2 tygodnie: od 5615 zł!

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne.

Sprawdź oferty

Oszczędzaj nawet do 1 900 złotych dzięki Rabatowi Sprachcaffe Espresso!

­Oszczędzaj dużo podczas swojej następnej podróży językowej! Rozpakuj nasze niesamowite rabaty i spełnij swoje marzenia. Nie czekaj; zacznij oszczędzać już dziś!

Zapisz się teraz

Efektywna nauka angielskiego w międzynarodowym Londynie

Londyn to kosmopolityczne & kultowe & najbardziej popularne miasto, jeśli chodzi o naukę angielskiego, w Anglii jak i w całej Europie. Ogromna międzynarodowa metropolia (8 mln w samym mieście i 20 mln w całej aglomeracji),  będzie Cię pozytywnie zaskakiwać o każdej porze. Londyn to również ogromny mix kulturowo-językowy gdyż 25% mieszkanców pochodzi z Azji i Afryki. Miasto  rocznie odwiedza 30 milionów turystów! Top 5 atrakcji turystycznych to: British Museum, Tate Modern, National Gallery, Natural History Museum i London Eye

Kurs angielskiego w Londynie to szansa na poznanie miasta, nawiązanie nowych kontaktów i oczywiście sam kurs. Londyn nie byłby Londynem bez typowych symboli jak czerwone budki telefoniczne, dwupiętrowe autobusy i taksówki.  Oferta kulturowa to 40 teatrów, 60 muzeów! Nauka języka w londyńskiej szkole będzie  połączeniem wakacji i kursu. Naukę możesz rozpocząć w każdy poniedziałek, a kurs może trwać 1 lub nawet 10 tygodni - wszystko zależy od Twoich potrzeb.

 

Jak wygląda nauka w Londynie?

Poznaj ludzi z całego świata, przełam barierę językową, poznaj Londyn! Miasto jest jednym z największych ośrodków akademickich w Anglii. Nauka jezyka angielskiego w stolicy Anglii to idealne warunki, różnorodne kursy oraz profesjonalizm  nauczania, dzięki którym poprawisz znajomość języka.Szkoła jest akredytowana przez British Council. Niezależnie od tego, czy chciałbyś uczestniczyć w intensywnym kursie czy w zajęciach indywidualnych - nasza szkoła angielskiego w Londynie z pewnością ma do zaoferowania kurs zgodny z Twoimi preferencjami. Nauka trwa również po zajęciach, poprzez praktykowanie zdobytych na lekcjach umiejętności w scenach codziennego życia oraz interakcjach z innymi studentami - jest to 100% efektywna metoda nauki bo w praktyce i w miejscu gdzie angielski "poczujesz na własnej skórze"!

Nasza szkoła w Londynie posiada akredytacje British Council i jest członkiem English UK:

Dlaczego angielski w szkole SC Londyn?

Londyn Ealing

Londyn łączy historię, słynne zabytki, zakupy i tętniącą życiem nowoczesność.

Wiktoriański budynek szkoły położony w samym sercu dzielnicy Ealing, w otoczeniu wielu restauracji, sklepów i teatrów.

Bezpłatne WiFi

Szkoła założona w 1990 r. Jest akredytowana przez British Council.

Rodziny goszczące blisko szkoły.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami w tym słynne atrakcje Londynu.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego wyjazd językowy do Londynu ze Sprachcaffe? Przeczytaj opinie!

Otrzymasz referencje, poznasz nowe osoby, nawiążesz różne międzynarodowe kontakty, zobaczysz Anglię... Przeczytaj recenzje byłych studentów o odbytym kursie.

Kurs języka angielskiego w Londynie jest inwestycją w przyszłość, gdyż angielski to bardzo ważny język, a miasto Londyn za europejską stolicę kultury, nauki, biznesu. Spróbuj fish’n’chips w drodze do London Aquarium lub muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Sprachcaffe rekomenduje naukę angielskiego w międzynarodowym Londynie -  tam zdobędziesz  doświadczenie, które będzie przynosiło profity na Twojej przyszłej ścieżce życiowej zarówno tej prywatnej, jak i rozwoju kariery. Londyn jest najbardziej popularnym miastem turystycznym w Europie. Zapraszamy na  nasze wyjazdy językowe łączące naukę z wypoczynkiem do Londynu - już teraz zarezerwuj kurs angielskiego w Londynie. W razie pytań o formalności i inne kwestie, zapraszamy do kontaktu.


Szkoła jezyka angielskiego w Londynie

Szkoła w Londynie istnieje od 1990 roku, posiada akredytację British Council, jest członkiem English UK, centrum egzaminów Cambridge i ma akredytację Erasmus+ Funding, a także oferuje kursy egzaminacyjne IELTS.

Zobacz, jakie kursy angielskiego w Londynie oferuje szkoła. W sezonie zimowym w szkole przebywa ok. 100 kursantów natomiast w wakacje nawet do 250 osób. Uczniowie pochodzą głównie z: Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Azji.

Lokalizacja szkoły językowej w Londynie

Szkoła zlokalizowana jest w zachodniej dzielnicy Londynu - Ealing. Szkoła leży 5 minut od stacji Ealing Broadway i ok. 25 minut od centrum. Blisko znajdują się sklepy, restauracje, puby i centra handlowe. Dzielnica Ealing to zielona oaza Londynu, blisko szkoły językowej znajduje się popularny wśród studentów park. Na lotnisko Heathrow możesz dojechać w 20 minut. Atrakcje turystyczne, które będziesz mógł łatwo zobaczyć to m.in: London Eye, National Gallery, Big Ben, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Hyde Park, Speakers Corner, Downing Street, St. Paul's Cathedral, Madame Tussauds. 

Zajęcia dodatkowe w Londynie

Międzynarodowa szkoła zarówno dla młodszych jak i dorosłych powinna spełnić wymagania, jeśli chodzi o poziom nauki języka jak i kwalifikacje nauczycieli, którymi zawsze są native speakerzy. Zapraszamy zarówno na kursy letnie, jak i inne.

Lubisz zakupy? Londyn jest inspirującą stolicą mody. Entuzjastom 'shoppingu' polecamy King’s Road, Oxford Street i Soho. Fani sportu mogą oglądać Premier League na światowej sławy stadionie Wembley. Wieczorem modne kluby i bary Londynu stoją przed Tobą otworem. Wybierz naszą szkołę językową w Londynie a będziesz mógł skorzystać ze wszystkich powyższych atrakcji. Aktywne uczestnictwo w życiu Londynu pozwoli Ci również podszkolić język!

Jedno w życiu jest pewne - w Londynie nie sposób się nudzić. To miasto zachwyci Cię i oczaruje, czy to podczas zakupowego szaleństwa, zwiedzania miasta typowym czerwonym autobusem czy posiłku w jednej z wielu międzynarodowych restauracji. Nasza wskazówka: koniecznie odwiedź Madame Tussauds, National Gallery, Big Ben i Trafalgar Square. Londyn oferuje nieskończenie wiele możliwości i rozrywek!  Masz pytania lub wątpliwości? Wypełnij formularz kontaktowy.

 


Kursy języka angielskiego w Londynie w Anglii

Termin, długość, intensywność jak i poziom możesz indywidualnie dobrać do swoich umiejętności i potrzeb. Czy jest lepsze miejsce na naukę angielskiego niż 8-milionowa kosmopolityczna stolica Anglii Londyn? Akredytacje British Council i English UK  potwierdzają jakość zajęć. Nauka angielskiego w Londynie jest nauką wszystkimi zmysłamiw spontaniczny i przyjemny sposób - angielski będzie otaczał Cię 24 godziny na dobę i będzie jedynym językiem komunikacji.  Kursy angielskiego prowadzone są w szkole Sprachcaffe w cichej i spokojnej dzielnicy Ealing w Londynie, a latem czynny jest dodatkowo college St. Margaret's.

Własna szkoła językowa

Akredytacja British Council i English UK

Wykwalifikowani nauczyciele

i elastyczny program to połączenie idealne

Zobacz jakie kursy w Londynie oferujemy:

Oferujemy kursy w stolicy Anglii na wszystkich poziomach od absolutnie początkującego po zaawansowany. Do wyboru  jest czas trwania oraz intensywność. Międzynarodowe grupy kursantów to m.in.: Włosi, Niemcy, Hiszpanie, Japończycy, Chińczycy, Brazylijczycy. Nauka w Londynie to 6 typów kursów: standardowy, intensywny, biznesowy, egzaminacyjny, indywidualny i popołudniowy. Dopasuj rodzaj kursu do swoich potrzeb i zacznij przygodę z językiem.

Rodzaje kursów w Londynie

Kurs standardowy
 • 20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 15 osób

Więcej informacji>>

Kurs intensywny
 • 30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
 • Min. czas: 1 tydzień
 • Wielkość grupy: do 15 osób

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny
 • 10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
 • Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

Kurs egzaminacyjny
 • Przygotowanie do IELTS lub Cambridge Certificate
 • 20 lekcji w tygodniu
 • Długość: 12 tygodni
 • Wielkość grupy: maks. 12 osób

Więcej informacji>>

Kurs poranny/ popołudniowy
 • 20 lekcji tygodniowo
 • Wielkość grupy: do 18 osób

Więcej informacji>>

Warsztaty
 • 10 lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
 • Angielski biznesowy/ Komunikacja/ Sprzedaż & marketing i inne

Więcej informacji>>

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Zdobądź certyfikat z języka angielskiego w Wielkiej Brytanii

W Anglii masz możliwość przystąpienia do następujących egzaminów z języka angielskiego:
- Certyfikat CAMBRIDGE
- test IELTS (International English Language Testing System)

Przygotujemy Cię do egzaminu w ramach 12-tygodniowego kursu egzaminacyjnego z grupą maksymalnie 12 osób! Kursy rozpoczynają się co 4-6 tygodni, więc nie musisz długo czekać, żeby zacząć. Opłata egzaminacyjna nie jest jeszcze wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o angielskich certyfikatach tutaj »


Formy zakwaterowania w Londynie

Aby Twój kurs językowy w Londynie był tak przyjemny, jak to tylko możliwe, potrzebujesz odpowiedniego zakwaterowania. To Twoje miejsce, w którym będziesz mógł przejrzeć notatki z zajęć, odpocząć i zaplanować czas wolny w Londynie. Będziesz mieć okazję rozmawiać z innymi osobami – z mieszkańcami lub innymi studentami – i w ten sposób ćwiczyć i jednocześnie utrwalać wiedzę z zajęć angielskiego. Wybierz czy będzie to pokój 1- czy 2-osobowy, z wyżywieniem czy bez.

Jakie zakwaterowanie oferujemy w Londynie?

Zakwaterowanie u rodziny goszczącej

pokój 1- lub 2-osobowy
15-35 minut transportem publicznym od szkoły
wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja)

Godziny zameldowania: 10:00 - 22:00

Co zyskujemy dzięki zakwaterowaniu u rodzin goszczących?

Kontakt z innymi studentami szkoły językowej

Poznanie miłej rodziny goszczące z dużym doświadczeniem

Codzienna praktyka nowych umiejętności językowych


Czas wolny w Londynie

Kosmopolityczne i międzynarodowe miasto nad Tamizą oferuje niezliczoną liczbę atrakcji - dla każdego i o każdej porze. W Londynie łączą się: ekscentryczne życie nocne z tradycyjną kulturą brytyjską, historia z nowoczesnością (Londyn jest europejskim centrum finansowym) oraz liczne narodowości zarówno mieszkańców jak i turystów. Zobacz Buckingham Palace, gdzie mieszka brytyjska rodzina królewska, przejdź się przez Hyde Park, zobacz Big Ben i podziwaj Londyn z góry podczas 30-minutowego przejazdu w London Eye! Wrażenia bezcenne i na długo zapadające w pamięć.

Odkryj Londyńskie muzea jak: Madame Tussauds i zobacz słynną dzielnicę Notting Hill. Jeśli zależy Ci na zakupach, to Piccadilly Circus będzie najlepszym miejscem (pamiętaj o słynnych wyprzedażach). Na spędzenie wieczoru masz więcej możliwości niż czasu (puby, kluby, restauracje, spacer nad Tamizą). Londyn będący obecnie najpopularniejszą stolicą w Europie, jeśli chodzi o liczbę turystów jest świetnym wyborem zarówno na kurs angielskiego, jak i pobyt wyłącznie wypoczynkowy.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:
Czas wolny

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Brytyjski Parlament i Big Ben

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Musical "Król Lew"

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Królewskie Ogrody Botaniczne

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Odkrywanie Londynu nocą

Sobota

Całodniowa wycieczka

do Londynu

Niedziela

Czas na odpoczynek

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Londynie

Poniżej znajduje się przegląd corocznych wydarzeń w Londynie, które warto odwiedzić. Londyn ma jeszcze wiele innych wydarzeń do zaoferowania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, nie wahaj się skontaktować z naszym personelem w Sprachcaffe London!

Międzynarodowy Festiwal Greenwich + Docklands (czerwiec - lipiec): teatr na świeżym powietrzu, taniec, cyrk, sztukę i muzykę dla wszystkich grup wiekowych. Przeżyj jeden z największych festiwali sztuki w Londynie! Festiwal odbywa się w dzielnicach Royal Greenwich i wschodnim Londynie.

Karnawał w Notting Hill (sierpień): z ponad milionem odwiedzających to największy festiwal uliczny w Europie i jeden z największych karnawałów na świecie! Ten kolorowy festiwal rzuci urok również na Ciebie.

London Design Festival (wrzesień): Odkryj fascynujący świat designu. Przez tydzień znajdziesz atrakcje artystów z całego świata w różnych lokalizacjach w Londynie.

Chocolate Show (październik): Absolutnie obowiązkowy dla wszystkich fanów czekolady: trufle, batony, ciasteczka i ciasta czekają na Ciebie na Chocolate Show! To największe święto najpopularniejszych słodyczy w kraju!


Ceny & terminy - Londyn, Anglia

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (4 GBP/tydz., 30 GBP depozyt)

List wizowy dla osób spoza UE - tylko jeśli jest wymagany - 200 PLN (bezzwrotna opłata)

Pakiet obejmuje podstawowe usługi, czyli kurs językowy wraz z wybranym zakwaterowaniem.

Ceny nie obejmują lotów. Bilet lotniczy zalecamy wykupić jak najszybciej, lecz najpierw należy zarezerwować kurs! Rekomendowane linie lotnicze to m.in: Ryanair, Wizzair, EasyJet, LOT, Lufthansa, British Airways. Połączeń lotniczych na trasie Polska - Londyn jest bardzo dużo! Alternatywą są również autokary.

O bilet lotniczy możesz zapytać tutaj 

Wybierz kurs, datę i zakwaterowanie - w Londynie