2 tygodnie: od 4397zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie (2 posiłki dziennie), test językowy i certyfikat.

Dla dorosłych | Dla młodzieży

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Podróż językowa na Maltę

Naucz się języka angielskiego na Morzu Śródziemnym! To możliwe podczas twojej podróży językowej na Maltę! Z nami możesz połączyć słoneczny urlop na plaży z efektywnym kursem angielskiego. Nasza popularna szkoła językowa na Malcie oferuje sale lekcyjne, mieszkania, duży basen, pyszny bar, restaurację i boisko do siatkówki plażowej na unikalnym kampusie. Co poniedziałek międzynarodowi studenci rozpoczynają kurs angielskiego i rozpoczynają niezapomniany czas podczas podróży językowej na Malcie.

Podczas twojej podróży językowej na Malcie na pewno szybko poznasz ludzi, którzy również chcą poprawić swój angielski. Oznacza to, że możesz od razu zastosować swoją nowo zdobytą wiedzę. Elastycznie możesz organizować swój program rozrywkowy z innymi uczestnikami kursu. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat swojej podróży językowej na Malcie.

Unikalna lokalizacja

Kampus z szkołą językową, zakwaterowaniem, basenem, barem i restauracją, a także wieloma innymi udogodnieniami w jednym miejscu.

Szeroka oferta kursów

Kursy angielskiego idealnie dopasowane do Twojego poziomu nauki.

Międzynarodowa społeczność

Poznawaj ludzi podczas swojej podróży językowej z jednym wspólnym celem: nauką angielskiego.

Duży basen

Skorzystaj z naszego niesamowitego basenu, aby się zrelaksować.

Co sprawia, że kurs językowy na Malcie jest wyjątkowy?

Kursy językowe na Malcie ze Sprachcaffe to coś więcej niż tylko kurs angielskiego! Nasza szkoła językowa na Malcie znajduje się na historycznym kampusie w pobliżu tętniącego życiem miasta St. Julians. To miejsce nie tylko mieści szkołę językową, ale także zakwaterowanie, duży basen, restaurację i wiele innych, tworząc wyjątkową atmosferę.

Trudno znaleźć piękniejsze miejsce do nauki angielskiego. Kultura, klimat, słońce, morze - wszystko jest tu idealne. Dlatego podróże językowe na Maltę cieszą się tak dużą popularnością. Perfekcyjne wakacje z kursem językowym czekają na Ciebie na Malcie. Obejrzyj film i przekonaj się sam!

Co sprawia, że nauka języka na Malcie jest tak wyjątkowa?

Podróże językowe na Maltę z firmą Sprachcaffe to więcej niż tylko kurs angielskiego! Nasza maltańska szkoła językowa znajduje się niedaleko tętniącego życiem miasta St. Julian's, na historycznym kampusie. To miejsce nie tylko mieści szkołę językową, ale także zakwaterowanie, duży basen, restaurację i wiele innych, tworząc unikalną atmosferę. Jedno jest pewne: trudno znaleźć piękniejsze miejsce do nauki angielskiego. Kultura, klimat, słońce, morze - wszystko jest tutaj idealnie. Dlatego właśnie podróże językowe na Maltę cieszą się tak dużą popularnością. Doskonałe wakacje z kursem językowym czekają na Ciebie na Malcie.


Szkoła języka angielskiego w St. Julian's na Malcie

W naszej szkole językowej na Malcie znajdziesz liczne miejsca do luźnych lekcji na naszym dużym kampusie. Oprócz klimatyzowanych sal lekcyjnych, znajdziesz również wiele możliwości nauki na zewnątrz. Możesz doskonalić swoje umiejętności językowe w rajskiej atmosferze nauki pod cieniem drzew na naszej szkole językowej na Malcie. Szkołę językową prowadzi doświadczony dyrektor akademicki, a nauczają tylko doświadczeni nauczyciele języków ojczystych. Szkoła językowa posiada akredytację FELTOM.

Recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę, zawsze znajdziesz kogoś do rozmowy. Ucz się na przyszłość i spędź wspaniałe, zróżnicowane wakacje teraz. To nasza szkoła językowa na Malcie!

Położenie

Szkoła językowa znajduje się bezpośrednio na kampusie.

Opcja lekcji na świeżym powietrzu

Zajęcia w klimatyzowanych salach lekcyjnych lub pod cieniem drzew w ogrodzie

Dodatkowe korzyści

Biblioteka, pokój wspólny, recepcja, bezpłatne wifi, materiały dydaktyczne

Lokalizacja

Szkoła językowa znajduje się bezpośrednio na naszym własnym kampusie Sprachcaffe.

Akredytacja FELTOM

Jakość szkoły językowej jest regularnie sprawdzana i potwierdzana przez FELTOM (Federację Organizacji Nauczania Języka Angielskiego Malta) według ścisłych kryteriów. System akredytacji zapewnia osiągnięcie i utrzymanie doskonałości akademickiej. Wspólnie z FELTOM ustanawiamy standardy jakości we wszystkich aspektach związanych z pobytem na Malcie, w tym w zakresie bezpieczeństwa studentów, dobrego samopoczucia, zakwaterowania i wypoczynku.


Kursy języka angielskiego w St. Julian's na Malcie

Nauka angielskiego z łatwością przy naszych kursach językowych na Malcie to żaden problem! Wspólnie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach z całego świata będziesz komunikować się na zajęciach poprzez dyskusje, sesje pytań i odpowiedzi oraz scenki, a następnie zastosujesz i utrwalisz zdobytą wiedzę podczas wydarzeń kulturalnych i sportowych. Tak właśnie łatwo uczysz się angielskiego.

Duży wybór kursów

Niech będzie to kurs standardowy czy intensywny. Ty decydujesz o intensywności swojego kursu językowego.

Niewielkie grupy

Kursy angielskiego mają od 6 do 15 uczestników. Doskonałe dla skutecznej nauki.

Wykwalifikowani nauczyciele

Nasi nauczyciele języków są dobrze przeszkoleni i posługują się angielskim na poziomie ojczystym.

Świadectwo ukończenia kursu

Po pomyślnym ukończeniu kursu angielskiego otrzymasz certyfikat Sprachcaffe.

W pierwszym dniu twojej podróży językowej przeprowadzimy dla ciebie test poziomu językowego (test można wypełnić online przed wyjazdem na kurs). Dzięki temu będziemy w stanie określić twój poziom językowy i znaleźć idealny kurs języka angielskiego dla ciebie. Kurs językowy odbywa się od poniedziałku do piątku na legendarnym kampusie Sprachcaffe. Wybierz swój kurs językowy spośród szerokiej gamy dostępnych kursów.

Kurs standardowy

Kurs standardowy składa się z 20 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu standardowego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

Kurs intensywny składa się z 30 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu intensywnego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

Dzięki indywidualnym lekcjom możesz wybrać tematy istotne dla ciebie w 10 lub 20 lekcjach po 45 minut razem z nauczycielem. Minimalny okres trwania to 1 tydzień. Opcjonalnie może wziąć udział druga osoba.

Więcej informacji>>

Kurs superintensywny

Kurs superintensywny składa się z 40 lekcji po 45 minut każda . Rozmiar grupy dla kursu intensywnego to maksymalnie 10 osób, a minimalny okres trwania to1 tydzień.

Więcej informacji>>

Kurs egzaminacyjny

Dzięki naszym kursom przygotowującym do uzyskania certyfikatów z języka angielskiego, idealnie przygotujesz się do egzaminu TOEFL lub IELTS. Długość kursu wynosi od 20 do 30 lekcji po 45 minut każda. Minimalny okres trwania kursu to 12 tygodni, a liczba uczestników w grupie jest ograniczona do maksymalnie 10 studentów. Obowiązują dodatkowe opłaty za egzamin.

Więcej informacji>>

Warsztaty

Warszataty składają się z 10 lekcji. Wybierz spośród różnych obszarów tematycznych dla swojego kursu angielskiego. Minimalny okres trwania to 1 tydzień, a maksymalna liczba uczestników w grupie to 10 studentów.

Więcej informacji>>


Twoje zakwaterowanie podczas podróży językowej na Maltę

W Sprachcaffe Twoje wygodne samopoczucie jest dla nas priorytetem. Wiemy, że aby osiągnąć swój potencjał na lekcjach, musisz być wypoczęty i czuć się komfortowo przez cały czas pobytu. Dlatego mamy dla Ciebie różne przyjemne opcje zakwaterowania do wyboru w St. Julian's. Wybierz jedno z naszych apartamentów Sprachcaffe na miejscu, studio z łazienką i aneksem kuchennym, pokój w hotelu lub jedną z naszych starannie wybranych rodzin goszczących w pobliżu.

Więcej informacji na temat zakwaterowania podczas podróży językowej »

Krótko o naszych rodzajach zakwaterowań na Malcie

Życie na kampusie

Możesz mieszkać bezpośrednio na naszym kampusie Sprachcaffe!

Wysoki czynnik dobrego samopoczucia

Wszystkie zakwaterowania są starannie dla Ciebie wybierane.

Przyjazd

Przyjazd zawsze jest w niedzielę, a wyjazd w sobotę.

Wiele opcji

Wybierz spośród apartamentów, studia oraz zakwaterowania u rodziny goszczącej

Club Village na Kampusie Sprachcaffe

Co na Ciebie czeka

Nasz Club Village to część kampusu Sprachcaffe. Znajdziesz się tam w samym centrum swojej podróży językowej na Maltę. Znajdujesz się bezpośrednio w szkole językowej. Na miejscu masz wszystko, czego potrzebujesz do udanej podróży językowej. Oprócz dobrze wyposażonych sal lekcyjnych, kampus Sprachcaffe oferuje wszystko, co potrzebujesz do relaksu i zabawy po udanym kursie językowym. Obejmuje to duży basen, bar-restaurację i kort do siatkówki plażowej. Wybierz Club Village i bądź w centrum wydarzeń podczas całej swojej podróży językowej na Maltę!

Nasze apartamenty

Apartment Standardowy

Apartament oferuje wygodne zakwaterowanie z opcjonalnymi możliwościami wyżywienia, pokojami jedno- lub dwuosobowymi, współlokatorami oraz wspólnymi udogodnieniami w postaci kuchni i łazienki. Znajduje się na kampusie lub w odległości do10 minut spacerem.

W skrócie:

✔ Pokój jedno- lub dwuosobowy
✔ Wspólna kuchnia i łazienka
✔ Regularne sprzątanie

Dowiedz się więcej tutaj »

Apartment Komfortowy

Nasze komfortowe apartamenty oferują zakwaterowanie pierwszej klasy z opcjonalnymi posiłkami (śniadanie,śniadanie+obiadokolacjalub pełne wyżywienie) oraz można wybrać pomiędzy pokojem jedno- lub dwuosobowym.

W skrócie:

✔ Pokój jedno- lub dwuosobowy
✔ Wyższy standard, większe pokoje
✔ Sprzątanie co drugi dzień

Dowiedz się więcej tutaj »

Więcej opcji zakwaterowania

Apartament typu Studiu

Nasz apartament typu Studio oferuje opcjonalne śniadanie, śniadanie+obiadokolacja lub pełne wyżywienie, pojedynczy lub podwójny pokój oraz codzienne sprzątanie. Ponadto będziesz mieszkać w Club Village bezpośrednio na kampusie Sprachcaffe. Każdy apartament typu Studio ma swoją własną łazienkę i zaplecze kuchenne.

W skrócie:

✔ Pokój jedno- lub dwuosobowy
✔ Prywatna łazienka i zaplecze kuchenne
✔ Sprzątanie codziennie

Dowiedz się więcej tutaj »

Apartament Superior

Czy szukasz ekskluzywnego i luksusowego zakwaterowania, które pozwoli Tobie uciec od zgiełku kampusu? Nasze apartamenty Superior na Malcie to idealne rozwiązanie.

Położone w pieszej odległości od szkoły, apartamenty oferują wyrafinowane doświadczenie mieszkania poza kampusem, skierowane do dorosłych. Kładąc nacisk na spokój, zwłaszcza podczas błogich letnich miesięcy, te apartamenty stanowią spokojne zakwaterowanie z dala od zgiełku akademickiego. Bez względu na to, czy szukasz cichego odosobnienia po dniu zajęć, czy spokojnego otoczenia do skupienia się na nauce, nasze apartamenty Superior są zaprojektowane, aby sprostać Twoim potrzebom.

Rodzina goszcząca

Chciałbyś doświadczyć życia na Malcie z bliska? W takim razie zakwaterowanie w rodzinie goszczącej jest właśnie dla Ciebie. Tam możesz poznać typowe życie codzienne na Malcie. Twoja rodzina goszcząca może podzielić się z Tobą liczba porad, które prawdopodobnie nie byłyby Ci znane jako zwykłemu turzyście.

W skrócie:

 • Pokój jedno- lub dwuosobowy
 • Śniadanie i obiadokolacja
 • Maksymalnie 30 minut do kampusu Sprachcaffe
 • Wyposażenie pokoju typowe dla kraju
 • Łazienka i kuchnia są wspólne

Więcej informacji o rodzinach goszczących »

Lounge Bar i Restauracja na kampusie Sprachcaffe

W naszej przestronnej sali, barze i restauracji na kampusie Sprachcaffe możesz delektować się śródziemnomorskimi daniami i napojami w luźnej atmosferze. Restaurację można odwiedzać przez cały dzień. Od śniadania rano, poprzez pyszny lunch, aż do udanej kolacji. Oprócz wnętrza, nasza restauracja oferuje również możliwość spędzenia miłych chwil na zewnątrz pod palmami. Placówka znajduje się tuż obok naszego dużego basenu. Cieszymy się na Twoją wizytę.

Czy chcesz napić się aperitifu przy barze czy zjeść pyszną kolację w restauracji, to miejsce jest dla Ciebie. Kampus i bar są oddalone o około 10 minut spacerem od Paceville, słynnej dzielnicy nocnych imprez na Malcie. Jeśli planujesz nocne szaleństwo, to idealne miejsce na rozpoczęcie zabawy.


Aktywności podczas twojej podróży językowej na Maltę

Na kampusie

Siatkówka plażowa, basen, bar, restauracja, zorganizowane wycieczki, program rekreacyjny, niezliczeni uśmiechnięci ludzie

Aktywności

Plaża, nurkowanie, sporty, wystawy, festiwale, życie nocne, bary, stare miasta i historia

Otoczenie

Zatoka St. Julians, Zatoka Spinola, Słońce i zabawy Wassersport, Centrum Handlowe The Point, Kasyno Dragonara, Paceville

Najciekawsze atrakcje w St. Julians

Zatoka Spinola

Zatoka Spinola to niewielka zatoka morska z małym portem i tradycyjnymi kolorowymi łodziami rybackimi. Znajduje się tu również wiele przyjemnych restauracji i barów. Możesz tu także popływać za niewielką opłatą.

Valletta

Odwiedź piękne miasto Valletta, będące również stolicą Malty. Znajdziesz tu piękne atrakcje, takie jak Katedra Świętego Jana. Stare miasto również zasługuje na uwagę, ponieważ można tu poczuć urok starego miasta.

Blue Grotto

Odkryj naturalną atrakcję na Malcie: unikalną Blue Grotto. To jaskinia, a woda ma piękny niebieski kolor. Barwę nadaje jej glony o barwie niebiesko-zielonej. Możesz zwiedzić jaskinię łodzią.

Przewodnik po Malcie

Odkryj wszystkie atrakcje Malty w naszym przewodniku turystycznym!

Przewodnik po Maltcie

Aktywności opcjonalne: Kursy nurkowania na Malcie

Podczas swojej podróży na Maltę możesz doświadczyć różnorodnych i ekscytujących aktywności. Na przykład, możesz wziąć udział w kursach nurkowania. Odkryj bogactwo korali i ryb Morza Śródziemnego i nurkuj z nami. Fantastyczny podwodny świat Malty oferuje przyjemność z nurkowania dla każdego: groty, skaliste krajobrazy, małe zatoczki, kolorowe rafy z żywymi ławicami ryb i czysta niebieska woda.

Odpowiednie dla początkujących!

Cena za osobę: 330 €

Usługi zawarte w cenie:

 • 3 nurkowania w naszym basenie
 • 2 nurkowania w morzu w cenie
 • 3 lekcje teorii
 • Opieka profesjonalnego instruktora nurkowania

Odpowiednie dla początkujących!

Cena za osobę: 460 €

Usługi zawarte w cenie:

 • 5 lekcje teorii
 • 5 nurkowań w basenie Sprachcaffe
 • 4 nurkowania w morzu

Dla zaawansowanych!

Cena za osobę: 290 €

Usługi zawarte w cenie:

 • 6 nurkowań w morzu z butlą z tlenem
 • Wszystkie transfery do i z miejsc nurkowych
 • Ekwipunek do nurkowania
 • Nurkowanie w małych grupach

W naszej szkole nurkowania oferujemy jeszcze więcej nurkowań, także dla już zaawansowanych nurków. Ponadto można zarezerwować inne zajęcia, takie jak nurkowanie z rurką. W weekendy oferujemy wyjazdy nurkowe na Gozo i Comino. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami - chętnie Cię poinformujemy!

Wydarzenia na Malcie

Malta ma wiele wydarzeń, które warto odwiedzić. Poniżej znajdziesz przegląd aktywności, które odbywają się co roku. Jeśli w czasie twojej podróży nie będzie niczego na czasie, nie martw się: to tylko mały wybór, ponieważ Malta oferuje szeroką gamę wydarzeń. Jeśli masz pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe Malta!

Karnawał: (luty) Karnawał na Malcie to coś bardzo wyjątkowego. Ma tradycję ponad 450 lat i jest jednym z największych festiwali na Malcie. Tydzień karnawałowy tradycyjnie odbywa się na wyspie w ostatnim tygodniu lutego.

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków: (kwiecień - maj) Jak sugeruje nazwa, jest mnóstwo fajerwerków. Między innymi odbywa się konkurs lokalnych i międzynarodowych pirotechników, którego nie warto przegapić.

Festiwal Jazzowy na Malcie: (lipiec) Przez ponad 25 lat światowej sławy artyści jazzowi spotykają się tu w wyjątkowym otoczeniu, zawsze w trzeci weekend lipca. Absolutny must-have dla każdego miłośnika jazzu!

Międzynarodowy Festiwal Sztuki: (lipiec-sierpień) Festiwal sztuki lokalnych i krajowych artystów odbywający się latem. Ze względu na datę w lecie większość wystąpień odbywa się na zewnątrz.

Festiwal Glitch: (sierpień) Dla miłośników muzyki elektronicznej Festiwal Glitch to ważne wydarzenie. Jeśli jesteś entuzjastą house'u i techno, nie powinieneś przegapić tego wydarzenia, które jest jednym z największych festiwali na wyspie Malta. Odbywa się na polach Gianpula koło Mdiny. Znane artysty, takie jak Maceo Plex, Ben Klock, Jon Hopkins, Dax J, Carl Craig i wielu innych, występują tam. Festiwal kończy się ogromną imprezą na łodzi.


Ceny na wyjazd językowy na Maltę St. Julian's

Usługi w Cenie

Ze Sprachcaffe, wszystko, czego potrzebujesz do udanej podróży językowej, jest zawarte w cenie. Zakwaterowanie, kurs językowy, test na poziom językowy, certyfikat językowy, i oczywiście niezapomniane doświadczenie.

Wybierz kurs i zaplanuj swój pobyt na Malcie

Wskazówki dotyczące podróży językowej na Maltę

Materiały dydaktyczne można zakupić w szkole lub wypożyczyć za opłatą 7,50 euro za tydzień i kaucją (lub zakup) w wysokości 30,00 euro.

Czy masz pytanie lub potrzebujesz porady?

Jesteśmy zawsze gotowi rozwiązać wszelkie wątpliwości, jakie możesz mieć!

Skontaktuj się z nami