2 tygodnie: od 4580zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rezerwacyjne

Sprawdź oferty!

Podróż językowa na Maltę

Nasza szkoła języka angielskiego znajduje się na historycznym kampusie w pobliżu tętniącego życiem miasta St. Julians. Mieści się w nim nie tylko szkoła językowa, ale także zakwaterowanie, duży basen, restauracja i wiele więcej... Dzięki temu tworzymy wyjątkową atmosferę i idealne warunki do nauki angielskiego za granicą.

Jedno jest pewne: nie ma przyjemniejszego miejsca do nauki języka obcego. Na tej śródziemnomorskiej wyspie wszystko Kultura, klimat, słońce, morze - wszystko się zgadza. Dlatego nie bez powodu kursy językowe na Malcie są tak popularne. Idealne wakacje z kursem językowym czekają na Ciebie na Malcie.

Kurs językowy dla dorosłych na Malcie

Poznawaj angielski w grupie ciekawych osób z całego świata. Możesz uczyć się biznesowych zwrotów i przygotowywać do zdobycia certyfkatu.

Kursy dla dorosłych

Kolonie językowe na Malcie dla młodzieży

Podróże językowe dla nastolatków. Zyskaj pewność w mówieniu po angielsku, przygotuj się do egzaminów, a przede wszystkim dobrze się baw!

Kurs językowy dla młodzieży

Dlaczego warto uczyć się angielskiego na Malcie?

Wyjątkowe położenie

Na kampusie: szkoła, zakwaterowanie, basen, bar i restauracja.

Szeroki wybór kursów

Kursy angielskiego dla każdego na każdym poziomie.

Wielokulturowość

Podobnie myślący ludzie z całego świata, a wszyscy mają wspólny cel: naukę języka angielskiego.

Duży basen

Duży otwarty basen dostępny dla wszystkich zachęca do odpoczynku.

Okolica naszej szkoły językowej

Na terenie kampusu Sprachcaffe znajduje się boisko do siatkówki plażowej, a w bezpośrednim sąsiedztwie boiska do piłki nożnej, które są często wykorzystywane do rozgrywek przez naszych uczniów, tutaj możesz poznać nowych przyjaciół. Jeśli masz ochotę popływać w morzu, znajdziesz je zaledwie 5 minut spacerem od szkoły. Oprócz tego, masz też inne możliwości kąpieli, takie jak basen na naszym kampusie w Pembroke.

Za rogiem znajduje się wiele sklepów, takich jak sklepy rybne i warzywne, supermarket Geens z różnorodnym wyborem śródziemnomorskich i lokalnych przysmaków. Możesz umówić się na gotowanie razem z nowymi przyjaciółmi, dzięki czemu wspólnie stworzycie jeszcze ciekawsze wspomnienia z podróży językowej.

Niedaleko szkoły językowej znajduje się jeden z najważniejszych przystanków autobusowych na Malcie, skąd łatwo można zwiedzać wyspy maltańskie komunikacją miejską. Jeśli wolisz odkrywać wyspę wynajętym samochodem podczas wycieczki językowej na Maltę, z przyjemnością pomożemy Ci to zorganizować.

Oprócz kursu językowego na Malcie poznasz również kraj i jego mieszkańców. Daj się zaskoczyć: kursy językowe na Malcie uczyniły z niektórych prawdziwych fanów imponujących maltańskich wysp. Sam się przekonaj.

  

Bar & restauracja

Posiłki, napoje bezalkoholowe i przekąski na terenie kampusu.

Czas wolny

Nasi animatorzy codziennie oferują nowe ekscytujące zajęcia i wycieczki.

Siatkówka plażowa

Zmierz się z przyjaciółmi na turnieju siatkówki plażowej na boisku Sprachcaffe.

Bezpłatne Wifi

Nie surfuj zbyt wiele po internecie.


Szkoła języka angielskiego w St. Julian's na Malcie

Szkoła mieście się w Pembroke 10 minut od St. Julian's. Budynek szkoły pochodzi z 1930 roku a sama szkoła istnieje od 1992 roku. Jest to jeden z najpiękniejszych budynków na całej Malcie - używany był jako siedziba wojsk brytyjskich. W budynku szkoły znajduje się ogromny odkryty basen i piękny ogród, który stwarza przyjemną atmosferę do nauki angielskiego i odpoczynku po zajęciach.  Zobacz, jakie kursy angielskiego są tutaj prowadzone.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego na Malcie?

Położenie

Szkoła językowa znajduje się bezpośrednio na kampusie.

Kampus

obejmuje klasy, rezydencję, restaurację, bar, basen, boisko do siatkówki plażowej i ogród, itp.

WiFi

Na kampusie dostępne jest darmowe WiFi.

Lekcje

prowadzone przez native speakerów. Dostępne materiały dydaktyczne.

Akredytacja FELTOM

Jakość szkoły językowej jest regularnie sprawdzana i potwierdzana przez FELTOM (Federację Organizacji Nauczania Języka Angielskiego Malta) według ścisłych kryteriów. System akredytacji zapewnia osiągnięcie i utrzymanie doskonałości akademickiej. Wspólnie z FELTOM ustanawiamy standardy jakości we wszystkich aspektach związanych z pobytem na Malcie, w tym w zakresie bezpieczeństwa studentów, dobrego samopoczucia, zakwaterowania i wypoczynku.

Centrum przygotowujące do egzaminów Cambridge

W Sprachcaffe Malta możesz przygotować się do najważniejszych certyfikatów z języka angielskiego - certyfikatów Cambridge FCE i CAE. Jesteśmy też centrum egzaminacyjnym tych certyfikatów.

Więcej informacji na temat kursów egzaminacyjnych można znaleźć tutaj.

Lokalizacja szkoły w St. Julian's

Szkoła znajduje się w malowniczym St. Julian's blisko Valetty. Ta dawna wioska rybacka to wiele uroczych domów i kolorowych łodzi rybackich. Do centrum i plaży dojdziesz maksymalnie w 10 minut.  Szkoła angielskiego mieści się w imponującym budynku z kamienia z elementami architektury greckiej w spokojnej części St. Julian’s Bay, ale blisko tętniącej życiem dzielnicy Paceville, w której znajduje się ponad 350 barów, klubów i pubów. W sezonie letnim w szkole przebywa ok. 500-600 kursantów pochodzących z całego świata!

 

Pozostałe udogodnienia

Na kampusie udostępniamy bibliotekę, w której możesz pożyczyć angielskie książki, zarówno podręczniki, jak i znaną literaturę. Jest wspólny pokój, w którym obowiązuje cisza, dzięki czemu możesz się zrelaksować, skupić i uczyć w miłej atmosferze. Znajdziecie u nas także dwie sale multimedialne, które można zarezerwować na wieczory filmowe. Recepcja czynna jest przez całą dobę, zawsze znajdziesz tam osobę kontaktową.

Miejsce z wieloma zaletami

Szkoła językowa Sprachcaffe na Malcie znajduje się w malowniczej miejscowości St. Julian's w pobliżu maltańskiej stolicy La Valletta. Krajobraz dawnej wioski rybackiej charakteryzuje się malowniczymi domami i małymi, kolorowymi łodziami rybackimi. Będziesz uczył się w imponującym kamiennym budynku w spokojnej części zatoki St. Julian's - dla większości studentów sam widok wystarczy, aby zakochać się w tym miejscu do nauki. Po prostu ciesz się relaksującą atmosferą okolicy. Jest też dobra wiadomość dla lubiących rozrywkę: dzielnica życia nocnego „Paceville” znajduje się bardzo blisko naszej szkoły językowej w St. Julian's. Szacuje się, że działa tu 350 barów, klubów i pubów. Kolorowa mieszanka brytyjskiej rozrywki i wiele innych wpływów kulturowych - tak typowych dla Malty - sprawia, że ​​podróż jest barwną, zabawną sprawą.

Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, a chciałbyś uczestniczyć w kursie językowym na Malcie, to sprawdź nasze młodzieżowe obozy językowe na Malcie.


Kursy języka angielskiego w St. Julian's na Malcie

Jako, że Malta jest dawną brytyjską kolonią to nauka angielskiego na tej słonecznej wyspie powinna być zarówno efektywna (angielski 24 godziny na dobę), jak i przyjemna (wakacyjna & słoneczna atmosfera). Po przylocie na wyspę sprawdzimy Twój poziom języka testem weryfikującym, dzięki czemu przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy zaawansowania języka tak, aby wszyscy w grupie zajęć byli na jednolitym poziomie znajomości języka. Narodowości jakie poznasz to m.in: Niemcy, Hiszpanie, Włosi, Brazylijczycy, Chińczycy.

Nasze kursy angielskiego w St. Julian's  odbywają się od poniedziałku do piątku, a wolne weekendy są już do indywidualnej dyspozycji. Kurs angielskiego kończy się otrzymaniemoficjalnego certyfikatu, potwierdzającego odbycie kursu.

 

Zobacz jakie kursy językowe w St. Julian's oferujemy:

Kursy angielskiego w St. Julian's prowadzone są przez doświadczoną kadrę, a ich forma pozwala na naukę języka każdym ze zmysłów - przyjemnie i spontanicznie. Aktywne lekcje pozwolą  przełamać  barierę językową już po kilku dniach, a kurs trwający 3 tygodnie szybko podniesie  poziom języka jak i pewność siebie. Oferujemy 9 kursów angielskiego w St. Julian's różniących się intensywnością (4-8) lekcji zajęć dziennie. Mix narodowości w grupie kursantów będzie niesamowitym i bardzo praktycznym aspektem podczas Twojej nauki poznasz: Niemców, Hiszpanów, Włochów, Brazylijczyków, Rosjan i inne narodowości.

Rodzaje kursów w St. Julian's

Kurs standardowy
 • 20 lekcji po 45 minut / tydzień
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: Do 10 osób

Więcej informacji >>

Kurs intensywny
 • 30 lekcji po 45 minut / tydzień
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny
 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

Warsztaty
 • 10 lekcji po 45 minut / 1 tydzień
 • Do wyboru: Angielski biznesowy/ Komunikacja/ Rozmowy kwalifikacyjne / Sprzedaż & marketing / Negocjacje w biznesie / Prezentacje i Wystąpienia publiczne/ Teatr
 • Min.: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: maks. 10 osób

Więcej informacji>>

Kurs egzaminacyjny
 • Przygotowanie do IELTS lub Cambridge Certificate
 • 20 lekcji w tygodniu
 • Długość: 12 tygodni
 • Wielkość grupy: maks. 15 osób

Więcej informacji>>

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Zdobądź certyfikat z języka angielskiego na Malcie

Na Malcie masz możliwość przystąpienia do następujących egzaminów z języka angielskiego:
- Certyfikat CAMBRIDGE
- test IELTS (International English Language Testing System)

Przygotujemy Cię do egzaminu w ramach 12-tygodniowego kursu egzaminacyjnego z grupą maksymalnie 15 osób! Kursy rozpoczynają się co 4-6 tygodni, więc nigdy nie musisz długo czekać, zanim zaczniesz. Opłata egzaminacyjna nie jest jeszcze wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o angielskich certyfikatach tutaj »


Zakwaterowanie w St. Julian's ze Sprachcaffe

Jeżeli zarezerwujesz nasz kurs języka angielskiego, to będziesz mieć możliwość wyboru spośród różnego typu zakwaterowania w St. Julian's. Wiemy, że wygodne zakwaterowanie jest niezbędnym elementem, żebyś był w pełni zadowolony z kursu językowego.

Możesz wybrać apartament  i mieszkać razem z innymi studentami, możesz zarezerwować studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym lub mieszkać u jednej ze starannie wybranych i zaufanych rodzin.

Rezydencja Beach Club

W Beach Club Residence jesteś tuż przy plaży, a kampus Sprachcaffe nie jest daleko. Rezydencja znajduje się w Paceville, najpopularniejszej dzielnicy życia nocnego na Malcie. Jeśli masz ochotę potańczyć na dyskotece, Beach Club Residence jest dla Ciebie odpowiednim miejscem.

Po kursie językowym możesz zrelaksować się w Beach Club Residence. Ciesz się basenem, plażą lub zadbanym ogrodem rezydencji. Ta idealna lokalizacja sprawia, że Beach Club Residence jest idealną bazą wypadową na ekscytujące wakacje językowe pełne relaksu i oczywiście imprezowania. Wybierz Beach Club i przeżyj luksusowe wakacje językowe, których nigdy nie zapomnisz.

Widok na plażę

Beach Club znajduje się bezpośrednio przy plaży.

W Paceville'u

W centrum najpopularniejszej dzielnicy imprezowej

Pokój z łazienką

Prywatna łazienka w twoim pokoju.

Odpoczynek i relaks

Zrelaksuj się w zacisznym ogrodzie lub przy basenie.

Dostępne formy zakwaterowania w St. Julian's

Apartament standardowy

pokój 1- lub 2-osobowy
na terenie kampusu
wspólna kuchnia i łazienka
wiatrak

Apartament komfortowy

pokój 1- lub 2-osobowy
na terenie kampusu
wspólna kuchnia i łazienka
klimatyzacja

Studio

pokój 1- lub 2-osobowy
na terenie kampusu
własna kuchnia i łazienka
klimatyzacja

Hotel

pokój 1- lub 2-osobowy
15-20 min. od szkoły
wyższy standard, własna łazienka
klimatyzacja

Osoby zakwaterowane na kampusie Club Village mają możliwość wykupienia wyżywienia w jednej z trzech opcji:
BB - śniadanie,

HB - śniadanie i obiadokolacja,

FB - pełne wyżywienie

Na miejscu będziesz musiał zapłacić depozyt za klucze i ewentualnie wyrządzone szkody (około 50 euro), którzy zostanie Ci zwrócony w dniu Twojego wyjazdu.

UWAGA: 1 czerwca 2016r. została na Malcie wprowadzona obowiązkowa opłata klimatyczna dla turystów powyżej 18 roku życia w wysokości 0,5 euro / 1 doba (maksymalnie 5 euro)Jest ona pobierana w każdym miejscu zakwaterowania.

Podczas pobytu czy to w apartamencie czy w studio Club Village będziesz miał dostęp do następujących udogodnień:

 • Sprzątanie pokoju
 • Pranie & suszenie (za małą opłatą)
 • Wspólna sala TV i odkryty basen
 • Internet i Wi-Fi (mała opłata)

Czas wolny na Malcie

Na Malcie każdy znajdzie coś dla siebie! Podwodny świat pełny przygód? Atrakcje na plaży? Wyspa jest stosunkowo niewielka, co oznacza, że wszystkie atrakcje znajdują się w pobliżu a wszędzie możesz dojechać autobusem lub rowerem.

Zobacz fascynujące zabytkowe budowle (sama szkoła SC Szkoła jest zabytkiem), odpocznij w parkach Valletty i na spokojnych ulicach Mdiny, a życie nocne wyspy poznaj w Paceville. Dla miłośników kultury, Malta oferuje imponującą architekturę, interesujące muzea oraz cenne dzieła sztuki.

Jeżeli to wciąż za mało dla Ciebie, to w czasie wolnym wybierz się promem na Sycylię – tam znajdziesz również więcej ciekawych miejsc. Na Malcie nigdy nie będziesz się nudzić! Podczas kursu językowego jak i wypoczynku – różnorodność tej wyspy z pewnością Cię oczaruje.

Kursy nurkowania

Podczas kursu językowego możesz również nurkować i poznawać fascynujące życie morskie Morza Śródziemnego. Wspaniały podwodny świat Malty oferuje coś dla każdego: jaskinie, ciekawe formy skalne, kolorowe rafy i ławice ryb oraz przejrzystą wodę.

Nurkowanie możliwe jest przez cały rok. Latem średnia temperatura wody wynosi 23 °C, natomiast zimą spada do nadal przyjemnych 13 °C - 15 °C.

Oferta naszych kursów jest przygotowana zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych nurków. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych kursów, wykwalifikowanych instruktorzy oraz profesjonalny sprzęt do nurkowania.

Pakiet nurkowań

Cena od osoby: 1 390 PLN

Cena obejmuje: 6 nurkowań w morzu z transferami z lądu, nurkowanie w małych grupach

Kurs nurkowania

Cena od osoby: 1 585 PLN

Cena obejmuje: 3 godziny zajęć z teorii, 3 nurkowania w basenie Sprachcaffe i 2 nurkowania w morzu, transfery

Nurkowanie na wodach otwartych

Cena od osoby: 2 210 PLN

Cena obejmuje: 5 godzin teorii, 5 nurkowań w basenie Sprachcaffe i 4 nurkowania w morzu, transfery.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
wycieczka orientacyjna i turniej siatkarski

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka do Valletty

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Wieczór filmowy

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Rejs statkiem

Wieczorem:

Grill

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Turniej siatkówki

Wieczorem:

Degustacja wina

Sobota

Wycieczka po wyspie

lub wyjazd 

Wieczorem

Międzynarodowa impreza na kampusie

Niedziela

Dzień wolny

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i kosztują 10-50 € (płatne na miejscu).

Ważne wydarzenia kulturalne na Malcie

Malta ma do zaoferowania wiele wydarzeń, które warto odwiedzić. Poniżej znajduje się kalendarium. Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt z naszym personelem w Sprachcaffe St. Julian's!

Karnawał (luty): Karnawał na Malcie jest czymś wyjątkowym. Ma ponad 450 lat tradycji i jest jednym z największych festiwali na Malcie. Tydzień karnawałowy tradycyjnie odbywa się w ostatnim tygodniu lutego.

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków (kwiecień - maj): Jak sama nazwa wskazuje, jest tutaj wiele fajerwerków. Odbywa się też konkurs, którego nie można przegapić.

Malta Jazz Festival (lipiec): Od ponad 25 lat światowej sławy jazzowi artyści spotykają się tutaj w wyjątkowym otoczeniu, zawsze w trzeci weekend lipca. Absolutna konieczność dla każdego miłośnika jazzu!

Międzynarodowy Festiwal Sztuki (lipiec-sierpień): Regionalny festiwal artystów, który odbywa się latem. Ze względu na letnie terminy większość występów odbywa się na zewnątrz.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

O Malcie dowiesz się więcej w przewodniku tutaj.


Ceny & terminy - St. Julian's, Malta

Cena obejmuje:

Dodatkowo płatne:

 • Książki do wypożyczenia (7,5 EUR/tydz, 50 EUR depozyt)
 • List wizowy - tylko jeśli wymagany - 225 PLN (bezzwrotna opłata)

Ceny nie obejmują lotów! Prosimy o rezerwowanie lotów indywidualnie np. poprzez tanie linie lotnicze (Ryanair, Wizzair). O loty czarterowe Air Malta w okresie wakacyjnym możesz zapytać w naszym biurze.

W okresie wakacyjnym oferujemy przeloty na Maltę liniami czarterowymi.

Kup bilety Air Malta WAW-MLA-WAW u nas za 1490 zł!

Dotyczy lotu z 20-kilogramowym bagażem rejestrowany + bagaż podręczny

Mamy jeszcze bilety w terminach:

24.06-26.08

Przy tym samolocie potrzebny jest 1 dodatkowy nocleg. Koszt dodatkowego noclegu przy zakwaterowaniu w Rodzinie goszczącej: 450 PLN, w Club Village (pokój 3-ososbowy) : 521 PLN, w Club Village (pokój 2-ososbowy) : 561 PLN, w Rezydencji: 650 PLN

Wybierz kurs i zaplanuj swój pobyt na Malcie

*/