2 tygodnie: od 5705zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie z wyżywieniem, opłaty rezerwacyjne

Sprawdź oferty!

Nauka języka w studenckim Brighton

Brighton często nazywany "Londynem nad morzem" zaprasza cały rok na kursy angielskiego. Chcesz nauczyć się języka, ale nie wiesz gdzie? Tak jak wiele osób z całego świata wybierz nieduży, ale wyjątkowo międzynarodowy Brighton! Nadmorski kurort oferuje wspaniałą atmosferę i nowoczesny styl życia. Znane molo Palace Pier jest z pewnością warte odwiedzenia, gdyż jest bardzo popularnym miejscem wśród  turystów. Zobacz szkołę Sprachcaffe Brighton.

Brighton jest pełnym studentów, nowoczesnym miastem. Znajdziesz tutaj wiele klubów i sklepów, a oprócz tego miejsca do uprawiania sportów wodnych.  Brighton oddalone jest o ok. 45 minut samochodem od Londynu.Kurs angielskiego w Brighton to efektywna przygoda nie tylko językowa! Wikipedia opisuje miasto jako: nadmorski resort, gdzie można plażować, często stanowiący cel jednodniowych podróży osób z Londynu.

 

Jak wygląda nauka w Brighton?

Brighton to uniwersyteckie kosmopolityczne i wielokulturowe miasto. Znane jako “Londyn nad morzem” jest doskonałym miejscem na odbycie kursu angielskiego w Anglii.  Nasza szkoła w Brighton oferuje zróżnicowane kursy od tych 1-tygodniowych standardowych aż po wielotygodniowe kursy egzaminacyjne czy kursy biznesowe. Nasza szkoła zapewnia wysokiej jakości nauczanie, co potwierdza fakt, że jest uznawana przez Education UK oraz posiada akredytację British Council.

Dlaczego angielski w szkole w Brighton?

Wygodne zakwaterowanie

Poprzez zakwaterowanie u rodziny goszczącej zapewniamy kursantom poznanie prawdziwej brytyjskiej kultury od kuchni.

Miasto oferuje szeroki wachlarz atrakcji na czas wolny.

Udogodnienia

Doskonałe wyposażenie sal lekcyjnych.

Dodatkowo w szkole: mini-kuchnia z kawą i herbatą, ogródek i salonik dla studentów.

Bezpłatne WiFi.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Szkoła położona w angielskim wielokulturowym kurorcie, w centrum, blisko plaży.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Zalety nauki w Brighton

Jeśli Londyn wydaje Ci się zbyt dużym lub drogim miastem, to Brighton będzie najlepszą alternatywą, a Londyn zawsze będzie blisko :) Podczas pobytu w Anglii możesz jednocześnie uczyć się języka angielskiego od wykwalifikowanych nauczycieli, którymi są wyłącznie native speakerzy i odkrywać jeden z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Europie. Golfsztrom, który przepływa kanałem, tworzy przyjemny klimat w tym miejscu. Wiedziałeś, że nawet palmy mogą rosnąć w Anglii? Nauka angielskiego w Brighton jest  inwestycją w Twoją przyszłość, a udział w jednym z programów da Ci możliwość odwiedzenia wyjątkowych miejsc, zebrania cennego doświadczenia i nawiązania nowych znajomości. Poznaj Brighton i jego okolicę; dla miłośników przyrody są tutaj doskonałe miejsca do wędrowania.

Nasza szkoła w Brighton posiada akredytację British Council i jest członkiem English UK:

Przeczytaj opinie naszych kursantów z Brighton


Szkoła języka angielskiego w Brighton

Szkoła  Sprachcaffe w Brighton założona została w 1995 roku. Szkoła znajduje się w pięknym odrestaurowanym budynku w stylu Edwardiańskim zlokalizowanym blisko najważniejszych atrakcji w mieście - zawsze będziesz miał blisko!

Charakterystyka szkoły angielskiego w Brighton:

 • 14 sal lekcyjnych
 • Dostęp do wszelkich urządzeń audiowizulanych
 • Atrakcyjne patio z miejscami do odpoczynku
 • Blisko do centrum miasta i plaży
 • Pomieszczenia do relaksu (słuchania muzyki, oglądania telewizji, korzystania z Wi-Fi)
 • Darmowy internet dla kursantów
 • Akredytacja British Council i English UK
 • Sejf do przetrzymania małych drogocennych przedmiotów
 • Parking (płatny 2 GBP / godz.)

Zobacz, jakie kursy angielskiego w Brighton oferuje szkoła Sprachcaffe.

Lokalizacja szkoły w Brighton

Szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest bardzo blisko morza, Brighton Pier, Churchill Square, Royal Pavilion Palace. Szkolna rezydencja oddalona jest o krótki spacer od szkoły językowej. Szkoła mieści się w atrakcyjnym budynku z pięknym dziedzińcem. Czas wolny możesz spędzać w miejscu specjalnie do tego przygotowanym dla uczestników kursu angielskiego. Szkoła organizuje zajęcia dodatkowe oraz ciekawy program weekendowy.

 

Nasza szkoła w Brighton posiada akredytacje British Council i Education UK.


Kursy jezyka angielskiego w Brighton w Anglii

Brighton w hrabstwie East Sussex nad Kanałem La Manche oddalone o około 1 godziny drogi pociągiem od Londynu jest uznawane za najlepszą wakacyjną alternatywę dla zatłoczonej i głośnej stolicy. Brighton posiada ogromną liczbę uczelni jak i bardzo dobrą infrastrukturę turystyczną, jest bardzo popoularnym miastem dla młodzieży i to nie tylko tej brytyjskiej!  Oferujemy 5 typów kursów angielskiego w Brighton. Nasza szkoła zlokalizowana w typowo edwardiańskim budynku znajduje się blisko plaży i centrum miasta. Nauka nie kończy się w szkole -> zobacz jak możesz spędzić czas po kursie!

Zobacz jakie kursy językowe w Brighton oferujemy

W szkole Sprachcaffe w Brighton oferujemy kursy angielskiego na bardzo wielu poziomach zaawansowania językowego. Są to kursy na poziomie od absolutnie początkującego aż po bardzo zaawansowany. Możesz również wybrać czas trwania oraz intensywność swojego kursu! Minimalny czas trwania kursu to 1 tydzień, jednak najbardziej efektywne są te trwające przynajmniej 2-3 tygodnie. Kursy  w Brighton prowadzone są przez cały rok. Jeśli chodzi o rodzaj kursu, to możesz wybrać miedzy: standardowym, intensywnym, indywidualnym i biznesowym.

Mix narodowości w grupie kursantów to głównie: Włosi, Niemcy, Hiszpanie, Brazylijczycy i Argentyńczycy.

Rodzaje kursów w Brighton

Kurs standardowy/ popołudniowy

 • 20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: maks. 12 osób (popołudniowy: maks. 18 osób)

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

 • 30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: maks. 12 osób

 Więcej informacji>>

Warsztaty

 • 10 lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
 • Angielski biznesowy/ Komunikacja/ Sprzedaż & marketing i inne

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień 

Więcej informacji>>


Formy zakwaterowania w Brighton

Podczas kursu angielskiego w Brighton mamy do zaoferowania trzy różne typy zakwaterowania. Możesz wybrać miejsce, które będzie najbardziej odpowiadać Tobie i Twoim potrzebom. Zależy nam, żebyś w Brighton poczuł się jak w domu!

We wszystkich rodzajach zakwaterowania będziesz mieć okazję rozmawiać z innymi osobami. Podczas rozmowy z mieszkańcami oraz innymi studentami szkoły językowej możesz ćwiczyć i jednocześnie utrwalać wiedzę z zajęć angielskiego.

Dostępne formy zakwaterowania podczas pobytu w Brighton

College na kampusie

pokój 1-osobowy z łazienką
na terenie kampusu
dostępna od 26.06 do 28.08
możliwość wykupienia BB/ HB

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja

Nasza rezydencja Sprachcaffe, w stylu wiktoriańskim, położona jest bezpośrednio przy nadmorskiej promenadzie, naprzeciwko słynnego molo. Znajduje się w niej ponad 40 pokoi, które zaspokajają przeróżne gusta. Dużym plusem jest centralna lokalizacja niedaleko plaży, Preston Street z mnóstwem restauracji i barów i popularnego centrum handlowego Churchill Square. Ponadto w budynku mieści się restauracja i pub.


Czas wolny w Brighton

Podsumowanie:

★★★★★     Kuchnia regionalna
★★★★☆     Zakupy
★★★★☆     Odpoczynek & Relaks
★★★★★     Opalanie & Plaża
★★★★★     Kultura & Historia
★★★★★     Sport
★★★☆☆     Transport

Brighton położone w południowej Anglii nad samym morzem oferuje szeroki wybór aktywności zarówno sportowych, jak i kulturowych dla każdego. Brighton, dawna wioska rybacka, znane jest obecnie z wielu festiwali, imprez studenckich, festiwalów mody i oczywiście słynnego molo "Brighton Pier", dzięki czemu nigdy nie jest tu nudno. Lokalizacja nad samym morzem  posiada ogromną zaletę, jaką jest bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura sportowa, gdzie można spróbować  każdej sportowej aktywności.

Jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, to piękna promenada wzdłuż morza będzie Twoim ulubionym miejscem na spędzanie czasu wolnego - zarówno przed, jak i po kursie językowym.

W wolnym dniu można wybrać się na wycieczkę np. do miasta Windsor i Cambridge, gdzie zobaczysz zupełnie inną Anglię. Wieczory spędza się głównie w okolicach "Brighton Pier", gdzie spotyka się cała młodzież studiująca i wypoczywająca w mieście.

Na parterze rezydencji szkolnej znajduje się szkolna pizzeria, w której również spotykają się nasi kursanci.

Zajęcia dodatkowe

Brighton oferuje wiele różnych zajęć, w których możesz uczestniczyć. Powinieneś wybrać się na historyczną wycieczkę po mieście. Zobacz również Royal Pavilion, przejdź się po centrum miasta i odkrywaj różnorodne sklepy lub skorzystaj z doskonałej lokalizacji Brighton i odpoczywaj na plaży, graj w siatkówkę i baw się podczas grillowania. Szkoła angielskiego w Brighton da Ci możliwość uczestniczenia w wycieczkach, organizowanych przyjęciach powitalnych i pożegnalnych, wieczorach tematycznych, weekendowych imprezach i wspólnych wyjściach do pubów, przyjęciach na plaży, zajęciach sportowych i kulturalnych.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
zwiedzanie pawilonu królewskiego

Wieczorem:
czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Kręgle

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Paintball

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Muzyka na żywo

Sobota

Całodniowa wycieczka

do Londynu

 

Niedziela

Czas na odpoczynek

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Brighton

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń, w których zdecydowanie warto wziąć udział. Twoja podróż odbywa się w innym terminie? Nie ma problemu, Brighton ma o wiele więcej do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe.

Brighton Festiwal (maj): to coroczny festiwal wszystkich form sztuki. Odbywa się wiosną od 1965 roku i odwiedza go ponad 500 000 osób.

Great Escape Festival (maj): trzydniowy festiwal muzyczny różnych gatunków. Od rocka po hip hop i muzykę elektroniczną - coś dla każdego.

Brighton Fringe (maj - czerwiec): Festiwal różnych sztuk. Każdego roku masz okazję poznać lokalnych artystów w Brighton. A co najważniejsze: duża część wydarzeń jest bezpłatna.

Otwarte domy artystów (maj i grudzień): Wyjątkowe doświadczenie: ponad 200 artystów otwiera swoje domy dla publiczności. Odbywa się to dwa razy w roku.

Festiwal komedii (październik): to lokalny festiwal artystów o zróżnicowanym programie. Każdej jesieni w Brighton masz okazję zobaczyć utalentowanych komików!


Ceny & terminy - Brighton, Anglia

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Ceny obejmują podstawowe usługi związane z Twoim pobytem w Anglii, czyli kurs językowy i zakwaterowanie. 1 godzina lekcyjna trwa u nas 45 minut.

Ceny nie zawierają lotów! Dlatego rekomendujemy rezerwację lotów za pośrednictwem tanich linii lotniczych jak np.: Ryanair, Wizzair, EasyJet lub tradycyjnych jak: Lot, Lufthansa, British Airways.

O bilet lotniczy możesz zapytać tutaj ✈

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (5 GBP/tydz., 30 GBP depozyt)

List wizowy dla osób spoza UE - tylko jeśli wymagany - 225 PLN (bezzwrotna opłata).

Wybierz i zaplanuj wyjazd językowy do Brighton
*/