziyaret edin. Bu tür ortamlarda öğrenme neredeyse zahmetsiz hale gelir! İngiltere'nin birçok cazibe merkezini tanımak için çevredeki kasaba ve bölgelere gezilere çıkma fırsatından yararlanmalısınız.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın