2 Hafta/916Є'dan başlayan fiyatlarla

Fiyata dahil hizmetler: uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, seviye tespit sınavı ve sertifika.

Tekliflerimize göz atın »

Malta St. Julian's'ta yetişkinler için İngilizce kursları

Şehrinizdeki kötü havadan uzaklaşıp, kendinizi Malta'nın pırıl pırıl sularına ve Akdeniz atmosferine bırakmaya ve aynı zamanda İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Cevabınız evetse resmi dili İngilizce olan Malta'daki kurslarımızdan birine rezervasyon yaptırın.

Malta İngilizce öğrenen insanlar için dünyanın en popüler destinasyonlarından biridir ve bunun nedeni ise Avrupa'nın başka hiçbir yerinde Akdeniz iklimine sahip bir yerde İngilizce öğrenemeyecek olmanızdır. Su sporları başta olmak üzere St. Julians'da yapılacak çok şey var! O halde keşfetmeye hazır mısınız? Aşağıda bazı öğrencilerimizin okulumuz hakkındaki görüşlerini okuyabilir, dil okulumuz ve çevresinin fotoğraflarını görebilir, okulla ilgili videoları izleyebilir ve okulumuzun yerini gösteren bir haritaya bakarak fikir edinebilirsiniz.

Eşsiz Konum

Dil okulu, konaklama, havuz, bar, restoran ve çok daha fazlasına sahip kampüs

Çeşitli Kurslar

İhtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş geniş kurs yelpazesi

Multikültürel

Burada dünyanın her yerinden sizinle benzer amaçlara sahip insanlarla tanışacaksınız

Büyük Havuz

Ders sonraları rahatlamak için kampüsümüzdeki havuzun tadını çıkarabilirsiniz

Malta'daki dil kursumuzu özel kılan nedir?

Malta'da Sprachcaffe ile dil kursları bir İngilizce kursundan daha fazlasıdır! Malta dil okulumuz, hareketli St. Julians şehrinin yakınındaki tarihi bir kampüste yer almaktadır. Burası sadece dil okulunu değil, aynı zamanda konaklama, büyük bir havuz, restoran ve çok daha fazlasını barındırarak eşsiz bir atmosfer yaratıyor.

İngilizce öğrenmek için bundan daha güzel bir yer yok. Kültür, iklim, güneş, deniz; her şey burada. Malta'ya dil eğitimi gezilerinin bu kadar popüler olmasının nedeni budur. Malta'da dil kursuyla mükemmel bir tatil sizi bekliyor. Videoyu izleyin ve kendiniz görün!

Malta'da dil eğitimini bu kadar özel kılan nedir?

Sprachcaffe ile Malta'ya dil eğitimi bir İngilizce kursundan daha fazlasıdır! Malta dil okulumuz, hareketli St. Julians kasabasına yakın, tarihi bir kampüste yer almaktadır. Kampüsümüz yalnızca dil kurslarımıza ev sahipliği yapmakla kalmaz, aynı zamanda konaklama, büyük bir havuz, bir restoran ve çok daha fazlasını barındırarak öğrencilerimiz için eşsiz bir atmosfer yaratır. Akdeniz kültürü, iklimi, güneşi ve masmavi denizi ile aradığınız her şey Malta'da!


Malta'daki dil seyahatiniz için kurs detayları

Malta'daki dil kurslarımızla İngilizce öğrenmek hiç de zor değil! Dünyanın farklı yerlerinden gelen insanlarla birlikte sınıfta çeşitli modern öğrenim metotlarıyla İngilzcenizi ilerletirken, ders sonraları kültürel ve sportif etkinlikler sırasında öğrendiklerinizi uygulayacak ve pekiştireceksiniz.

Seviyenizi değerlendirmek ve sizi doğru gruba yerleştirmek için Malta'daki dil kursunuza bir dil testi ile başlayacaksınız. Bu değerlendirmenin ardından Pazartesiden Cumaya kadar olan haftalık dil derslerinize başlayacaksınız. Her sınıfta en fazla 14 öğrenci olabilir, bu da öğretmenin her öğrenciye bireysel olarak daha iyi odaklanmasına olanak tanır.

Geniş kurs seçenekleri

Dil kursunuzun yoğunluğunu kendiniz belirleyin

Küçük çalışma grupları

6 ila 15 katılımcı olan kurslar

Nitelikli öğretmenler

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle öğrenin

Katılım sertifikası

Kurs sonunda Sprachcaffe sertifikanızı alın

Standart Kurs

Standart kursta, her biri 45 dakikalık 20 derste ve maksimum 10 kişilik bir grup halinde İngilizce öğreneceksiniz. Standart kursun minimum süresi 1 haftadır.

Daha fazla bilgi »

Yoğun kurs

Yoğun kurs, her biri 45 dakikalık 30 dersten oluşur ve eğitim izni olarak kabul edilebilir. Yoğun kurs için grup büyüklüğü maksimum 10 kişidir ve minimum süre 1 haftadır.

Daha fazla bilgi »

Süper Yoğun Kurs

Süper yoğun kurs, her biri 45 dakikalık 40 dersten oluşur. Minimum süre 1 haftadır ve eğitim izni olarak kabul edilebilir. Grup büyüklüğü maksimum 10 kişi ile sınırlıdır.

Daha fazla bilgi »

 

Bire Bir Kurs

Bire bir derslerde, siz ve öğretmeniniz, her biri 45 dakikalık 10 veya 20 derste sizi ilgilendiren konuları seçebilirsiniz. Minimum süre 1 haftadır. İsteğe bağlı olarak başka bir kişi katılabilir.

Daha fazla bilgi »

İngilizce sertifikaları

İngilizce sertifika kurslarımız ile kendinizi ideal olarak TOEFL veya IELTS'e hazırlayabilirsiniz. Kurs süresi, her biri 45 dakikalık haftalık 20 ders stardart kurs, 10 ders sınav hazırlığı olarak toplamda 30 derstir. Kursun minimum süresi 12 haftadır ve grup büyüklüğü maksimum 10 kişi ile sınırlıdır. Ek sınav ücretleri uygulanır.

Daha fazla bilgi»

Kombi kurs

Seçmeli dersler 10 dersten oluşmaktadır. İngilizce kursunuz için çeşitli uzmanlıklar arasından seçim yapın. Minimum süre 1 hafta ve grup büyüklüğü maksimum 14 kişidir.

Daha fazla bilgi »

Öğretmen Eğitim Kursu

Malta ve Frankfurt'ta mevcut olan Öğretim Yöntemleri Kursumuz ile öğretim becerilerinizi geliştirin ve farklı yöntemleri keşfedin. Çok çeşitli konular öğrenmek, uygulamalı öğretim pratiği yapmak ve ayrıca deneyimli öğretmenleri iş başında gözlemlemek gibi fırsatlardan yararlanın. Kurs boyunca uzman eğitmenlerimizden kişiselleştirilmiş geri bildirim ve rehberlik alın.

Daha fazla bilgi için >>


Efsanevi Sprachcaffe Kampüsü

Malta'daki dil okulumuzda, geniş kampüsümüzde rahat dersler için çok sayıda yer bulacaksınız. Klimalı sınıflara ek olarak, açık havada birçok ders alma fırsatı da bulacaksınız. Malta dil okulumuzda gölgeli ağaçların altında cennet gibi bir öğrenme atmosferinde dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Dil okulu deneyimli bir akademik direktör tarafından yönetilmektedir ve yalnızca deneyimli, anadili konuşan dil öğretmenleri ders vermektedir. Dil okulu FELTOM akreditasyonuna sahiptir.

Resepsiyon günün 24 saati açıktır ve her zaman konuşacak birini bulacaksınız. Gelecek için öğrenin ve günümüzde harika, keyifli bir tatil geçirin. İşte bu bizim Malta'daki dil okulumuz!

Hepsi bir arada

Derslikler, yurt, havuz, restoran, bar ve plaj voleybolu sahaları

Açık havada ders seçeneği

Klimalı sınıflarda veya bahçedeki gölgeli ağaçların altında dersler

Birçok avantaj

Kütüphane, ortak salon, resepsiyon, ücretsiz wifi, öğretim materyalleri

Konum

Dil okulu doğrudan Sprachcaffe kampüsümüzde bulunmaktadır

FELTOM Akrediteli

Dil okulunun kalitesi FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation Malta) tarafından katı kriterlere göre düzenli olarak kontrol edilir ve onaylanır. Akreditasyon sistemi, akademik mükemmelliğe ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlar. FELTOM ile birlikte, güvenlik, refah, konaklama ve eğlence gereksinimleri de dahil olmak üzere öğrencinin Malta'daki seyahatinin kalite standartlarını belirlemeye çalışıyoruz.


Malta'ya dil eğitimi geziniz sırasında konaklama

Sprachcaffe'de konforunuz önceliğimizdir. Burada geçirdiğiniz süre boyunca dinlenmiş ve rahat olmanız gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle, St. Julian's'ta seçebileceğiniz birden çok konaklama seçeneğimiz bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki Sprachcaffe dairelerimizden birini, suit banyolu ve mini mutfaklı bir stüdyoyu, bir otel odasını veya yakındaki özenle seçilmiş ev sahibi ailelerimizden birini seçebilirsiniz.

Birçok seçenek

Daireler, stüdyolar, aile yanında konaklama veya Beach Club rezidansı arasından seçim yapın.

Varış

Varış her zaman pazar günleri, ayrılış ise cumartesi günleridir.

İyi hissetmeniz için

Tüm konaklamalar sizler için özenle seçilmiştir.

Kampüste konaklama

Doğrudan Sprachcaffe kampüsümüzde yaşayabilirsiniz!

Sprachcaffe Kampüsündeki Club Village

Sizi neler bekliyor

Club Village, Sprachcaffe Kampüsünün bir parçasıdır. Orada kendinizi Malta dil eğitimi gezinizin merkezinde bulacaksınız. Doğrudan dil okulunda olacaksınız. Orada, heyecan verici dil eğitimi tatiliniz için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. İyi donanımlı sınıflara ek olarak Sprachcaffe Kampüsü, başarılı bir dil kursundan sonra dinlenmek ve eğlenmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Buna büyük bir havuz, bar-restoran ve plaj voleybolu sahası dahildir. Sprachcaffe kampüsündeki Club Village'ı seçin ve tüm Malta dil tatiliniz boyunca aksiyonun tam ortasında olun!

Club Village'da yer alan konaklama seçenekleri

Standart Daire

Standart dairemiz, isteğe bağlı yemek seçenekleri, tek veya çift kişilik odalar, uluslararası oda arkadaşları ve ortak mutfak ve banyo tesisleri ile konforlu konaklama imkanı sunmaktadır. Kampüs içinde veya maksimum 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Özet olarak:

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon
 • Ortak mutfak ve banyo
 • Standart temizlik servisi

Detaylı bilgi için »

Konfor Daire

Konfor dairemiz, isteğe bağlı yemek seçenekleri (kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon) ve tek veya çift kişilik oda seçenekleri ile birinci sınıf konaklama sunmaktadır. Uluslararası bir grubun parçası olacak ve ortak alanlarda eğleneceksiniz.

Özet olarak:

 • Tek ya da çift kişilik odalar
 • Her 2 günde bir temizlik
 • Daha yüksek standartlı, daha geniş odalar

Detaylı bilgi için »

Stüdyo Daire

Stüdyo dairemizde, isteğe bağlı yemek seçenekleri (kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon) ve tek veya çift kişilik oda seçenekleri ve günlük temizlik sunulmaktadır. Ayrıca, doğrudan Sprachcaffe kampüsündeki Club Village'da yaşayacaksınız. Her Stüdyo dairenin kendi banyosu ve mutfağı vardır.

Özet olarak:

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Özel banyo ve yemek pişirme olanakları
 • Günlük temizlik

Detaylı bilgi için »

Aile Yanı

Malta'daki yaşamı yakından deneyimlemek ister misiniz? O hâlde aile yanında konaklama seçeneği tam size göre. Aile yanında kalırken Malta'daki tipik günlük hayatı tanıyabilirsiniz. Ev sahibi aileniz size normal bir turist olarak muhtemelen bilemeyeceğiniz çok sayıda bilgi verebilir.

Özet olarak:

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Yarım pansiyon
 • Sprachcaffe kampüsüne maksimum 30 dakika uzaklıkta
 • Tipik oda mobilyaları
 • Ortak banyo ve mutfak

Detaylı bilgi için »

Sprachcaffe kampüsündeki lounge bar ve restoran

Sprachcaffe kampüsündeki lounge, bar ve restoranımızda rahat bir ortamda Akdeniz yemeklerinin ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Sabah kahvaltısından leziz bir öğle ve akşam yemeğine kadar her şeyi bulabileceğiniz restoranımız gün boyu açıktır. Restoranımız kapalı alanın yanı sıra palmiye ağaçlarının altında açık havada keyifli vakit geçirme imkanı da sunuyor. Açık alan, büyük havuzumuzun hemen yanındadır.

Kampüsümüz Malta'nın ünlü parti bölgesi Paceville'e sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yani ister kampüste ister dışarıda vakit geçirmek isteyin seçenekleriniz sonsuz!


Malta dil eğitimi geziniz sırasındaki aktiviteler

Kampüs

Plaj voleybolu, havuz, bar, restoran,
geziler düzenlenen eğlence programı,
sayısız güler yüzlü insan

Aktiviteler

Plaj, dalış, spor etkinlikleri, pazarlar, sergiler, festivaller, gece hayatı, barlar, eski şehir, surlar ve tarih

Görülmeye değer yerler

St.Julians Körfezi, Spinola Körfezi, Sun & Fun Wassersport, The Point Alışveriş Merkezi, Dragonara Casino, Paceville

St. Julians'ın nefes kesici manzaraları

Spinola Bay

Spinola Koyu, küçük bir limana ve geleneksel renkli balıkçı teknelerine sahip küçük bir deniz koyudur. Burada ayrıca birçok güzel restoran ve bar bulunmaktadır. Ayrıca küçük bir ücret karşılığında burada yüzmeye gidebilirsiniz.

Valletta

Aynı zamanda Malta'nın başkenti olan güzel Valetta şehrini ziyaret edin. Burada St. John's Co-Cathedral gibi bazı güzel manzaraları bulacaksınız. Eski şehrin cazibesini burada hissedebileceğiniz için eski şehir de görülmeye değer.

Blue Grotto

Malta'nın doğal güzelliklerini keşfedin: Eşsiz Blue Grotto. Bu bir mağaradır ve su güzel bir mavi renge sahiptir. Renk, suda yaşayan mavi-yeşil alglerden gelir. Mağarayı tekneyle keşfedebilirsiniz.

Malta Seyahat Rehberi

Seyahat rehberimizde Malta'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!

Malta gezi rehberi »

İsteğe Bağlı Aktiviteler: Malta'da Dalış Kursları

Malta seyahatinizde çok çeşitli heyecan verici aktiviteler deneyimleyebilirsiniz. Örneğin seyahatiniz sırasında Dalış Kurslarına katılabilirsiniz. Malta'nın fantastik sualtı dünyası herkese dalış keyfi sunar: mağaralar, kayalık manzaralar, küçük koylar, canlı balık sürüleriyle renkli resifler ve berrak, masmavi sular ve çok daha fazlası...

Yeni başlayanlar için uygun!

Kişi başı fiyat: 330 €
Dahil olan hizmetler:

 • Havuzumuzda 3 dalış
 • Denizde 2 dalış, transfer dahil
 • 3 teori dersi
 • Profesyonel bir dalış eğitmeninin gözetiminde

Yeni başlayanlar için uygun!

Kişi başı fiyat: 460 €
Dahil olan hizmetler:

 • 5 teori dersi
 • Havuzumuzda 5 dalış
 • Denizde 4 dalış, transfer dahil

İleri düzey için!

Kişi başı fiyat: 290 €
Dahil olan hizmetler:

 • Oksijen tüpüyle denizde 6 dalış
 • Dalış bölgelerine gidiş-dönüş tüm transferler
 • Dalış ekipmanı
 • Küçük gruplar halinde dalış

Dalış okulumuzda, halihazırda ileri düzeydeki dalgıçlar için daha da fazla dalış imkanı sunuyoruz. Ayrıca şnorkelli yüzme gibi başka aktiviteler için de rezervasyon yapabilirsiniz. Hafta sonları Gozo ve Comino'ya dalış gezileri düzenliyoruz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin; sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız!

Malta'daki Etkinlikler

Malta'da görülmeye değer çok sayıda etkinlik var. Aşağıda her yıl gerçekleştirilen etkinliklerin genel bir özetini bulabilirsiniz. Seyahatiniz tarihleriniz sırasında hiçbir şey yoksa endişelenmeyin: Malta'nın sunabileceği çok çeşitli etkinlikler olduğundan bunlar yalnızca küçük bir örnektir. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen Sprachcaffe Malta personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Karnaval: (Şubat) Malta'daki bu karnaval çok özeldir. 450 yılı aşkın bir geleneğe sahiptir ve Malta'nın en büyük festivallerinden biridir. Adada karnaval haftası geleneksel olarak Şubat ayının son haftasında kutlanır.

Uluslararası Havai Fişek Festivali: (Nisan - Mayıs) Adından da anlaşılacağı gibi bol miktarda havai fişek var. Diğer şeylerin yanı sıra, kaçırmamanız gereken yerel ve uluslararası patlayıcı madde uzmanlarının katıldığı bir yarışma var.

Malta Caz Festivali: (Temmuz) 25 yılı aşkın bir süredir, dünyaca ünlü caz sanatçıları, her zaman Temmuz ayının üçüncü haftasonunda, burada benzersiz bir ortamda buluşuyor. Her caz aşığı için görülmesi gereken bir festivaldir!

Uluslararası Sanat Festivali: (Temmuz-Ağustos) Yaz aylarında düzenlenen yerel ve ulusal sanatçıların festivali. Yaz aylarındaki tarihleri nedeniyle çoğu performans açık havada gerçekleşiyor.

Glitch Festivali: (Ağustos) Elektronik müzik hayranları için Glitch Festivali önemli bir etkinliktir. House ve techno meraklısıysanız Malta adasının en büyük festivallerinden biri olan bu etkinliği kaçırmamalısınız. Mdina yakınlarındaki Gianpula tarlalarında düzenleniyor. Maceo Plex, Ben Klock, Jon Hopkins, Dax J, Carl Craig ve daha pek çok tanınmış sanatçı burada sahne alıyor. Festival büyük bir tekne partisiyle sona eriyor.


St.Julian's dil eğitimi gezisi fiyatları ve hizmetleri

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'de başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Öğretim materyallerini okuldan satın alabilir veya haftalık 6,00 Euro ücret ve 24,00 Euro depozito karşılığında kiralayabilirsiniz. Ayrıca bizden çeşitli seyahat sigortaları da yaptırabilirsiniz.

St. Julian's Dil Kursu Fiyatları


Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın