Malta'da İş İngilizcesi

Malta'da mesleki İngilizcenizi geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

Malta'da İş İngilizcesi Kursları

Malta gibi İngilizce konuşulan bir ülkede ticari dil kurslarımızdan biriyle unutulmaz bir tatili profesyoneller için çok faydalı ve etkili bir İngilizce kursuyla birleştirebilirsiniz. Eski bir İngiliz kolonisi olan Malta, İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir, çünkü bu, bu küçük ada devletinin ilk devlet ve kültürel dilidir. Sprachcaffe, Malta'da uzun yıllardır İngilizce kursları sunmaktadır.

Ada, Akdeniz'deki konumu nedeniyle güzel kumsallar, Akdeniz iklimi ve gerçek bir tatil hissi sunuyor. Sadece burada İtalyan mizacına sahip, hayata karşı İspanyol bir tavır sergileyen ve birbirleriyle mükemmel İngilizce konuşan insanlarla tanışabilirsiniz. Malta'da bir iş İngilizcesi kursunun unutulmaz bir deneyim olacağı garanti edilmektedir.

Malta'daki İş İngilizcesi kurslarımız

St. Julian's'daki dil okulumuza gelin ve böyle bir ortamda öğrenmenin nasıl neredeyse zahmetsiz hale geldiğini kendiniz görün!

Öncelikle hedefinize karar vermelisiniz; sonra dil seviyenizi belirleriz - ve ardından Malta'da bir dil kursuna devam edebilirsiniz! Bireysel dersler, kişisel bir eğitmenin tamamen kendi gereksinimlerinize konsantre olmasını sağlar. Grup dersleri ise toplantılarda ve sunumlarda gerektiği gibi etkileşimi ve özgürce konuşmayı vurgular. Elbette, bu kurs türlerinin ikisini de birleştirebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın